راهنمایی برای خرید هدیه

۱۸-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ صبح
ارسال: #1531

RE: راهنمایی برای خرید هدیه
به نتیجه رسیدم نیم بوت یا ساعت بخرم تصویر: images/smilies/sad.gif  امروز متوجه شدم ساعتش مشکل دار شده

اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم

دوستان عزیز کسی میدونه چطوری میشه پیام های ایفون بکاپ گرفت ؟؟تصویر: /images/smilies/new/sad.png
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ عصر توسط زرينچه.)
ارسال: #1532
سلام دوستان عزیزم من تازه واردم و کلى احتیاج به کمکتون دارم تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
هفته آینده جشن فارغ تحصیلى خواهر نامزدم هستش و من توى جشنى که قراره تو دانشگاه برگزار بشه قرار شرکت کنم تصویر: images/smilies/biggrin.gifخواستم تو خرید هدیه و اینکه چطورى میتونم خوشحالش کنم کمکم کنید.ممنونمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngراستى بچه ها رشته اش هم داروسازيه اگه مربوط به رشته اش باشه خيلى بهتره
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #1533

(دیروز ۱۱:۱۰ عصر)'زرینچه' نوشته است:  سلام دوستان عزیزم من تازه واردم و کلى احتیاج به کمکتون دارم تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
هفته آینده جشن فارغ تحصیلى خواهر نامزدم هستش و من توى جشنى که قراره تو دانشگاه برگزار بشه قرار شرکت کنم تصویر: images/smilies/biggrin.gifخواستم تو خرید هدیه و اینکه چطورى میتونم خوشحالش کنم کمکم کنید.ممنونمتصویر: /images/smilies/new/lub.pngراستى بچه ها رشته اش هم داروسازیه اگه مربوط به رشته اش باشه خیلى بهتره

مربوط به داروسازی باشه چیزی به ذهنم نمیرسه ولی میتونی از چرم مشهد براش کیف بگیری یا ببین به چه مدل هدیه هایی خیلی علاقه داره مثلا تیپ شخصیتیش چجوریه مثلا دستبند چرم اینا .......

تصویر: ./uploads/201811/post_91469_1542177017_8cb03ce19b63fcdda39512b2f2fcf7cb.attach

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط طلا خانومی ۹۷ ، زرينچه ، hadis sh
  • بیکیوت مدیس ماساژ
  • بیکیوت مدیس اپیلاسیون
۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۰۱:۱۵ عصر
ارسال: #1534
پرمین جون ممنون از نظرت عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifدستبند چرم پیشنهاد خیلى خوبی بود.
بنظرت دسته گل هم بگیرم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط طلا خانومی ۹۷ ، parmin.ab ، hadis sh
۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #1535
دستبند چرم خیلی پیشنهاد خوبی هست که بچه ها دادن و با توجه به قیمت طلا الان هزینه ش زیاد میشه بخاطر همین دیگه لزومی نداره گل بخری، گل رو نامزدتون و پدر مادرشون براش میخرن، شما هم دستبند چرم رو بده و بگو اینم از طرف من، همین کافیه
نقل قول
 سپاس شده توسط زرينچه ، parmin.ab ، hadis sh
۲۴-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #1536
مرسی طلا خانومى ممنون از لطفت عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، hadis sh ، طلا خانومی ۹۷
۲۴-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #1537

(دیروز ۰۱:۱۵ عصر)'زرینچه' نوشته است:  پرمین جون ممنون از نظرت عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifدستبند چرم پیشنهاد خیلى خوبی بود.
بنظرت دسته گل هم بگیرم؟

نه عزیزم به نظرم کافیه دسته گل خانوادش میگیرن 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط زرينچه ، طلا خانومی ۹۷
۲۴-آبان-۱۳۹۷, ۱۲:۳۹ عصر
ارسال: #1538
سلام . تولد همسرم نزدیکه ولی هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه .میشهپیشنهاد بدین ممنون
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام