• مرضیه محمدی
  • مهناز

راهنمایی کنید کجا سرویسهای نقره شیک داره

۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ عصر توسط shooka.)
ارسال: #21
RE: راهنمایی کنید کجا سرویسهای نقره شیک داره
Huhکسی در مورد قیمت سرویس های تیتانیوم میدونه؟ ارزون تر در میاد؟
کلا به نظرتون نقره بهتره یا تیتانیوم؟Smiling
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ عصر توسط atlas.nj.)
ارسال: #22
عزیزم معمولاً تیتانیوم حساسیت میده حواست باشه اگه بهش حساسیت نداری بگیر. اما انصافا کارهای تیتانیوم هم خیلی خوشگلن.

دوستای گلم نمیدونید چقدر خوشحالیم که بالاخره دردسره سرویس تموم شد. به خواهرمو و خواهر زاده ام نشون دادم خیلی خوششون اومده بود. می گفتن واقعا شیکه. لباس عروسمم دکلته هست مدال ستاره ای روی سرویسم قشنگ خودشو نشون میده. البته دیگه نمی خوام به کسی نشون بدم تا روز عروسی. راستی عروسیمونم 1 مهره. کلی تب و تاب دارم برا روز عروسیمون. دو تامونم خیلی خوشحالیم بالاخره میریم خونه خودمون. شاید باورتون نشه مادر شوهرم داره آتیش می گیره که پسرش برای مراسم عروسیمون به نظر من اهمیت میده. من به شوهرم اجازه ندادم به کسی بگه سرویسمون نقره است. برامون دعا کنید.

1 مهر قشنگترین روز زندگیمون
نقل قول
 سپاس شده توسط shooka ، fariba69 ، eglantine ، pikard ، shabnamcat ، sara queen ، مژی ، طراوت جون ، marisa
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #23
ایشالا 1 مهر براتون خاطره انگیز و عالی میشه آماتیسNew1New1
خدا رو شکر که کارت ردیف شد و راضی هستی New2
حالا ارزونتره تیتانیوم؟
شما میدونی کجا خیلی خوشگل و شیکش رو میتونم پیدا کنم؟
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #24
من عید شوشو برام یه سرویس نقره خرید از چهار راه استانبول، کنار ساختمون پلاسکو. اونجا مرکز نقره فروشی های تهرانه. خیلی چیزای شیکی داره
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ عصر
ارسال: #25
بچه ها اگه آدرس جایی که سرویس های تیتانیوم خوب داره رو معرفی کنید ممنون میشم.

هیچکس را در زندگیتان ملامت نکنید....
آدمهای خوب برایتان شادی می آورند .... آدمهای بد ، تجربه
بدترین ها ، درس عبرت میشوند ، بهترین ها ، خاطره
نقل قول
 سپاس شده توسط shooka
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #26
عزیزم من یه بار رفتم بازار بخش بدلیجاتش دهنم وااااااااااااااااااا موندSurprisedSurprised. عزیزم این جا که من بهت میگم مرکز بدلیجات تهرانه و کلییییییییییی توش مغازه داره. بازار که میری یه جاش چند تا پله میخوره میری پایین، یه حوض داره وسطش. تهشم مسجد داره. اسمش سر زبونمه یادم نمی آدBig Grin باید از راهرو های مسجد بگذری تا به مرکزش برسی، آدمای زیادی اون مسیر رو میرن، میتونی ازشون سوال کنی. بپرسی بهت میگن
نقل قول
 سپاس شده توسط melika_2663
۲۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #27
فکر کنم اسم ایم مسجده ،مسجد شاهه!
البته اگه اشتباه نکنم.

در انتظار وصال Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط pikard
۱۳-شهريور-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #28
بچه ها منم تو بازار سنتی ستارخان دیشب چند نمونه سرویس بدلی دیدم باقلوااااااااااااااا..یعنی مونمی زد با سرویسای اصل خوشم اومد..تو مرکز خرید گلها که همون ادامه بازارسنتی ستارخانه..تو راهروی اصلیش دوتا بدلی فروشی که یکیش تابلو بدلی ولی اون یکی نه..حالا اگه کسی خواست بگه من رفتم پلاک مغازشو می بینم میگم..WinkWink

خدایا فقط ازت سلامتی میخواممممم..
خداجون اين بار ازت سلامتي همه مريضارو ميخوام مخصوصا شوهر دوستمون سپيد اميدوارم خيلي زود سالم و سلامت برگرده پيش خانوادش.
یعنی این روزا همون روزای سخت زندگیه که همیشه شنیدم؟؟؟؟؟؟؟!!!!Huh
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #29
(۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ عصر)shooka نوشته است:  Huhکسی در مورد قیمت سرویس های تیتانیوم میدونه؟ ارزون تر در میاد؟
کلا به نظرتون نقره بهتره یا تیتانیوم؟Smiling

خیلی خیلی ارزونتره بین فلکه ی اول و دوم صادقیه قبل از پاساژه طلا فروشا 1پاساژه کوچیک هست ک هم نقره داره هم تیتانیوم 1سر بزن اونجا بنظر من ک باهم خیلی فرق نداره فقط نقره براق تره

بعد از کلی سختی همه چیز داره میوفته رو غلتک
خدایا مرسیNew1
عروسی جوجه ی منم(خواهرم) مشخص شد 93/6/6
نقل قول
 سپاس شده توسط shooka
۱۹-شهريور-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ عصر توسط shooka.)
ارسال: #30
(۱۳-شهريور-۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ صبح)NAZBANO نوشته است:  بچه ها منم تو بازار سنتی ستارخان دیشب چند نمونه سرویس بدلی دیدم باقلوااااااااااااااا..یعنی مونمی زد با سرویسای اصل خوشم اومد..تو مرکز خرید گلها که همون ادامه بازارسنتی ستارخانه..تو راهروی اصلیش دوتا بدلی فروشی که یکیش تابلو بدلی ولی اون یکی نه..حالا اگه کسی خواست بگه من رفتم پلاک مغازشو می بینم میگم..WinkWink

قیمتاش تو چه حدودی بود عزیزم؟

(۲۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ صبح)آوا نوشته است:  من عید شوشو برام یه سرویس نقره خرید از چهار راه استانبول، کنار ساختمون پلاسکو. اونجا مرکز نقره فروشی های تهرانه. خیلی چیزای شیکی داره

من رفتم پیدا نکردم چیزی...ینی تو اون راسته طلا فروشی دیدم فقط
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام