• تشریفات لاکچری تخت جمشید
  • تشریفات سوروسات علی بلندیان

راهنمایی در مورد رنگ ها در دکوراسیون

۲۱-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #3841

RE: راهنمایی در مورد رنگ ها در دکوراسیون
(۲۱-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ عصر)fereshte.kamyab نوشته است:  سلام دوستان . ببخشید میشه کمکم کنین. من دوست دارم از رنگای روشن استفاده کنم برای خونه. به نظرتون مبل استیل رنگ شیری با کوسن های صورتی . با فرش رنگ رون کرم .با پرده. سفید بد میشه ؟ خیلی بیروح میشه؟
البته من هنوز نخریدم اینارو ولی باید به زودی بخرم. خیلی دوست دارم ترکیب رنگ شیری و کرم و صورتی تو سالنم باشه . البته از یه طرفیم دوس ندارم خیلی لوس باشه

همیشه گفتم تعادل رنگی توی هر فضایی مهمه ! ترکیب رنگ های سرد و گرم در کنار هم ، استفاده از طیف مناسب و هماهنگی رنگها باهم به داشتن یه فضای جذاب کمک می کنه .
ترکیب رنگ کرم و قهوه ای همیشه خوبه . و از مد هم نمیفته . ترکیبش با رنگ سفید هم خوبه .
باید نمونه ببینی و فضات رو قبل از چیدمان تصور کنی . ضمنا حواست به بافت ها هم باشه . بافت ریز کمک می کنه فضا کوچیک بنظر نیاد.
cream and brown living rooms

[تصویر: alluring-picture-of-on-style-2016-living...-brown.jpg]

cream and pink living rooms

[تصویر: white-soft-carpet-sofa-upholstered-chair...-table.jpg]

دقت داشته باش که تضاد رنگی همیشه بیشتر خودشو نشون میده و دیگه نگران یکنواختی فضات هم نیستی ! صورتی و شیری ممکنه تضاد رنگی کمی داشته باشه . سعی کن به ترکیب رنگ ساده و یه پارچه گلدار برای مبلات فکر کنی . بنظرم مبل نیمه استیل هم اینروزا شیکتره. نه خیلی مدرن و ساده نه خیلی قدیمی و کلاسیک !

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - 24 هفته
نقل قول
 سپاس شده توسط mehrnazi
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #3842
خیلی ممنونم از راهنمایی همگی شما دوستان عزیزNew1New1New1
مطابق نظرات همگیتون همون کرم متمایل به لیمویی یا نارنجی رنگ مناسبیهHehe!
بازم ممنونمHeart

من میخوام که بششششششششه و میشه Lub
خدایا منو این پایین ببینیاااا
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #3843
به نظر من آخری با رنگ صورتی ملایم Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #3844
سلام
به نظر شما پرده اتاق خوابم رو با چی ست کنم؟ روتختیم آبی هست و برا فرش هم میخوام فرش فانتزی قرمز بگیرم ....حالا برا رنگ پرده دودلم ....میخواستم فرش رو هم آبی بردارم ولی احساس میکنم آبی و قرمز ست قشنگتری هستن

عروسی :96/1/4
روزای خوبی تو راهه
❤خدایا شکرت❤
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ عصر توسط lady_atieh.)
ارسال: #3845

(۲۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ صبح)موش موشی نوشته است:  سلام.. کمک فوری چند تا عکس مبل نشون میدم لطفا بی زحمت بگین کدوم از همه خوشکل تره ؟ و اینکه من بین پارچه کرم شیری و صورتی ملایم و چرک موندم . نظر بدین کدوم مبل با کدوم رنگ پارچه انتخاب سخته
[تصویر: 14841226321.jpg]

این قضیه کاملا سلیقه ای هست . ولی من آخری رو بیشتر می پسندم. تناسباتش بهتره. از نظر رنگی هم بنظرم اگه با دکوراسیونت هماهنگی داره ؛ با پارچه گلدار ترکیبش کن . بهتر میشه .

(۲۲-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ عصر)مونا26 نوشته است:  سلام
به نظر شما پرده اتاق خوابم رو با چی ست کنم؟ روتختیم آبی هست و برا فرش هم میخوام فرش فانتزی قرمز بگیرم ....حالا برا رنگ پرده دودلم ....میخواستم فرش رو هم آبی بردارم ولی احساس میکنم آبی و قرمز ست قشنگتری هستن

بنظرم با رنگ تخت ست کن . چون روتختی چیزیه که ممکنه عوضش کنی ولی تخت رو مدت بیشتری ثابت داریش .
مثلا اگه چوب تخت قهوه ای هست بهتره از ترکیب پرده قهوه ای و تور سفید استفاده کنی .
اگه چوب تختت سفیده بهتره تور سفید رو با یه رنگ ملایم آبی ست کنی که فعلا به روتختی ت میاد .

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - 24 هفته
نقل قول
 سپاس شده توسط مونا26 ، mehrnazi ، *ناهید* ، sky 2017
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ عصر توسط hadis sh.)
ارسال: #3846

آبی با نارنجی مکمل هستند و ستشون خیلی شیک و نسبتشون به همدیگه فکر کنم 2 به 3 هستش
پرده رو یا با روتختی و یا با فرش و کمد ست کن Wink

(۲۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ صبح)موش موشی نوشته است:  سلام.. کمک فوری چند تا عکس مبل نشون میدم لطفا بی زحمت بگین کدوم از همه خوشکل تره ؟ و اینکه من بین پارچه کرم شیری و صورتی ملایم و چرک موندم . نظر بدین کدوم مبل با کدوم رنگ پارچه انتخاب سخته
من با رنگ کرم - استخونی و صورتی چرک برای خونه بیشتر موافقم
بقیه رنگ ها هم خسته کننده هستند و هم اینکه تو یه نگاه کردن لذت بخش هستند و نکه رو خسته میکنه در دراز مدت
کلا مدل و رنگ مبل کرم و صورتی از بقیه بهتره موش موشی Wink

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!

نقل قول
 سپاس شده توسط مونا26 ، sky 2017
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #3847

سلام عزیزم به نظرم این مدل صورتی ملایم قشنگتره البته باز سلیقه شما مهمترهWink
[تصویر: 14841222251.jpg]

سلام مونا جان ابی فیروزه ای/ارغوانی/بنفش به نظرم بهتر میاد تا قرمز برای پرده هم با ترکیب کلی اتاق هماهنگ باشه توش رنگ خنثی مثل خاکستری و سفیدم باشه خوبهLub

واژه رنگ زندگی بود وقتی تو فکر تو بودم....
تصویر: http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC_cupidgirl.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط MINAI ، saye goli ، sheyda_sh
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ عصر توسط iranrose63.)
ارسال: #3848
سلام دوستان ممنون میشم سریع به من جواب بدید
قالی های من طرح سیمرغ زمینه سورمه ای هست و پرده هام تور ساده با لمسه قهوه ای مبل کلاسیکم پایه استخونی داره و پارچه هاش کرم تیره هست یکم روشنتر از کالباسی حالا می خوام راحتی بگیرم تتو رنگ پارچه و چوبش موندم خودم می خوام کالباسی و کرم برای پارچه و قهوه ای سوخته برای چوبش انتخاب کنم ولی شسوهرم میگه سبزآبی و زرد برای پارچه و قهوه ای سوخته برای چوب تو یه عکسم دیدم یه نفر با مبلایی شبیه مبل کلاسیک من پارچه آبی با پایه سفید گذاشته بود که خیلی دوسش داشتم حالا شما کمکم کنید
این مبل کلاسیکمه
[تصویر: 14857681932.jpg]
اینم فرشم
[تصویر: 14857681943.jpeg]
اینم مدل مبل راحتیم
[تصویر: 14857695701.jpg]

I Love Muhammad
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #3849
سلام دوستان
من یه کمک فوری میخوام(خیلی فوری)
میخوام 4 تا از کوسن های مبلم رو عوض کنم به نظرتون کدوما بهترن؟؟؟؟به نظرتون دو جفت کوسن بگیرم یا 4 تا طرح مختلف و اینکه کدوم مدلا بیشتر به ابو رنگ خونه میاد
دچار وسواس شدید شدم نمیدونم چرا!
[تصویر: 14857541041.jpg] تصویر نشیمن و مبلمانی که میخوام براشون کوسن بخرم
[تصویر: 14857541042.jpg]
اینم کوسن ها
[تصویر: 14857545891.jpg]
[تصویر: 14857545892.jpg]
[تصویر: 14857545893.jpg]
[تصویر: 14857546311.jpg]
[تصویر: 14857546312.jpg]
[تصویر: 14857546313.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط lady_atieh ، meri khanoom
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #3850
کرم صورتی اصلا لوس نمیشه به شرطی که یه جاهایی کنتراست بدی مثلا فرشتو کرم و گلبهی تیره بردار
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد