دیزل ژنراتور

۱۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #1
دیزل ژنراتور
دستگاه تولید برق می باشد که در حالت های مختلف و در امکان مختلف کاربری های متفاوت دارد. مانند : بیمارستان ها، اماکن تجاری، مسکونی، ویلایی و ... همچنین دستگاه دیزل ژنراتور می تواند در حالت دائم روشن باشد و یا در حالت اضطراری نیاز به استفاده از آن باشد. در هر دو حالت شما باید توجه داشته باشید 75 در صد از توان نامی یک دستگاه دیزل ژنراتور برق بگیرید در غیر این صورت دستگه شما بیش از حد داغ کرده و عمرش کوتاه می شود. برای کنترل روی بار مصرفی در خروجی دستگاه از تابلو و برد کنترلر استفاده می شود و با برنامه ای که درون آن تنظیم می شود امکان این را فراهم می کند که شما میزان OVER VOLTAGE را تنظبم کنید که مثلا هرگاه دستگاه دیزل ژنراتور شما که 25 کیلو ولت امپر می باشد هرگاه بیشتر از 22 کیلو ولت آمپر مصرف داشت بلافاصله آلامر دهد و یا دستر خاموش کردن دستگاه را صادر کند. تنظیمات دیگری برای برد کنترلر قابل برنامه ریزی میباشد که بسته به هر مکان و دستگاه شخص اپراتور و یا سازنده می تواند تنظیم کند.
شخص اپراتور می تواند در دوره های آموزشی این شرکت حضور یابد و در یک دوره آموزشی یک روزه با سرفصل های آشنایی کلی با دیزل ژنراتور وکانوپی سایلنت و برد کنترلر های دیزل ژنراتور و همچنین عیب یابی اولیه دیزل ژنراتور به همراه برنامه ها وجزوات مربوط به این را دریافت کند

دیزل ژنراتور چیست ؟
دیزل ژنراتور دستگاهی متشکل از موتور و ژنراتور می باشد که قسمت موتور وظیفه تحریک ژنراتور را دارد. موتور ها با سوخت های فسیلی مانند بنزین، گازوئیل و یا حتی گاز می توانند کار کنند. موتور های گاز سور قیمت بالایی دارند ولی صرفه اقتصادی در مصرف سوخت دارند اساساً در نیروگاه های برق برای پشتیبانی دستگاه های خود قرار می دهند. موتور دیزلی برای اینکه به صورت تمام وقت 24 ساعت شبانه روز روشن باشد بین 2 تا 4 بار نیاز دارد باکی به حجم 250 لیتر را پر کنید. در حالت بنزینی که صرفه اقتصادی به شدت پایین بوده و برای حالت اضطراری معمولا استفاده می شود.


هر دستگاه دیزل ژنراتور نیاز به نگهداری و سرویس های دوره ای دارد که این کار را شخص اپراتور دستگاه دیزل ژنراتور انجام میدهد. این کار نیاز به داشتن پیش نیاز و کسب اطلاعات در مورد ساختار دیزل و ژنراتور می باشد.
امروزه شرکت پایور دیزل آسیا به عنوان اولین و شاید بهترین شرکت فعال در زمینه فروش و انجام خدمات آموزشی در بحث دیزل ژنراتور می باشد که دوره های آموزشی دیزل ژنراتور را مرتباً در محل کارخانه این شرکت برگزار می کند.
دوره های آموزشی این شرکت یک روزه بوده و به همراه جزوات و نرم افزار های اموزشی تقدیم حضور شرکت کنندگان می شود.
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرفصل های آموزشی و یا محصولات این شرکت با شماره های 021-56417721 و 56417743 تماس بگیرید و یا به آدرس اینترنتی این شرکت به 

 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.
ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام