• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

راهنمایی در مورد خرید اجاق گاز

۱۶-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-شهريور-۱۳۹۸ ۱۲:۴۶ صبح توسط 136383.)
ارسال: #6631
RE: راهنمایی در مورد خرید اجاق گاز
نازگل جان من سری قبل هم که میخواستم مستر پلاس بخرم به چند تا سایت زنگ زدم چون قیمت ٦/٥تا ٧ داشتن اما یا موجودی نداشتن یا همون قیمت ٨/٢٠٠ بود
اگه دقت کنی تو آنتیک هم زده قبل خرید با ما تماس بگیرین اما حتما فردا صبح تماس میگیرم قیمت میگیرم
چون سر مستر پلاس هم زنگ زدم و قيمت بالاتري از سايت بهم دادن كه با قيمت مغازه برابر بودش
سری پیش هود و گازم بالای ٦ تومن میشد اما این دفعه گاز و هودم قیمت پایین شد 
من میخواستم حتما فرم خوب و قابل قبول باشه بخاطر همین با مشورت های شما و دوستانم تصمیمم خرید آریستون شد
بازم ممنون از اینکه وقت گذاشتیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، artatam
۱۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #6632

نه فرت عالیه شکی توش نیس
اما من بحثم اینکه گرون گرفتی با این قیمت میتونستی اریستون اخرین مدلش از انتیک بخری
اره اتیک نوشته زنگ بزنید اما خوب دقیقا ما دوهفته پیش زنگ زدیم دیدم به روزه خریدیم
گفت محصولات اریستون قیمتاش اوردیم پااین
ااخه خوب زور داره 8050 کجا و 9700 شما دادی کجا
تو با 9400 از انتیک اخرین مدل میتونستی بخری
یا 1650 ارزونتر دقیقا همین مدل خودت رو

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383 ، artatam
۱۶-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #6633
نازگل جون لطفا صندوق پیغاماتو چک کنتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/angel.png

صـــــــــدای خنده های خدا را میشنوی؟؟؟؟دعاهایت را میشنود و به آنچه محـــــــــــال میپنداری میخندد.
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam
  • گروه ژ
۱۷-شهريور-۱۳۹۸, ۰۷:۲۵ صبح
ارسال: #6634

عزیزم جوابت دادم

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط artatam ، 136383
۱۸-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۱۵ عصر
ارسال: #6635
راهنمایی در مورد اجاق گاز فردار
سلام یه اجاق گاز فردار ایرانی خوب میخوام که فرش عالی باشه و حتما فن گردش هوا داخل فر داشته باشه به نطرتون تو ایرانی ها کدوم فر عالی داره ؟
نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۸, ۰۳:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۸ ۰۳:۵۵ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #6636

بیین تو ایرانی ها اون فن داخل خیلی اثر خاصی نداره
تو ایران خوب التونx5 راضی زیاذ داشته
و اسنوا مدل والنتینو

بودجه چقدره؟شاید بشه چیزیها بهتری خرید
اینها من گفتم حدود ٤تمن این ایرانی ها

خدایا شکرت
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۸, ۰۴:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ عصر توسط زری گل.)
ارسال: #6637
ممنون عزیزم

ممنون عزیزم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام