• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

راهنمایی در مورد رنگ ها در دکوراسیون

۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ عصر توسط hadis sh.)
ارسال: #3841

RE: راهنمایی در مورد رنگ ها در دکوراسیون
(۲۲-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ عصر)مونا26 نوشته است:  سلام
به نظر شما پرده اتاق خوابم رو با چی ست کنم؟ روتختیم آبی هست و برا فرش هم میخوام فرش فانتزی قرمز بگیرم ....حالا برا رنگ پرده دودلم ....میخواستم فرش رو هم آبی بردارم ولی احساس میکنم آبی و قرمز ست قشنگتری هستن

آبی با نارنجی مکمل هستند و ستشون خیلی شیک و نسبتشون به همدیگه فکر کنم 2 به 3 هستش
پرده رو یا با روتختی و یا با فرش و کمد ست کن Wink

(۲۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ صبح)موش موشی نوشته است:  سلام.. کمک فوری چند تا عکس مبل نشون میدم لطفا بی زحمت بگین کدوم از همه خوشکل تره ؟ و اینکه من بین پارچه کرم شیری و صورتی ملایم و چرک موندم . نظر بدین کدوم مبل با کدوم رنگ پارچه انتخاب سخته

من با رنگ کرم - استخونی و صورتی چرک برای خونه بیشتر موافقم
بقیه رنگ ها هم خسته کننده هستند و هم اینکه تو یه نگاه کردن لذت بخش هستند و نکه رو خسته میکنه در دراز مدت
کلا مدل و رنگ مبل کرم و صورتی از بقیه بهتره موش موشی Wink

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!

نقل قول
 سپاس شده توسط مونا26 ، sky 2017
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ عصر
ارسال: #3842

(۲۲-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ صبح)موش موشی نوشته است:  سلام.. کمک فوری چند تا عکس مبل نشون میدم لطفا بی زحمت بگین کدوم از همه خوشکل تره ؟ و اینکه من بین پارچه کرم شیری و صورتی ملایم و چرک موندم . نظر بدین کدوم مبل با کدوم رنگ پارچه انتخاب سخته

سلام عزیزم به نظرم این مدل صورتی ملایم قشنگتره البته باز سلیقه شما مهمترهWink
[تصویر: 14841222251.jpg]

(۲۲-دي-۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ عصر)مونا26 نوشته است:  سلام
به نظر شما پرده اتاق خوابم رو با چی ست کنم؟ روتختیم آبی هست و برا فرش هم میخوام فرش فانتزی قرمز بگیرم ....حالا برا رنگ پرده دودلم ....میخواستم فرش رو هم آبی بردارم ولی احساس میکنم آبی و قرمز ست قشنگتری هستن

سلام مونا جان ابی فیروزه ای/ارغوانی/بنفش به نظرم بهتر میاد تا قرمز برای پرده هم با ترکیب کلی اتاق هماهنگ باشه توش رنگ خنثی مثل خاکستری و سفیدم باشه خوبهLub

واژه رنگ زندگی بود وقتی تو فکر تو بودم
تصویر: http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC_cupidgirl.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط MINAI ، saye goli ، sheyda_sh
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ عصر توسط iranrose63.)
ارسال: #3843
سلام دوستان ممنون میشم سریع به من جواب بدید
قالی های من طرح سیمرغ زمینه سورمه ای هست و پرده هام تور ساده با لمسه قهوه ای مبل کلاسیکم پایه استخونی داره و پارچه هاش کرم تیره هست یکم روشنتر از کالباسی حالا می خوام راحتی بگیرم تتو رنگ پارچه و چوبش موندم خودم می خوام کالباسی و کرم برای پارچه و قهوه ای سوخته برای چوبش انتخاب کنم ولی شسوهرم میگه سبزآبی و زرد برای پارچه و قهوه ای سوخته برای چوب تو یه عکسم دیدم یه نفر با مبلایی شبیه مبل کلاسیک من پارچه آبی با پایه سفید گذاشته بود که خیلی دوسش داشتم حالا شما کمکم کنید
این مبل کلاسیکمه
[تصویر: 14857681932.jpg]
اینم فرشم
[تصویر: 14857681943.jpeg]
اینم مدل مبل راحتیم
[تصویر: 14857695701.jpg]

I Love Muhammad
نقل قول
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #3844
سلام دوستان
من یه کمک فوری میخوام(خیلی فوری)
میخوام 4 تا از کوسن های مبلم رو عوض کنم به نظرتون کدوما بهترن؟؟؟؟به نظرتون دو جفت کوسن بگیرم یا 4 تا طرح مختلف و اینکه کدوم مدلا بیشتر به ابو رنگ خونه میاد
دچار وسواس شدید شدم نمیدونم چرا!
[تصویر: 14857541041.jpg] تصویر نشیمن و مبلمانی که میخوام براشون کوسن بخرم
[تصویر: 14857541042.jpg]
اینم کوسن ها
[تصویر: 14857545891.jpg]
[تصویر: 14857545892.jpg]
[تصویر: 14857545893.jpg]
[تصویر: 14857546311.jpg]
[تصویر: 14857546312.jpg]
[تصویر: 14857546313.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط lady_atieh ، meri khanoom
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #3845
کرم صورتی اصلا لوس نمیشه به شرطی که یه جاهایی کنتراست بدی مثلا فرشتو کرم و گلبهی تیره بردار
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ عصر توسط hadis sh.)
ارسال: #3846

(۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ صبح)باران زمستونی نوشته است:  سلام دوستان
میخوام 4 تا از کوسن های مبلم رو عوض کنم به نظرتون کدوما بهترن؟؟؟؟به نظرتون دو جفت کوسن بگیرم یا 4 تا طرح مختلف و اینکه کدوم مدلا بیشتر به ابو رنگ خونه میاد

وااااااااااااااااااااااای باران عاشق خونت شدم Lub Lub Lub
دقیقا تصویرم برای خونه آیندم یه همچین چیزیه New2 دوست دااارم بووووووووووس New1New1
به نظر من کد 620 و 667 بیشتر میخوره به دکورت چون به رنگ و طرح فرشت هم نردیک تره
607 و 661 هم طرح اش خوشگله

دو جفت کوسن بگیری بهتره
زیاد شلوغش نکن - خوشگلی خونت به همین ساده بودنشه از این ریتم خیلی خارجش نکن عزیزم

دلبران دل می برند
اما تو
جانم می بری...!

نقل قول
 سپاس شده توسط باران زمستونی ، *ناهید*
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ عصر توسط باران زمستونی.)
ارسال: #3847
(۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ عصر)hadis sh نوشته است:  

وااااااااااااااااااااااای باران عاشق خونت شدم Lub Lub Lub
دقیقا تصویرم برای خونه آیندم یه همچین چیزیه New2 دوست دااارم بووووووووووس New1New1
به نظر من کد 620 و 667 بیشتر میخوره به دکورت چون به رنگ و طرح فرشت هم نردیک تره
607 و 661 هم طرح اش خوشگله

دو جفت کوسن بگیری بهتره
زیاد شلوغش نکن - خوشگلی خونت به همین ساده بودنشه از این ریتم خیلی خارجش نکن عزیزم

وای مرسی عزیزممممممممممم چشات خوشگل میبینه خیلی خوشحال شدم از نظرتBig GrinBig GrinBig Grinالبته خونه بسی نامرتب تشریف دارن اون پنکه و سیم که رد شده همه مرتب میشه و میره سرجاش.
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، *ناهید*
۱۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ عصر توسط *ناهید*.)
ارسال: #3848

(۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ صبح)iranrose63 نوشته است:  سلام دوستان ممنون میشم سریع به من جواب بدید
قالی های من طرح سیمرغ زمینه سورمه ای هست و پرده هام تور ساده با لمسه قهوه ای مبل کلاسیکم پایه استخونی داره و پارچه هاش کرم تیره هست یکم روشنتر از کالباسی حالا می خوام راحتی بگیرم تتو رنگ پارچه و چوبش موندم خودم می خوام کالباسی و کرم برای پارچه و قهوه ای سوخته برای چوبش انتخاب کنم ولی شسوهرم میگه سبزآبی و زرد برای پارچه و قهوه ای سوخته برای چوب تو یه عکسم دیدم یه نفر با مبلایی شبیه مبل کلاسیک من پارچه آبی با پایه سفید گذاشته بود که خیلی دوسش داشتم حالا شما کمکم کنید
............

سلام عزیزم...مبل کلاسیکتون خیلی خوشگله دقیقا همچین مدلی تو ذهنمه میشه بگید از کجا گرفتین ادرس اینستا داره؟ فرشم همینطور البته خیلی خوش سلیقه این مبارکتون باشهLub
راستش من با نظر شما موافقم راجب رنگ مبل راحتی فکر کنم بیشتر میاد با بقیه البته رنگ چوبش به نظرم قهوه ای خیلی تیره نباشه پررنگ ترین طیفی که تو مبلمان کلاسیکتون استفاده شده رو انتخاب کنین حالا تا 1 درجه تیره تر:
[تصویر: 14857912061.jpg]
یا رنگ نزدیک تر به چوب کلاسیک که سفید و خودتون هم گفتین چون قهوه ای سوخته دیگه خیلی دور از مبلای دیگتون میشه..ترکیب آبی همین که عکسشو گذاشتین به نظرم خوبه اما نظر شما قشنگتره اگه دیگه خاستین به نظر همسرتون خرید کنین با زرد به نظرم جالب نمیشه همین توعکس با قهوه ای بهترهWink

..........]

سلام عزیزم ماشاالله خوش سلیقه این و طرح های خیلی خوبی انتخاب کردین اما خودتونو اذیت نکنین تنوع زیاده اما میشه بعدهای عوض کرد و تنوع داد..Wink
از بین این طرح ها این به نظرم مناسب تر اومد:
[تصویر: 14857546313.jpg]
[تصویر: 14857545892.jpg]
با حدیث جان موافقم با توجه به اینکه مبلتون تک رنگ و تقریبا اسپرته 1 الی 2 مدل کوسن مناسب تر باشه حتی بینشون تک رنگم بگذارین خوبه

واژه رنگ زندگی بود وقتی تو فکر تو بودم
تصویر: http://www.kolobok.us/smiles/artists/just_cuz/JC_cupidgirl.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط iranrose63 ، باران زمستونی ، hadis sh ، MINAI ، saye goli ، sheyda_sh
۱۲-بهمن-۱۳۹۵, ۰۷:۳۳ صبح
ارسال: #3849
ممنون دوست عزیز راستش خودمم تو رنگ چوب راحتی هام مونده بودم حتما از نظراتت استفاده می کنم
مبلام کار شرکت صدرا چوبه سایت دارن ولی تو اینستا ندیدم صفحه داشته باشن من از یزد خریدم ولی تماس گرفتم با شرکت گفتن ارسال به تمام نقاط ایران دارن حدود یک و نیم میلیون هم ارزونتر میشد
قالیم هم که مدل سیمرغه مال کاشان ولی عین همینا دیدم نگین مشهد هم داره
خوشحالم خوشت اومده و بازم ممنون

I Love Muhammad
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، *ناهید*
۱۲-بهمن-۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ عصر توسط lady_atieh.)
ارسال: #3850

(۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ صبح)iranrose63 نوشته است:  سلام دوستان ممنون میشم سریع به من جواب بدید

دوست من بنظرم شما که تم دکوراسیون ت کرم و قهوه ای هست خیلی سمت طیف رنگهای متفاوت نرو.
چون وقتی کنار هم قرار بگیرن دلت رو می زنه!
دو حالت پیش میاد .اگه می خوای بری سمت آبی و سبز ( چیزی که من پیشنهاد نمی کنم) اولا طیف رنگی رو خیلی جیغ و متفاوت نگیر و سعی کن با قهوای ترکیبش کنی مثل نمونه ای که گذاشتی.
http://wallpapersafari.com/w/rX8FHU/
یا
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736...e5bbce.jpg
حالت دوم هم که بنظرم بهتره همون طیف کرم و قهوه‌ای مبلت رو بگیری ولی با کوسن ها رنگ های متفاوت ایجاد کنی مثلا همون آبی :
http://homedesignlover.com/wp-content/up...lue-lr.jpg
یا
http://livingroomideas.com/wp-content/up...mage-1.jpg
یا
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736...9f028a.jpg

blue and brown living room
green and brown living room
cream and brown living room ideas

دوستم ببخشیدا من اینجوری نظر میدم:
بنظرم کوسن های فعلی خیلی شنبه ، یکشنبه ن.بنظرم دو مدل کوسن های جدیدی که می خوای انتخاب کنی اون دوتایی که توش آبی داره . یعنی کد ۶۰۷ و کد ۶۵۱
ولی در کل دکوراسیون شیک و جالبی داریCoolWink

فروش محصولات مرتبط با بنفشه آفریقایی ( خاک ، کود ، گلدان و ...) . golbahare.ir
مامان دوقلو ها - سپهر و سهند
نقل قول
 سپاس شده توسط iranrose63 ، *ناهید*
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد