• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

راهنمایی کنید کجا سرویسهای نقره شیک داره

۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ عصر توسط atlas.nj.)
ارسال: #1
راهنمایی کنید کجا سرویسهای نقره شیک داره
عروس خانوم ها بد جور تو مخصمه ایم
اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون می شم.
بد جور تو بحرانیم دوست دارم سرویس عروسیم شیک باشه پولمون به طلا نمی رسه می خواییم همه رو دور بزنیم نقره سفارش بدیم چند تا مدل انتخاب کردم تو تبریز چند جا سفارش دادم نتونستن در بیارن
تو تهران جایی سراغ دارید که سرویس های نقره شیک داشته باشه یا حداقل بتونن جفت مدل ها رو برام در بیارن
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ صبح
ارسال: #2

RE: راهنمایی کنید کجا سرویسهای نقره شیک داره
خیابون ستارخان - نرسیده به فلکه دوم صادقیه. چند تا مغازه هستش.

چهار راه استانبول - خیابان فردوسی - نرسیده به منوچهری - اینجا هم نقره فروش هستش.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence
(Charles Bukowski)
نقل قول
 سپاس شده توسط ناناجون ، marisa
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ صبح
ارسال: #3
عزیزم نرسیده به میدون تجریش بعد از سینما آستارا هم یه نقره فروشی هست که بیشتر سرویس داره و سرویساش واقعا قشنگه. اگه به مسیرت میخوره حتما یه سر بزن.

I can do it Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط comet ، sajede shadoone ، marisa
  • گروه ژ
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ صبح
ارسال: #4
خ نجات الهی(ویلا) مرکز نقره است و واقعا هم شیک و قشنگ هستن
نقل قول
 سپاس شده توسط sajede shadoone
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #5
میدون تجریش. روبروی کوچه قایم- چندتا مغازه پایین تر از بانک صادرات - نقره فروشی پل

مدلاش کاملا شبیه طلاست. هم انگشتر هم سرویس داره. رنگشم نمیره. من یه انگشتر خریده ام ازش حدود 10 ماه پیش نه رنگش رفته نه کسی فهمید که نقره است!
نقل قول
 سپاس شده توسط نازگل ، sajede shadoone ، DarlinG ، pikard ، yas MIN
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ صبح
ارسال: #6
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ صبح)comet نوشته است:  میدون تجریش. روبروی کوچه قایم- چندتا مغازه پایین تر از بانک صادرات - نقره فروشی پل

مدلاش کاملا شبیه طلاست. هم انگشتر هم سرویس داره. رنگشم نمیره. من یه انگشتر خریده ام ازش حدود 10 ماه پیش نه رنگش رفته نه کسی فهمید که نقره است!

منم واسه یه مراسمی نمیخواستم سرویسمو بندازم ، بجه های سایت بهماینجارو معرفی کردن ، یه سرویس ازش گرفتم عینننننننننننننننننن جواهره ،هیچکی نفهمید
نقل قول
 سپاس شده توسط sajede shadoone ، behnazi61 ، marisa
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #7
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ صبح)نازگل نوشته است:  
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ صبح)comet نوشته است:  میدون تجریش. روبروی کوچه قایم- چندتا مغازه پایین تر از بانک صادرات - نقره فروشی پل

منم واسه یه مراسمی نمیخواستم سرویسمو بندازم ، بجه های سایت بهماینجارو معرفی کردن ، یه سرویس ازش گرفتم عینننننننننننننننننن جواهره ،هیچکی نفهمید

من برای عروسی خودمم ازینجا سرویس خریدم... Tongue
شوهرم پولش به سرویس جواهرات نمیرسید و برام یه سرویس طلای ساده خرید. البته جلوی فامیل واقعا نمیشد که سرویس ساده بندازم چون حسابی واسه شوشوی بیچارم حرف درمیوردن واسه همین رفتم ازینجا یه سرویس نقره خریدم حدود 500 شد پولش و تو مراسم انداختم. همه خوششون اومده بود و هیشکی نفهمید... تو عکسام هم خیییییلییییییییییی جلوه داره. هنوز اگه مراسمی بخوام برم به عنوان سرویسم ازش استفاده میکنم.
به همه هم همینجا رو معرفی میکنم برای خرید. Rolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط sajede shadoone ، عسل 139396
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #8
فلکه دوم تهرانپارس پاساژ پارسیان طبقه دوم هم چندتا نقره فروشی داره کرای شیکی دارن
نقل قول
 سپاس شده توسط mojaz ، fariba69 ، sajede shadoone
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #9

پاساژ صفویه روبروی پارک ملت یه نقره فروشی خیلی خوب داره سر پاساژ

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط sajede shadoone
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #10
دوستای گلم راستش من اصلا دوست ندارم تابلو شه که نقره است برام شیک بودن سرویس هم خیلی مهمه چند تا مدل از اینترنت پیدا کردم بردم سفارش بدم برام بسازن میگن چون نقره انعطاف پذیریش از طلا کمتره مشخص میشه مگه نقره هایی که تو کارخونه توی قالب ها زده میشه گفت اگه بخوام برات قالب بزن برات گرون در میاد جاهایی که شما رفتید مدل های شیکی داشتند برام خیلی مهمه.
راستی مرسی از توجهتون
این عروسی رو می گرفتیم به خدا یه نفس راحت می کشیدم
نامزدم خیلی مهربونه قول داده به خاطر این گذشتم بعد عروسی در اولین فرصت اصل همون سرویسو برام بده درست کنن خودش می فهمه منم باید رعایت حالشو بکنم.
نقل قول
 سپاس شده توسط la pharmacienne ، m.t ، a3moon ، marisa ، imanz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام