• چم
  • آتلیه اساطیر

راهنمایی برای خرید جهیزیه**(بحث آزاد)

دیروز, ۰۲:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: دیروز ۰۲:۳۲ صبح توسط maraal.)
ارسال: #7311

RE: راهنمایی برای خرید جهیزیه**(بحث آزاد)
ما دستگاهمون تو ایران فیلتر دایم داشت گفتنم بیست ساله حداقل داره کار میکنه
کاغذی رو دایم باید بخری

بستگی داره چقدر قهوه خور باشی - به طور کل بستگی داره چقدر اهل تکنولوژی باشی 

فرنج پرس مصرفش عین دستگاه معمولی میمونه - اب جوش میاره میریزه رو قهوه میریزه تو قوری ! یعنی کار خاصی نمیکنه ! ولی کاملا مصرفیه ! 
فرنج پرس تو اب جوش میاری میریزی رو قهوه !
https://www.target.com/p/black-decker-5-...lsrc=aw.ds

ولی دستگاه دلونگی مثلا قابلیت قهوه های مختلف و شیر کف درست کن , و بعضی قهوه پودر کن دارن و میتونی قهوه های مختلف درست کنی 
اسپرسو 
https://www.target.com/p/delonghi-combin...A-49176036 

[تصویر: راهنمایی برای خرید جهیزیه**(بحث آزاد)]
اگر قهوه خور حرفه ای نیستی تمام این ها بر ات کاربرد نداره 

من اینجا دستگاه نسپرسو دارم کپسولیه - قهوه های بسیار خوشمزه میده - ولی کپسول هاش گرونه و کلا من دلونگی رو بهش ترجیح میدم 

[تصویر: راهنمایی برای خرید جهیزیه**(بحث آزاد)]

نقل قول
 سپاس شده توسط ترانه خانوم
دیروز, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #7312
ممنون مارال جان.این دستگاه بوش توی دیجی کالا هم نوشته نوع فیلتر دائمی.ولی میگم یکی از فروشنده ها گفت فیلتر نداره باید بخری یکی گفت داره و دائمیه.راستش ما قهوه خور حرفه ای نیستیم و در حد همون قهوه ترک و فرانسه میخوام.اسپرسوساز برام گرونه نمیتونم تا این حد هزینه کنم
نقل قول
دیروز, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #7313
ترانه جان، فرنچ پرس قیمتی نداره، من جای شما بودم یک فرنچ پرس با یک بسته قهوه فرانسوی خوب می گرفتم، امتحان می کردم
اگه از طعم و نوع قهوه خوشتون اومد همین کافیه، اگه نه به فکر دستگاه قهوه ساز می افتادم
حتی یک قوری قهوه جوش ترکی و یک بسته قهوه ترک هم بخر و امتحان کن ببین نظرتون چیه (اگر هم تاحالا قهوه ترک دم نکردی، دو سه بار که امتحان کنی دستت میاد)

3>
نقل قول
  • عظیمی
  • ارشادی
دیروز, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #7314
سلام بچه ها 
این پیج مال یکی از دوستانمونه توی بانه به همه ایران ارسال دارنو قیمتاشون خیلی پایینه جنساشون اصل برای خرید جهیزیه حتما به سر به پیجشون بزنین
bane_kala_mardin
نقل قول
امروز, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #7315

نگاه کردم bco دویست و شصت و چهار ، ولی ببین اگر اونقدر قهوه خور نیستین یا مهمون قهوه خور واقعا لازم نیست در این حد دستگاه چندکاره و گرون بگیری ، عملا اگر بخوای سالی ماهی یه قهوه ترک بخوری ، همون شیرجوش بهترین انتخابه والله ، خونه که کافی شاپ نیست دم به دقیقه ادم بخواد ویژ و ووژ کاپوچینو درست کنه خخخ ، من دستگاهم بیشتر برای ابجوش و دمنوش به کارم اومده 

رفتم تو دیوار قیمتاشو نگاه کردم ، واقعا به نظرم نمیصرفه دیگه الان

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام