• تشریفات سوروسات علی بلندیان
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

راهنمایی در مورد رنگ ها در دکوراسیون

۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #3911
RE: راهنمایی در مورد رنگ ها در دکوراسیون
سلام دوستان وقتتون بخیر. یه راهنمایی لطفاً ؟
خونه ام 72 متر دوخواب و پذیراییم پنجره نداره و نورگیر از آشپزخانه است واسه همین میخوام یه رنگ روشن واس پذیرایی انتخاب کنم.مبلام کلاسیک و میخوام رنگش صورتی کنم با چوب خامه ای و سرگل طلایی بنظرتون خوبه ؟ رنگ فرشم چطور انتخاب کنم ؟ نمیخوام خیلی روشن باش که زود کثیف بش.
ممنون تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #3912
رنگـ مبلات قشنگه برای فرش من خودم بشخصه دوس نداشتم رنگ تیره بردارم واسه همین زمینه سفید ولی پر گل برداشتم شما هم میتونی اینکار کنی عزیزم برای نورگیر خونت هم ک فقط اشپزخونس پرده حریر ساده بزن ن از اون مدل یلان دارها ک خونت خفه کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #3913
(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ عصر)mina.dokht نوشته است:  رنگـ مبلات قشنگه برای فرش من خودم بشخصه دوس نداشتم رنگ تیره بردارم واسه همین زمینه سفید ولی پر گل برداشتم شما هم میتونی اینکار کنی عزیزم برای نورگیر خونت هم ک فقط اشپزخونس پرده حریر ساده بزن ن از اون مدل یلان دارها ک خونت خفه کنه

پرده واس آشپزخونه میخوام زبرا بخرم که بتونم روزها از نورگیر ااستفاده کنم

نقل قول
 سپاس شده توسط mina.dokht ، *ناهید*
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ عصر توسط *ناهید*.)
ارسال: #3914

(۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ عصر)'golma' نوشته است:  سلام دوستان وقتتون بخیر. یه راهنمایی لطفاً ؟
خونه ام 72 متر دوخواب و پذیراییم پنجره نداره و نورگیر از آشپزخانه است واسه همین میخوام یه رنگ روشن واس پذیرایی انتخاب کنم.مبلام کلاسیک و میخوام رنگش صورتی کنم با چوب خامه ای و سرگل طلایی بنظرتون خوبه ؟ رنگ فرشم چطور انتخاب کنم ؟ نمیخوام خیلی روشن باش که زود کثیف بش.
ممنون تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

سلام عزیزم...
چقدر خوش سلیقه هستین عالیه واقعاتصویر: /images/smilies/new/lub.png...تو طیف نزدیک به بنفش  غالب نباشه   با نقوش ریز انتخاب کنین قشنگه مثلا:

[تصویر: 14951307791.jpg]

واژه رنگ زندگی بود وقتی تو فکر تو بودم....
تصویر: http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC_cupidgirl.gif
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #3915
ممنون عزیزم. تصویر: images/smilies/heart.gifرفتم فرش هارو دیدم اما هرچی فرش خوشم میومد آبی رنگ بودن تومایه های آبی درباری. تصمیم گرفتم که مبل هام ترکیب دو رنگ صورتی کم رنگ و ابی کمرنگ کنم با مبل صورتی کمرنگ با کوسن های آبی کمرنگ .فعلا مرددم تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #3916

(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ صبح)'golma' نوشته است:  ممنون عزیزم. تصویر: images/smilies/heart.gifرفتم فرش هارو دیدم اما هرچی فرش خوشم میومد آبی رنگ بودن تومایه های آبی درباری. تصمیم گرفتم که مبل هام ترکیب دو رنگ صورتی کم رنگ و ابی کمرنگ کنم با مبل صورتی کمرنگ با کوسن های آبی کمرنگ .فعلا مرددم تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

خیلی هم قشنگه عزیزم..مردد نباش...یک رنگی به دلت بشینه رو انتخاب کنه ترکیبی  هم خیلی خوبه ..انشاا... بهترین انتخابو میکنیتصویر: /images/smilies/new/wink.png

واژه رنگ زندگی بود وقتی تو فکر تو بودم....
تصویر: http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC_cupidgirl.gif
نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #3917
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۴:۴۹ عصر)'hediye96' نوشته است:   سلام عروس خانوما.
خیلییی سخته ست کردن خونه با وسایلا و اون طرحی ک مد نظرته.من همه چیزو همش دارم صورتی انتخاب میکنم!!کمکم کنین اشپزخونه مو میخام سبز پسته ای سفید نارنجی و زرد استفاده کنم نه رنگارنگا مثلا قابلمه و ماهیتابه هام سبز پرده هام ترکیب رنگ سفید سبز نارنجی زرد.بیشتر تزیینی هام ست شن.هالمونم بین قهوه ای و کرم البته مبلمون پایه اش سفیده روکشش تقریبا کرمه.اتاق مهمان بنفش و مشکی.اتاق خوابمونم واقعا نمیدونم سفید صورتی سا سفید فیروزه ای باشه سرویس دسشویی و حمامم نمیدونم!!میشه بهم نظر بدین خونه ام بزرگه اصلا مشکلی تو انتخاب رنگو وسیله ندارم برا کمک گفتم ک بهتر راهنمایی شم.

هدیه جان رنگای انتخابیت تقریبا مث منه ، آشپزخونم کامل سفید با زرد و نارنجیه(نارنجی: یک سرویس قابلمه، کتری قوری، سرویس پارچه ای، پرده نارنجی زرد یه چندتا کوچولو زرد و سبز هم خیلی کم فقط دو مورد)، پذیراییم فعلن کرم قهوه ای که احتمالن بهش فیروزه ای اضافه کنم، بر عکست بنفش رو با طلایی تو اتاق خوابم استفاده کردم، اتاق مهمانم کرمی، و حمام سفید آبی و کوچولو صورتی و توالت سفید سبزه
شما هم با توجه به روحیه خودت و اون مکان رنگ رو انتخاب کن ولی بهتره اکثریت رنگ رو به سفید اختصاص بدی تا زیاد شلوغ نشه

موفق باشی
نقل قول
۳۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #3918

(۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ صبح)'golma' نوشته است:  ممنون عزیزم. تصویر: images/smilies/heart.gifرفتم فرش هارو دیدم اما هرچی فرش خوشم میومد آبی رنگ بودن تومایه های آبی درباری. تصمیم گرفتم که مبل هام ترکیب دو رنگ صورتی کم رنگ و ابی کمرنگ کنم با مبل صورتی کمرنگ با کوسن های آبی کمرنگ .فعلا مرددم تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

یه مثال از خودم می زنم 
من مبلام ترکیب سفید و کرم و قهوه ای بود ولی فرشم رو آبی نقره ای گرفتم . ترکیب خوبی هم شد . 
حتما مبل و فرش نباید یک رنگ باشن . 

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - 24 هفته
نقل قول
دیروز, ۱۱:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۱۱:۴۸ صبح توسط marjantt.)
ارسال: #3919
سلام خانوما. دو تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین دوستان.
اول اینکه برای مبلمان بنفش و طوسی روشن، و سرویس چوب سفید، فرش باید ترکیب چه رنگهایی باشه بنظرتون؟ نمیخوام زیادی همه جا بنفش بشه، دنبال یه طیف رنگیم که تعادل بین رنگها تو خونه حفظ بشه.

دوم اینکه بنظرتون تابلو فرش با قاب سفید قشنگ میشه؟ چون همه چوبها سفیده، باید قاب تابلو هم سفید باشه بنظر شما؟ اگر قهوه ای کلاسیک باشه خیلی بد میشه؟

خواستگاری: آبان 94
بله برون: اسفند 94
مراسم عقد: آذر 95
در حال تدارک شروعی جذابتصویر: images/smilies/cool.gif
به امید خدا...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد