• تشریفات صدف
  • تشریفات آدم و حوا

راهنمایی برای خرید جهیزیه**(بحث آزاد)

۲۵-خرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #5221
RE: راهنمایی برای خرید جهیزیه**(بحث آزاد)
بچه ها من سرویس قاشق و چنگال برنز و طلایی دوست دارم، الان موندم چی کنم، بنظرتون برای مهمون نقره ای بگیرم، برای خودم یه دست شش نفره از دوتا رنگه بگیرم، یا برای مهمون برنز بگیرم ? بعد اگه برای مهمونم بگیرم خودمم استفاده میکنم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif 

تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
۲۶-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #5222
(دیروز ۰۸:۱۸ عصر)'mahsa93shz' نوشته است:  بچه ها من سرویس قاشق و چنگال برنز و طلایی دوست دارم، الان موندم چی کنم، بنظرتون برای مهمون نقره ای بگیرم، برای خودم یه دست شش نفره از دوتا رنگه بگیرم، یا برای مهمون برنز بگیرم ? بعد اگه برای مهمونم بگیرم خودمم استفاده میکنم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif 

بچه هااا کسی نظری نداشت؟؟تصویر: images/smilies/rolleyes.gif

تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲۶-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #5223
عزیزم هرچی دوس داری بگیر
طلایی واسه مهموناتم خوشگله

بالاخره اسمش ظهور کرد تو شناسنامه م
دوستی:92/8/10
عقد:95/11/15
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa93shz
۲۶-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #5224

(دیروز ۲۰:۱۸)'mahsa93shz' نوشته است:  بچه ها من سرویس قاشق و چنگال برنز و طلایی دوست دارم، الان موندم چی کنم، بنظرتون برای مهمون نقره ای بگیرم، برای خودم یه دست شش نفره از دوتا رنگه بگیرم، یا برای مهمون برنز بگیرم ? بعد اگه برای مهمونم بگیرم خودمم استفاده میکنم تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif 

دوست عزیز اگه سرویس چینیتو نگرفتی طلایی واسه مهمان بگیر با سرویس چینی لب طلایی یا طرح طلایی. 
بعد واسه دم دستی خودتون برنز بگیر. 

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 20/4/95
بله برون 22/5/95
عقد 13/12/95 Angel
عروسی ؟
تولدم 24/9/67
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa93shz
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۸:۰۵ صبح
ارسال: #5225
سلام
دوستان یک راهنمایی برای سرویس خواب  و حوله میخوام. بین انواع مارکها گم شدم و نمیدونم چه برندی خوبه چه ایرانی چه خارجی؟
لایکو- تاچ-کاتن باکس-ورونیکا- اطلس پود و....
خودم توی فکرم هست که یک دست بگیرم اسپرت چون فکر میکنم شستشوش نسبت به مدلهایی که زرق و برقی هستن راحت تر هست نیست؟
خلاصه اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #5226

n-mehr
عزیز به نظر من اسپرت بخر روتا یکی ارزونتر یکی گرونتر اما اصلا زرقی برقی نخر
حوله برق لامع و هنر و بعد لایکو تو ایرانها خوبه بعضی مارک کیوان اینها و زریس تبریز میکن خوبه
سرویس خواب هم لایکو اکثرا راضین هم اطلس پود
ورونیکا و تاچ راضی داره که الان زیادی گرون شده

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط n-mehr ، mahsa93shz ، Mo0o0o0na
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ صبح
ارسال: #5227
ممنون از راهنماییتون
نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-خرداد-۱۳۹۷ ۱۰:۲۹ صبح توسط Mo0o0o0na.)
ارسال: #5228
سلام عزیزم ببین ورونیکا یه آف داره فعلا که حوله هاش از 900 شدن 711 تومن که من داشتم رو تختی میگرفتم ازش یهو اینم برداشتم دمپایی و لیف و شونه و حوله تن پوش و استخری و دم دستی هم داره.ولی خوب حوله کیوان خودمون خیلی هم زیباست کیفیتشم همه مغازه دارا تایید میکنن فک میکنم چهارصد و خورده ایه من از سادگی و شکیلیش خوشم اومد واقعا نیازی نیس این همه هزینه حوله کنی.بنظر من همین ایرانی بخر دلت بیاد صورتتو حداقل باهاش پاک  کنی کیفیتشم که خوبه.ولی اگه میخوای حتما خارجی بخری تمام این برندا که گفتی خوبن حالا باید ببینی طرح کدومو میپسندی.

اها تا یادمه اینم بگم که ورونیکا یه سری از مدلای سرویس خوابش یه ست دم دستی یا تابستونه هم همراهش داره که کاملا قابل استفاده روزانه هست و جنساش عالیه در واقع شما سرویس اصلیتو میخری یهو سرویس دم دستی که طرحاشم از سر سرویس اصلیه رو هم همراهش داره.قیمت هم حول و حوش .2200

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، n-mehr
امروز, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #5229
(۲۴-خرداد-۱۳۹۷ ۰۴:۴۳ عصر)'nazgol22' نوشته است:  سرویسی ترامونینا برگهف زولینگ wmf
تکی هم همین مارکها ولی برات تکی مناسبتر درمیاد چون سه تا سایز ببشتر استفاده نمیسع

تکی مگه میفروشن اینارو ؟
من سرویسی دیدم ولی خودمم دوس دارم تکی بخرم چون بقول شما زیادیش کاربردی نیس

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام