• چم
  • آتلیه اساطیر

راهنمایی در مورد گرفتن دوربین و تلفن همراه دوربین دار از میهمانان در مراسم عروسی

۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ صبح
ارسال: #1

راهنمایی در مورد گرفتن دوربین و تلفن همراه دوربین دار از میهمانان در مراسم عروسی
(۵-بهمن-۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ صبح)Sinequanone نوشته است:  سلام و خسته نباشید.
من دنبال تاپیکی هستم که راجع به گرفتن دوربین و تلفن همراه دوربین دار از میهمانان در مراسم عروسی باشه، ولی چیزی پیدا نکردم. اگر چنین تاپیکی وجود داره ممکنه لینکش رو برام بذارید، و در غیر این صورت این تاپیک رو درست کنید؟
من به تجربیات نوعروسهای گل احتیاج دارم و دنبال راه حل میگردم برای این که عکس و فیلمهایی که مهمانانمون ازمون توی عروسی میگیرن سر از اینترنت در نیاره...
متشکرم.

نقل قول
 سپاس شده توسط Sinequanone ، سراب ، sima_bina ، نیکو68 ، Maryam290
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ صبح
ارسال: #2

RE: راهنمایی در مورد گرفتن دوربین و تلفن همراه دوربین دار از میهمانان در مراسم عروسی
یکی از فامیل‌های ما تو کارتش با طنز و شعر نوشته بود که از آوردن دوربین خودداری کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط Sinequanone ، سراب ، Maryam290
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ صبح
ارسال: #3

RE: راهنمایی در مورد گرفتن دوربین و تلفن همراه دوربین دار از میهمانان در مراسم عروسی
واسه مراسم خواهرم به خدمه تالار سپردیم که اعلام کنن و ما خودمون به کسی چیزی نگفتیم اونا هم قبل از اومدن عروس داماد اعلام کردن که قوانین تالار اجازه نمیده که عکس و فیلم بگیرن و درصورت مشاهده مجبود به ضبط دوربین یا گوشی هستن! Big Grin
این ترفند جواب داد و کسی فیل یا عکس نگرفت درصورتی که تو فامیل ما همه همیشه دوربین به دستن!Dodgy

خدایا شکرتHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط aqua ، ساره ، Sinequanone ، samira mz ، کاملیا ، farnoush ، هاله ، nedaas ، m.t ، فاطمه23 ، TiTi 92 ، گل جان ، shirin bano ، سيم سيم ، saraiiii ، سراب ، azinia25 ، sima_bina ، *IRIS* ، Maryam290
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #4
دوشنبه عروسی پسردایی شوهرم هست و از اون مذهبی های شدید هستن
تو کارتشون نوشتن:
با نگرفتن عکس و فیلم در شادی ما شریک باشید
من که نمیخوام برم عروسی

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، Maryam290
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #5
یعنی به کسی بر نمیخوره؟ ما فکر کردیم توی پاکت یک کاغذ بذاریم که روش کروکی محل مراسم باشه، و پشت کاغذ هم یه جمله ای بنویسیم...
این جمله خوبه؟
به منظور رعایت مقررات هتل و حفظ حریم شخصی میمانان از بانوان محترم تقاضا میشود از آوردن دوربین و تلفن همراه دوربین دار خودداری فرمایند و یا آن را به مسئولین سالن بسپارن. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.
چطوره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، Raponzell ، آنجلیک ، sima_bina ، Maryam290
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #6

والا ما تالارمون ارتشی بود کلن ممنوع بود ولی بازم کلی فیلم و عکس گرفتند فامیل
البته برا من مهم نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #7
آکوا جان اوضات خوشگه

خاص ترينم . . .انگشتان دستت زيباترين تسبيح براي نيايش هاي عاشقانه من است . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط aqua ، Maryam290
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #8
(۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ صبح)sogoli567 نوشته است:  دوشنبه عروسی پسردایی شوهرم هست و از اون مذهبی های شدید هستن
تو کارتشون نوشتن:
با نگرفتن عکس و فیلم در شادی ما شریک باشید
من که نمیخوام برم عروسی

سوگلی جون چرا چون گفتن دوربین نیارین نمیخوای بری؟ یعنی برخورنده است این موضوع؟
من دوست ندارم عکسام بره توی فیسبوک و اینا... و مهمونایی که داریم همه جور تیپی هستن، مذهبی و غیر مذهبی. و تعداد هم کم نیست، نمیشه هی رفت تذکر داد بهشون... مسولین سالن هم قبول نمیکنن هیچ گونه مسولیتی رو...
در عین حال نمیخوام که کسی بهش بر بخوره و قهر کنه... Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، m.t ، آنجلیک ، sima_bina ، selenay ، Maryam290
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ عصر توسط نیکناز.)
ارسال: #9

من که همیشه دوربین به دستمBig Grin تا حالام با همچین متنی یا حرفی مواجه نشدیمSmile

به نظر من دیگه گذشت دوره ی بد بودن پخش شدن عکس و فیلم. وقتی دیگه همه فیس بوک دارن و خودشون عکساشونو در دید عموم میزارن خیلی بی معنیه اینکار... مگر اینکه مذهبی یا معتقد شدید باشین که بحثش جداست کاملا

نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، shrz ، melika64
۷-بهمن-۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ عصر توسط samira mz.)
ارسال: #10
سوگلی حرف بدی نزدن که! من با اینکه خیلی مذهبی نیستم اما ببینم کسی فیلم میگیره یا عکس می گیره خیلی ناراحت می شم. من حتی دوس ندارم دختر عموم ازم فیلم یا عکس بگیه چه برسه به غریبه ترا

معمولا کسایی که عروسی شون مختلط نیست این مسائل کم و بیش براشون مهمه!
من اصلا دوس ندارم حتی پسرعموم منو با لباس عروسی بدون کت ببینه! و می دونم ادمایی که مثل من فکر میکنن کم نیستن. پس کلا به نظرم فیلم یا عکس گرفتن تو عروسی دیگران بدون اجازه کار درستی نیست
نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، Sinequanone ، فندق ، سپیده صبح ، farnoush ، miss69 ، m.t ، zinii ، سلین ، Aidah ، یاس 508 ، shzz ، sima_bina ، درسا ، زهرا كوچولو ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام