راهنمای استفاده از آپلودسنتر نوعروس

۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ عصر توسط love-me1.)
ارسال: #31
RE: راهنمای استفاده از آپلودسنتر نوعروس
(۱۳-اسفند-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ عصر)Parastoo- S نوشته است:  سلام میشه منم راهنمایی کنید لطفا, ببین من همه این کارا رو کردم توی فتوشاپ هم سایز عکسم رو روی 800*600 گذاشتم بعد هرچی میزنم که آپلود بشه یه صفحه اومده روش نوشته عکس شما در حال آپلود هستند ولی همینجوری مونده یک ساعته هیچ اتفاقی هم نمیافته, اشکالش چیه حالا باید چیکار کنم؟ Huh New1

عزیزم سرعت اینترنتت پایینه یا آپلود سنتری که استفاده میکنی معتبر نیست یا بازم نیاز به کوچیک شدن دارهNew1

(۱۴-اسفند-۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ عصر)عروسکی نوشته است:  منم کمک کنید-من قبلا عضو اپلود سنتر شدم بعد ی مدت الان میخام ازش استفاده کنم ارور میده چیکار کنم در مورد رمزم شک دارم ایمیلمم فرستادم که رمز جدید داشته باشم اما بازم ارور میده-

چه اروری میده عزیزم؟؟؟ارور اشتباه بودن رمز؟؟اگه از صحیح بودن نام کاربریت مطمئنی رمزتو دوباره درخواست بدهNew1

الهی شکرتAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط عروسکی
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #32
یگانه میدونی من فکر میکنم مشکل چیه
منم این مشکل و داشتم دیگه اگه یادت باشه دوباره عضو شدم با رمز و ایمیل جدید
اون زیر نوشته که تا چند وقت نام و کاری ی و رمز عبور سیو بشه زده یک روز یک هفته و یک سال فکر کنم مشکل از اونه یعنی سر اون تاریخی که خودت بهش میدی غیر فعال میشه

دخملم نازم ب دنیا اومد
خدایا شکرت ب خاطر این گل زیباHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط love-me1
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #33
نه عزیزم،اون برای اینه که انتخاب میکنی چه مدتی سیستم یوزر و پسوردت رو توی حافظه سیو کنه و با رفت به آپلود سنتر به طور خودکار وارد بشه،اون زمانش که تموم بشه دوباره یوزر و پسوورد ازتون میخواد و با همون یوزر پسوورد قبلی وارد میشه

الهی شکرتAngel
نقل قول
  • گروه ژ
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #34
(۱۴-اسفند-۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ عصر)love-me1 نوشته است:  نه عزیزم،اون برای اینه که انتخاب میکنی چه مدتی سیستم یوزر و پسوردت رو توی حافظه سیو کنه و با رفت به آپلود سنتر به طور خودکار وارد بشه،اون زمانش که تموم بشه دوباره یوزر و پسوورد ازتون میخواد و با همون یوزر پسوورد قبلی وارد میشه

خب مال من اینجوری شد سر یک ماه دیگه یوزر و پسوردم و قبول نکرد Dodgy

دخملم نازم ب دنیا اومد
خدایا شکرت ب خاطر این گل زیباHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط love-me1
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #35
'love-me1' جان سلام از توضیحاتت ممنونم سرعت انیترنتم به خاطر آنتی فیلترم پایین اومده بود درستش کردم, یه سوال دیگه میشه از وزن هر عکس که مثلا زیر 300 کیلو بایت باشه فهمید آیا ابعادش استاندارده یا نه؟
بعدش یه سوال فقط قول بده نخندیاااا Big Grin خوب مگه چیه بلد نیستم دیگه!! Big Grin
ببین مگه اسپم به این تبلیغات اضافه نمیگن که توی ایمیلا میاد پس چرا اینجا هی میگن اسپم نذارین یعنی منظورش اینه که تبلیغات نذاریم؟!! Huh البته ببخشیندا Big Grin New1

امیرجان
..........همیشه در قلب منی ... Heart
بچه ها دنبال یه دختر خوب میگردم برای یه پسر خوب، فهمیده و با شعور، 29 ساله، مهندس صنایع غذایی توی خصوصی پ خ بدید
نقل قول
 سپاس شده توسط love-me1
۱۴-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-اسفند-۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ عصر توسط love-me1.)
ارسال: #36
عزیزم ابعاد استاندارد معمولا همون 800*600 هستش

اسپم اینجا به معنیه اینه که توی هر تاپیک خارج از موضوع بحثی نباشه،مثلا توی تاپیک آرایشگاه از آتلیه حرفی زده نشهBig Grin،یا توی تاپیکهایی که فقط عکسه،سوال و جواب نباشهNew1

یا مثلا سوالی اگه داری اینجا باید بپرسیBig Grin

http://www.nowaroos.com/Thread-%D9%BE%D8...2?page=480

الهی شکرتAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط Parastoo- S
۱۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ صبح
ارسال: #37
چرا من نمیتونم هیچ عکسی آپلود کنم؟میگه عضو نیستی ارور میده
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #38

عضو شدی تو اپلوسنتر عزیزم؟؟

اللّهمَ عَجِّل لِوَلیِکَ الفَرَج وَ العافِیه...
*
شکرخدا،که هرآنچه طلب کردم از خدا
بر منتهای همت خود ،کامران شدم
*
خدای مهربونم با تمام وجود بودنت رو لمس میکنم، خیـلی دوستت دارمLub
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #39
منم نمیتونم عکس بزارم چه جوری عضو بشم همین نام کاربریم با رمزمو بزنم یا یدونه جدیدشو بنویسم ممنون اگه راهنمایییم کنید

یادم کن تا هستم ای امید زندگانی
عاشقتم همسری نازنینم
نقل قول
۱۵-اسفند-۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-اسفند-۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ عصر توسط sadafiii.)
ارسال: #40

(۱۵-اسفند-۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ عصر)عشقم همسرم نوشته است:  منم نمیتونم عکس بزارم چه جوری عضو بشم همین نام کاربریم با رمزمو بزنم یا یدونه جدیدشو بنویسم ممنون اگه راهنمایییم کنید

عزیزم صفحه اول ارسال 2 کامل تصویری توضیح داده...برات میذارم...

اول قسمت ثبت نام (با همین کاربری هم میتونی ثبت نام کنی اگه قبلا کسی نزده باشه ) میری بعد نام کاربری و رمز عبور و تکرارش و آدرس ایمیل میزنی ..

مراحل تصویری
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام