• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

راز هایی که باید مردان در باره زنان بدانند

۳۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #1
راز هایی که باید مردان در باره زنان بدانند
هدف یک زن در برقراری رابطه جسمانی ، شور شهوانی نیست. بلکه مقصود او لذت بردن از صمیمیت ، عشق و ملاطفت در کنار شور جسمانی است…

یک زن هرگز از ابراز عشقهای مرد زندگیش خسته نخواهد شد.به زبان آوردن دوستت دارم موجب می‌شود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و آن را احساس کند.

-یک زن به دریافت عاشقانه چند شاخه گل ، هدایای کوچک و ابراز عشقهای بی اختیار ، عشق می‌ورزد.

-زمانی که مردی به زنی چند شاخه گل تقدیم می‌کند و یا یادداشت های عاشقانه اش را نثارش می‌دارد ، به آن زن اجازه می‌دهد تا بداند تا چه اندازه منحصر به فرد است.

-وقتی زنی عاشق می‌شود ، احساس زیبایی و زنانگی در او به چندین برابر می‌رسد.

-نوازش یک زن به او قدرت و انگیزه برای زندگی کردن می‌بخشاید.

-یک زن همیشه دوست دارد از عشق همسرش نسبت به خودش مطمئن شود.

-پیش از اینکه زنی قادر به احساس عمیق برقراری رابطه جسمانی باشد ، به احساس عشق ، نوازش و ملاطفت نیاز دارد.

-زنان ابتدا کیمیای روح و عاطفه را احساس می‌کنند و بعد به کیمیای جسم پی می‌برند.

-لحظاتی که مرد ، دستهای زنی را در دست می‌گیرد و او را لمس می‌کند ، لحظاتی هستند که زن به آنها عشق می‌ورزد.

-هدف یک زن در برقراری رابطه جسمانی ، شور شهوانی نیست. بلکه مقصود او لذت بردن از صمیمیت ، عشق و ملاطفت در کنار شور جسمانی است.

-هنگامی‌که زنی بداند فقط اوست که راه به قلب شریک زندگیش دارد ، در عرش سیر خواهد کرد.

-یک زن هرگز مشکلاتش را دسته بندی نمی‌کند ، در صورتی که زمانی که غمگین و ناراحت باشد ، تمامی‌مشکلاتش از کوچک و بزرگ به دلش هجوم می‌آورند.

-یک زن هنگامی‌سکوت می‌کند که دردهای نهفته در دلش بسیار عمیق است و یا اینکه به مرد مقابلش آنقدر اعتماد ندارد که سخن دل با او بگوید.

-وقتی مردی با دلسوزی و توجه به مشکلات زن گوش می‌سپارد و از ارائه راه حل می‌پرهیزد ، احساس عشق و بلوغ را در او دو چندان می‌کند.

-مردان و زنان در برابر فشارهای عصبی واکنش های متفاوتی از خود نشان می‌دهند.دراینگونه مواقع زن نیازمند نزدیکی و درک طرف مقابلش می‌باشد ، در صورتی که مرد به تنهایی احتیاج دارد.

-هنگامی‌که اظهارات و اعمال زنی بیهوده تلقی می‌گردد ، او برای مطرح شدن شروع به ابراز نظریات مخالف و عدم توافق می‌کند.

-به جرات می‌توان گفت به جز در موارد انگشت شماری ، هیچ چیز بیش از سخن گفتن بر علیه یک زن به او آسیب نمی‌رساند.

-زن درست مثل یک موج است ، به هنگامی‌که عشق در قلبش به ظهور می‌نشیند ، اعتماد به نفسش در حرکتی مواج به اوج می‌رسد.

-هنگامی‌که موج احساسات یک زن به اوج می‌رسد ، به هیچ عنوان محدودیتی در ارائه عشق نمی‌بیند.

-مردها همواره باید بدانند که هر گاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون بریزد و آشکار نماید ، احساس آسایش و آرامش بیشتری می‌کند.

-این نکته را به خاطر بسپارید که هر گاه زنی در اوج فوران خشم و غم قرار گرفته باشد ، به هیچ عنوان تقصیری را به گردن نمی‌گیرد.

-وقتی زنی از موضوعی می‌رنجد ، مرد باید ضمن همدردی با او نشان دهد که برای غم او نگران است ، سپس سکوت اختیار کند تا آن زن بتواند احساس همدردی اش را حس کند.

-دردناک ترین مسائل برای بعضی از زنان ، عدم پذیرش ، قضاوت نادرست و ترک شدن است ، چراکه امکان دارد این باورها در عمق ضمیر ناخودآگاهشان آنان را به سوی این تصور نادرست سوق دهد که لیاقتشان بیش از این نیست.

-ماهیت یک زن ، درخواست تایید امور است.

-در صورتی که مردی در مقابل پیشنهادات یک زن از خود مقاومت نشان دهد ، زن با این حال که مفهوم این مقاومت را درک می‌کند ، اما هیچ گونه توجهی به آن نشان نمی‌دهد.ولی در این زمان احساس می‌کند که مرد به او احترام نمی‌گذارد.

-بسیاری از زنان به این علت که نمی‌خواهند کسی ایشان را نیازمند بداند ، نیازهایشان را انکار می‌کنند.

-حتی در صورتی که زنی بپندارد نیازها و خواسته هایش برآورده نخواهند شد ، اجتناب از بیان آنها و قصد انجام دادن تمام کارها به تنهایی ، اشتباه بزرگی است.

-یک زن باید بیاموزد که چطور نیازها و تمایلات خود را بدون نکوهش و یا تزلزل ابراز دارد و این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

-امروزه بسیاری از زنان از اینکه عشق می‌ورزند ، اما در عوض چیزی دریافت نمی‌کنند ، رنج می‌کشند ، آنان به دنبال وقفه ای می‌گردند تا در این زمان تنها به خود بیندیشند و توجه کنند و در خلال آن وجودشان را بهتر کنکاش و کشف کنند.

-یک زن جوان در اوج جوانی مایل است برای برآوردن تمایلات شریک زندگیش خودش را فدا کند.

-یک زن بطور ذاتی از توانایی نامحدودی در شاداب ساختن دیگران برخوردار است .اما وقتی آن زن لبخند می‌زند ، لبخندش به این معنا نیست که در اوج شادابی و خوشحالی قرار دارد.

-همیشه زنان به همان اندازه ای که در توان دارند.بخشش می‌کنند و در این زمان به خاطر می‌آورند هنگامی‌که آنان به بخشش نیاز داشتند ، تا حدودی کمتر از این اندازه ، به ایشان بخشیده شده است.

-اغلب زنان با آنچه همسرشان می‌خواهد به راحتی موافقت می‌کنند ، اما این کار به این معنا نیست که خواسته همسرشان دقیقا همان باشد که آنان می‌خواهند.

-یک زن ، هرگز به کارهای خودش و همسرش امتیاز نمی‌دهد ، بلکه شوهرش را آزاد می‌گذارد و تصور می‌کند او نیز به همین ترتبیب آزادش گذاشته است.

-وقتی زنی به ثبت امتیازات می‌پردازد ، ممکن است موضوع بسیار کوچکی در نظرش به اندازه امری بسیار بزرگ به شمار آید.پس امکان دارد یک شاخه گل سرخ بتواند برای شما امتیازات فراوانی به همراه داشته باشد.

گرمایی بودم همیشه ، ولی بین خودمان بماند
سرمایی می شوم وقتی پای آغوش تو در میان باشد !
♥----------------------------------------♥
خیلی دوستت دارم اما نمیدونم “خیلی” رو چطوری بنویسم که خیلی خونده بشه …♥
سینا جونم خیلی خیلی دوستت دارم.
هنوز مسافرت قم یادم نرفته که چجوری ثابت کردی دوستم داری♥♥♥
نقل قول
 سپاس شده توسط setare67 ، mahrooz ، ajaghvajagh ، par-pari
۶-مهر-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ عصر توسط salin85.)
ارسال: #2
RE: راز هایی که باید مردان در باره زنان بدانند
قابل توجه آقایون: چند تا چیز که خانمها دوست دارن:
- پوشیدن پیراهن مردونه ی عشقشون
- پوشیدن کت عشقشون وقتی سردشون میشه و اون کتشو درمیاره بهت میده که بپوشی.
- وقتی اس ام اس میزنه که سالم رسیدی؟
-وقتی که دعواشون میشه اس ام اس میده هنوز قهری؟؟
-وقتی یه پسر بد نگاشون میکنه و طرف غیرتی میشه.
-خوردن آب با لیوان طرف و تو یه بشقاب غذا خوردن
-وقتی گشنه هستن طرف واسشون لقمه می گیره و غذا میزاره تو دهنشون
-وقتی از خواب پا میشی اس ام اس داده گلم هنوز خوابی؟
- وقتی داره رانندگی میکنه و دستتونو می گیره.
-وقتی حواست نیست نگات میکنه..


برخی خصوصیاتی که می تواند یک خانم را همواره علاقمند به شوهرش نگه دارد :

مرد مردها :هر چند خانم ها ادعا می کنند که از مردهای مرتب و تمیز و شیک پوش خوششان می آید، اما گاهی اوقات اگر با لباس های ورزشی کج و کوله جلوی آنها ظاهر شوید، غذا را بدون رعایت آداب ویژه بخورید، و در کوچه فوتبال بازی کنید. یک خانم با یک آقا قرار نمی گذارد تا بر سر این موضوع که کدامشان کفش ها و یا موهای شیک تری دارند با او به رقابت بپردازد؛ بلکه این تفاوت های موجود میان شما دو نفر است که منجر به اتصال هر چه بیشتر شما به هم می شود.
داشتن شهوت جنسی شدید: کاملاً روشن است که اگر یک رابطه، تنها به برقراری روابط جنسی محدود شود، طرف مقابل احساس می کند که مورد سوء استفاده قرار می گیرد؛ اما از سوی دیگر باید این امر را نیز در نظر گرفت که یک خانم زمانیکه می بیند شوهرش در مقابل او کنترل خود را از دست میدهد و ابزار علاقه می کند انگار دنیا را به وی داده اند. اگر همسر شما شاغل است و شب هنگام پس از یک روز سخت کاری و سرو کله زدن با ارباب رجوع و همکاران او را در خانه می بینید هیچ چیز جز معاشقه نمی تواند او را خوشحال کند؛ این امر سبب می شود که او خودش را در راس تمام شادی های جهان قرار دهد بهتر است شما شروع کننده ارتباط جنسی باشید. این امر به او اجازه می دهد که با خیال راحت از رابطه خود لذت ببرد.
مستقل بودن: . یک مرد مستقل و متکی به نفس در نظر خانم ها از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد.
حسود بودن: حسادت یکی از احساسات قوی به شمار می رود. هر چند انسان ها نمی توانند میزان دقیق حسادت خود را کنترل نمایند، اما مقدار کمی حسد، آن هم به طور گاه گاه و اتفاقی، به راحتی می تواند حس جاذبه شما را در نظر او افزایش دهد زمانیکه نوبت به حسادت می رسد، مقدار کمی از آن می تواند مثمر ثمر واقع شود، پس در خرج کردن آن به شدت صرفه جویی کنید
سرتاپای او را وارسی کنید:خانم ها دوست دارند که کلیه متعلقاتش را چک کنید. خانم ها هم مانند آقایون از تعریف و تمجید لذت می برند. اگر به او توجه کنید او واقعا خوشحال می شود و این خوشحالی شما را به هر کجا که بخواهید خواهد رساند.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahrooz ، ajaghvajagh ، par-pari
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-مهر-۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ صبح توسط salin85.)
ارسال: #3
RE: راز هایی که باید مردان در باره زنان بدانند
شوهران خوب این جمله ها را نمی گویند

1 - یک شوهر خوب هیچ‌وقت بدون اجازه همسرش از کسی پول نمی‌گیره و واسه خودش خرج نمی‌کنه.شوهر ایده‌آل هیچ‌وقت با فک و فامیل همسرش بد رفتار نمی‌کنه. اون به حدی دوستشون داره که در و دیوار خونه از عکس‌های فامیل همسرش پر می‌شن.

2 - درددل کردن برای مادر و خواهر و... علیه همسر حکم مرگ موش برای شما رو داره. می‌تونید امتحان کنید اگه تصمیمتون رو برای خودکشی گرفتید.یک شوهر خوب هیچ‌وقت به همسرش نمی‌گه: بسه دیگه چقدر حرف می‌زنی. اون می‌شینه و با دقت به اتفاق‌هایی که تو آرایشگاه، محل کار و تو تلفن‌ها برای همسرش رخ دادن گوش می‌ده.

3 - فکر کردید خیلی عقلتون کار می‌کنه که برای هر مشکلی مثل پروفسور دنبال ارائه راه‌حل می‌گردید؟ یک شوهر خوب به جای این کارها با دقت به غرغرهای همسرش گوش می‌ده و بعدم به جای راه‌حل فقط می‌گه: «ولی من خیلی بهت علاقه دارم.»

4 - تلفن، تلفن، تلفن، خانم‌ها عاشق تلفن زدن شوهرشان هستن، یک شوهر خوب حتما بین روز با همسرش تماس می‌گیره و حالش رو می‌پرسه.

5 - یک شوهر خوب هیچ‌وقت مثل بچه‌ها لج نمی‌کنه و نمی‌گه من همینم که هستم. یادتون باشه همسرتون نمی‌خواد جای مادرتون باشه و یه بچه لوس و لجباز رو تحمل کنه.

6 - اگر می‌خوای دست به یک خودکشی تو رابطه با همسرت بزنی، دیر برو خونه و قبلش هم دیر رفتنت رو خبر نده. زن‌ها هیچ‌وقت کسی‌رو که نگران شدنشون براش اهمیت نداره نمی‌بخشن.

7 - وقتی از دست همسرت عصبانی هستی، زل نزن به دیوار که بیاد سراغت و بپرسه چه مرگته؟ کشف دلیل عصبانیت، خانم‌ها رو عصبی می‌کنه.

8 - چرا داد می‌زنی؟! مگه عقلت کار نمی‌کنه؟! وقتی با یه خانم حرف می‌زنی، می‌تونی مزخرف بگی اما اگه آروم بگی حتما قبول می‌کنه. اشتباه کردی؟ اشکال نداره، عذرخواهی یادت نره.

9 - تو یک حق رای داری، مثل همسرت اما در نهایت به نفع همسرت کنار بکش. خانم‌ها فراموش نمی‌کنن که چه شوهر خوبی دارن!

10 - یک شوهر خوب هیچ‌وقت نمی‌گه: من. حتی اگه تنهایی رفته رستوران می‌گه: ما امروز رفتیم رستوران. یعنی تو هم همراهم بودی، گرچه نبودی. این کارخیلی لوسه ولی جواب می‌ده.

11 - زرنگ باشید، به جای اینکه به ویترین نگاه کنید، چشم‌های همسرتون رو تعقیب کنید و قبل از اینکه بگه از چی خوشش اومده اونو براش بخرید. زن‌ها عاشق این هستند که حرف نزده کسی خواسته‌هاشون رو بفهمه.

12 - وقتی شام تموم شد، یه شوهر خوب بشقاب و ظرف‌ها رو روی میز باقی نمی‌ذاره بره پای تلویزیون با پیژامه فوتبال تماشا کنه.

13 - همین طور بی‌بهانه به هر جمعی که رسیدید، گویا و رسا فریاد بزنید: «همسر من بهترین همسر دنیاست.» دروغ هم اگه باشه این جمله برای همسرتان قشنگ‌ترین دروغ دنیاست!Big Grin

منبع: khialatam .blogfa.com


آقا دامادها بخوانند

یک ازدواج موفق به دو چیز بستگی دارد: همسر مناسب یافتن و زوج مناسب بودن. برای این که شوهر مناسب و شایسته ای باشید لازم است به نکات زیر توجه نمایید:
نکات هنگام ورود و خروج از منزل
1. با رویی گشاده به خانه بروید و تلخی ها و ناراحتی های بیرون را به منزل نبرید.
2. وقتی می خواهید از خانه بیرون بروید از او بپرسید: آیا چیزی لازم دارد تا از بیرون برایش بخرید و حتماً یادتان باشد آن را تهیه نمایید.
3. هنگامی که از خانه بیرون می روید با همسرتان دیده بوسی و خداحافظی کنید.
4. وقتی که قرار است دیر به منزل بیایید، به همسرتان زنگ بزنید و اطلاع بدهید.
5. در لحظه ای که به خانه وارد می شوید، سعی کنید، لبخند بزنید.
6. با دست پُر به خانه بروید.
این نکات را در رفتارتان رعایت کنید
1. هرگاه همسرتان را می بینید لبخند بزنید.
2. اعتماد، سرمایه ی زندگی است، به گونه ای با همسر خود رفتار کنید که به شما اعتماد پیدا کند.
3. در زندگی صداقت داشته باشید.
4. رفتار نادرست همسرتان را با رفتار درست خویش خنثی کنید.
5. به هنگام عصبانیت خود را کنترل کنید و سخنان نسنجیده نگویید. در آن لحظه بهتر است سکوت کنید و در فرصت مناسب همراه با احترام، اشتباه او را تذکر دهید.
6. در صورتی که مرتکب خطا یا اشتباهی نسبت به همسر خود شدید، ضمن اعتراف به تقصیر خود از همسرتان پوزش بخواهید. در صورت امکان با همسر خود قهر نکنید و در صورتی که به این نتیجه رسیدید که باید قهر کنید، زمان آن طولانی نباشد.
7. با او به گونه ای رفتار کنید که در اوایل ازدواج رفتار می کردید.
8. هرگاه احساساتش جریحه دار شد، با او دلسوزی و همدردی کنید.
9. متانت و سنگینی خود را در خانه و بیرون خانه حفظ کنید. سعی کنید ضمن محبّت به همسر، حریم ها و حرمت ها را نگه دارید و برخوردهای سبک نداشته باشید.
10. با همسر خود همان گونه رفتار کنید که میل دارید او با شما رفتار کند.
11. با همسر خود سازش کنید، شجاعت مرد این است که وقتی زن گرفت با او بسازد، بسیار بوده اند افرادی که عمری با همسر ناسازگار خود ساخته اند.
12. با همسرتان جدّی و رسمی نباشید؛ با او خودمانی باشید.
13. هیچ گاه به همسر خود دروغ نگویید.
14. هرگاه همسرتان را می بینید، لبخند بزنید.
15. اگر، از شما، درخواست کمک و حمایت کرد، به او پاسخ مثبت دهید؛ البته تا اندازه ای که موجب سوء استفاده نشود.
16. از شوخی های نامناسب، جدّاً پرهیز نمایید!
17. در رفت و آمدها دقّت کنید، با هر کسی معاشرت نداشته باشید؛ زیرا، رفت و آمد با برخی خانواده ها ممکن است، اثر مخرّب در زندگی شما داشته باشد. اگر در میان‌ آنان، بدبینی حاکم باشد، اگر ناسازگار باشند، اگر بی مبالات و بی تقوا باشند، و... خواسته یا ناخواسته این خصلت های ناروا، در زندگی شما تأثیر خواهد داشت.
نکاتی درباره سخن گفتن با همسر
1. با همسر خود زیبا سخن بگویید، هرگز کلمات نامناسب و زشت بر زبان نیاورید.
2. همسر خود را با احترام و با نامی که دوست دارد صدا بزنید.
3. در گفت و گوهای خانوادگی دقت کنید، سخنی نگویید که فتنه ای ایجاد شود، بدانید که این گفت و گوها در حافظه ی همسرتان باقی خواهد ماند و همچون پرونده ای ثبت خواهد شد.
4. وقتی با شما حرف می زند، مشغول کار دیگری نشوید و تمام توجه تان به او باشد.
5. در ارتباط و گفت و گو با همسر، از لحن آمرانه و تحکم خودداری کنید.
6. هنگام ناراحتی یا سوءتفاهم، به جای سرزنش او، به راه حل فکر کنید و در صورت لزوم با افراد با تجربه مشورت نمایید.
7. هرگز در ارتباط های کلامی خود، از سخنان نیش دار و طعنه آمیز استفاده نکنید و در جمع فامیلی یا دوستانه برای خنداندن دیگران، همسرتان را تحقیر نکنید؛ زیرا در نظر مخاطب شما هم ناخودآگاه تحقیر می گردید و آنها به این نتیجه می رسند که شما نیز در رفتارتان خصوصاً در معاشرت با همسرتان خام و ناپخته هستید؛ لذا اعتباری که شخص در معاشرت با دیگران دارد را از دست می دهد.
8. به همسرتان نسبت ناروا ندهید.
9. سعی کنید، در برابر همسرتان، ظاهری آراسته و تمیز داشته باشید!
هماهنگی و همراهی با همسر
1. با همسر خود غذا بخورید، دور از کرامت و شرافت انسانی است که مردی همسرش را در خانه منتظر بگذارد و در خارج از خانه با دوستانش غذا بخورد، به عاطفه ی همسرتان احترام بگذارید و بدانید که او منتظر شماست و تا آنجا که ممکن است به موقع به خانه برگردید و موجب دلواپسی او نشوید.
2. با او بیرون بروید، برای خرید، تفریح و حتی برای قدم زدن.
3. بدون هماهنگی با همسرتان میهمان دعوت نکنید.
4. بدون اطلاع قبلی و هماهنگی با همسرتان، وعده دید و بازدید ندهید، ممکن است او آمادگی لازم را نداشته باشد.
توجه به همسر
1. اگر همسرتان کار مثبتی کرد، مثلاً غذای خوبی پخت، یا خود را آرایش کرد، یا از مهمان ها پذیرایی نمود، از او تشکر کنید.
2. گاهی برای همسر خود یادداشت بگذارید، یک یادداشت کوتاه با جمله ی "دوستت دارم" که 10 ثانیه بیشتر وقت شما را نمی گیرد، اما برای همسرتان ارزش بسیاری دارد و انرژی زیادی برای تمام روز به او می دهد.
هم چنین دادن کارت تبریک در مناسبت های مختلف از جمله، روز تولد، اعیاد و... نشانه ی توجه و محبّت شماست. به طور کلی پیام های کتبی شما اثر زیادی بر او می گذارد. امام صادق(ع) می فرماید: «اَلقَلبُ یَتَّکِلُ عَلَی الکِتابَةِ؛ دل به نوشته و مکتوب اعتماد می کند و آرام می گیرد».(1)
3. در میان روز به او زنگ بزنید، همسرتان وقتی بداند که حتّی اوقاتی که در کنارش نیستید، به یاد او می باشید، نشاط و انرژی پیدا خواهد کرد.
4. نزد دیگران از او تعریف کنید، اگر همسر شما احساس کند به او افتخار می کنید، خوشحال و شادمان می شود و اعتماد به نفس زیادی پیدا می کند.
5. گاهی با خرید هدیه ای کوچک او را غافلگیر کنید. اگر همسرتان به گل علاقه دارد (که اغلب زنان این گونه هستند) با گل به خانه بیایید، یا اگر می دانید روز پرکاری داشته، از بیرون شام تهیه کنید.
6. گاهی از همسر خود بپرسید، چه چیزهایی او را خوشحال می کند، آنگاه سعی کنید همان را برای او فراهم کنید. هیچ وقت خواسته های همسرتان را دست کم نگیرید و به دیدگاه ها و سلیقه هایش احترام بگذارید.
7. پس از اتمام کار منزل و خانه داری، از او قدردانی کنید.
8. به ذوق و سلیقه همسرتان در آرایش، لباس، زینت و... توجه نمایید. زنان، مردانی را می پسندند که به احساساتشان علاقه نشان دهند، زنی که همسرش متوجه آرایش و لباس او شود و بگوید: چقدر رنگ لباست زیباست. چقدر زیبا شده ای، چقدر این لباس به شما می آید؛ احساس آرامش و نشاط می کند، به شرطی که تعریف واقعی و حقیقی باشد، نه ساختگی.
9. کاری کنید که همسرتان احساس کند مورد لطف و توجّه شماست و بدون او نمی توانید زندگی کنید.
10. به هنگام رنجش از همسرتان، سعی کنید نکات مثبت او را که در او می پسندید، به یاد آورید.
11. عکس او را در کیف پول خود نگهدارید.
12. در برابر رفتارهای مناسب و نامناسب همسر واکنش نشان دهید؛ اگر رفتار مثبتی از او دیدید، او را تشویق کنید و از کارهای خوب او تشکر و قدردانی نمایید و اگر رفتار نامناسب دیدید، به گونه ای به او بفهمانید که رفتارش مناسب نبوده است؛ همچون، سنگین برخورد کردن، رو ترش نمودن و تذکّر دادن، تا همسر بداند، حرکات و رفتارهای او برای شوهرش مهم است.
13. زن ها، با درد دل کردن، تخلیه می شوند؛ این فرصت را هر روز به آنان بدهید تا احساس خوبی پیدا کنند؛ راه حل ندهید، فقط گوش کنید.
14. وسایل زندگی را به گونه ای برای همسر خود فراهم کنید که او فکر نکند، زندگی اش در خانه ی پدری بهتر بوده است.
15. وقتی، با شما حرف می زند، به کار دیگر، مشغول نشوید و تمام توجه تان به او باشد.

منبع: khialatam.blogfa.com
نقل قول
 سپاس شده توسط happily_diba ، mahrooz ، عروس 1393 ، zahra1212 ، ajaghvajagh ، par-pari
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۹-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #4
RE: راز هایی که باید مردان در باره زنان بدانند
عالی بود ممنون . شوهرم میگه من چون مشغله دارم .تو چنین متنایی رو برام سیو کن تا بخونم .اینجوری میدونم بهترین رفتار در مقابل عشقم چیه .

من یه عروس خوشبختمLub
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام