• نسیم عقیلی
  • هیژا

راهنمایی در مورد خرید کیف و کفش عروسی

۲۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-فروردين-۱۳۹۸ ۰۱:۲۲ عصر توسط MaHrOoOo.)
ارسال: #221

RE: راهنمایی در مورد خرید کیف و کفش عروسی
خواهش میکنم عزیزم.تصویر: /images/smilies/new/new1.gifلازم نیست خیلی دقیقاً هم قد بشید و همه اش رو هم با کفش جبران کنی.به نظرم یه کفش 10 سانتی کافیه.7-8 سانت هم تاج باشه و شینیون.الان هم عروسی، تاج و شینیون بالا میتونی داشته باشی.اگه مراسم معمولی بود، یا عکس اسپرت، آره کفش 15-16 سانتی پیشنهاد میدادم ولی الان ضرورت نداره.همون 17-18 سانت بلندتر بشی، کافیه دیگه.چون همه اش رو هم بخوای با کفش جبران کنی، پاهات زیادی بلند میشه.مگه اینکه توی دامن لباست هم رعایت کنی و کمر لباست بلند باشه.یعنی خط کمر لباست روی ناف نباشه.اول های با-سن باشه.این طوری کمرت هم بلند میشه.یقه هفت انتخاب کن.دامن کلوش.تور بلند.حواست هم به کفش و مدل موی شوهرت باشه.چیزی انتخاب نکنن که بلندتر بشن.تصویر: images/smilies/biggrin.gif

(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ صبح)'heven' نوشته است:  مرسی از توضیحات کاملت مهروجانتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
 الان من تفاوت قدیم با همسرم ۳۰ سانته چند سانتی باید بپوشم؟

پیج اینستاگرام شخصیمتصویر: images/smilies/blush.gif
aminimahroo
پیج اینستاگرام تبریک تاریخم
tarikh_today
نقل قول
 سپاس شده توسط heven
۲۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #222
RE: راهنمایی در مورد خرید کیف و کفش عروسی
(۲۴-فروردين-۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ صبح)'heven' نوشته است:  مرسی از توضیحات کاملت مهروجانتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

الان من تفاوت قدیم با همسرم ۳۰ سانته چند سانتی باید بپوشم؟ 

بنظرمن کفش۱۰سانتی بپوش و مدل موهات رامدلی انتخاب کن که باعث بشه قدت بلندتربنظربرسه وازتاج بلنداستفاده کن.

اوست نشسته در نظر/من به کجا نظر کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط heven
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام