• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

راهنمایی برای سریع لاغر شدن 3

۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #1631
RE: راهنمایی برای سریع لاغر شدن 3
من تقریبا دو هفته است دارم کانگوجامپ کار می کنم
در کنارش غذام رو کم کردم
گاهی هم حلقه میزنم
دو کیلو کم کردم و خیلی بدنم جمع شده

اگه این امضا رو می بینی
دعام کن به اون چیزی که می خوام برسم
محتاجم به دعا
نقل قول
 سپاس شده توسط heven
۱۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #1632
(۲۹-بهمن-۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ عصر)'النا سوریا' نوشته است:  بچه ها چایی نیوشا کی خورده ؟ جواب میده برای لاغری؟

من امتحان کردم.با یه پیج که مشاور نیوشا بودن صحبت کردم و پکیج لاغری شون رو هم برای خودم هم مامانم گرفتم.رو هیچ کدوم مون کوچکترین تاثیری نداشت متأسفانه

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #1633
من که تنها راهی که برای سریع لاغر شدن پیدا کردم رژیم کتوژنیکه
بعد از ازدواج،تحرک من خیلی کم شد و چون دیگه مامانم بالای سرم نبود که حواسش به غذاخوردنام باشه ب سرعت وزنم بالا رفت و چاق و چاقتر شدم.قبل از عقد ۵۵ کیلو بودم اما پارسال رسیدم به ۱۲۴ کیلو! بحدی چاق شده بودم که خودمم باورم نمیشد.من که یه زمانی هرموقع وزنم میرسید دور و بر شصت،حس میکردم چاق شدم ،حتی فکرشو نمیکردم یه روزی وزنم بره بالای صد.یه روزی حتی لباس سایز ۵۶ تنم نشه! تو مسیر چاق شدنم خیلی دست و پاهای بیخود زدم برای لاغری.کلی دم نوش و جای لاغری گرفتم.ران و شکم و کمرم رو لیپوساکشن کردم.چن جلسه کرایولیپولیز رفتم.چن جلسه مزوتراپی لاغری رفتم.طب سوزنی رفتم و گوشواره کاهش اشتها گوشم انداختم.ماساژ رفتم.کویتیشن و آر اف رفتم.انواع گن ها و کمربندهای لاغری رو خریدم.انواع و اقسام قرص های لاغری رو امتحان کردم.انواع نوشیدنی های گیاهی بدمزه خوردم.کرم های رفع سلولیت زدم.سونا رفتم.نایلون پوشیدم و عرق ریختم.بارها باشگاه ثبت نام کردم(هربار دو سه جلسه بیشتر نرفتم)،بارها آزمایش دادم چون فک میکردم شاید مشکلات هورمونی، علت این چاقی وحشتناکمه.بارها برنامه غذایی گرفتم و حتی یه هفته هم نتونستم هیچ کدوم رو رعایت کنم
واقعا خسته و افسرده شده بودم و حس میکردم تنها راهی که برام باقی مونده عمل اسلیوه که اصلا حس خوبی نسبت بهش نداشتم.همون موقع ها بود که با کتو آشنا شدم.اولش فک میکردم اصلا شدنی نیست و حتی دو روزم نمیتونم انجامش بدم اما اشتباه میکردم.فقط چن روز اولش سخت بود و وقتی کاهش وزن و سایز سریعم رو میدیدم کلی انگیزه میگرفتم.من با کتو حدود ده کیلو تو هر ماه کم کردم و بعد از چهار پنج ماه رسیدم ب حدود هشتاد کیلو و دوازده سایز کم کردم.جالب اینکه سایزم از وزنمم بیشتر کم شد و هرکی منو میدید وزنم رو باور نمیکرد و فک میکرد ده کیلو کمتر از چیزی ک میگم هستم

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط p@rdiS
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام