• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس

۱-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #21
RE: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
(۱-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ صبح)sanaz jon نوشته است:  کسی میدونه این طرح های اماده ای که رو دیوار میچسبوننو از کجا میشه خرید؟؟

از لاله زار کوچه برلن عزیزم..بورسش اونجاست.میتونی هم روکش کابینت به رنگای مختلف بگیریو مدلش هم از کامپیوتر در بیاریو خودت درست کنی.اسمشونم استیکر هستWink بعضی از سایتها هم میفروشن سرچ کنی پیدا میکنیشون
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، sanaz jon
۲-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #22

(۱-تير-۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ صبح)بهاردخت نوشته است:  
(۲۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ عصر)Bar@n نوشته است:  
(۲۱-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ عصر)sopiac نوشته است:  سلام دوستان
اما من فک میکنم مستاجر بودن یا نبودن مسئله نیست
مسئله ذوقه و کمی حوصله - میشه ارزون و قابل انتقال ایده های خوبی داشت برای شادتر بودن محیط زندگی

دقیییقن منم همین فکر رو دارم. میشه ایده هایی شیک و ارزون داشت در حالی که خونه هم مال خودت نیست Big Grin

ببین وقتی که صاحبخانه نمیذاره یه میخ به دیوار بزنی چکار میتونی بکنی؟

نه بهار الان حداقل کمتر صاحب خونه ای هست که نزاره میخ بزنی. بعد اینکه واقعن نیازی به میخ کاری هم نیستااا. مثلن یک ایده خوب که برای خونه خودم دارم اینه که یک گوشه از خونه رو حالت گلخونه کنیم. چند مدل گلدون و گل های مختلف. کنارش هم یک میز کوچیک بزارم با دوتا صندلی بلند. این هیییچ آسیبی به خونه نمی زنه و تازه یک گوشه دنج و خلوت برای چای های عصرانه ی من و همسری می شه. از این دست ایده ها خیلییییییییییی زیاده. حتمن بچه ها حتمن براتون میزارم به زودی New1

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71 ، simin ، sarah ، manoamin ، arooaha ، kimiasokoot ، fan2gh
۲-تير-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ عصر
ارسال: #23

باران جان
صاحبخانه من یه نمونه اش!
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ عصر
ارسال: #24

(۲-تير-۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ عصر)بهاردخت نوشته است:  باران جان
صاحبخانه من یه نمونه اش!

آآخ دلم می خواد این مدل صابخونه ها رو بکشم!!! New3

این بهانه ای شد در مورد این بیشتر صحبت کنیم که چطور ایده هایی داشته باشیم که خونه رو میخ کاری نکنه برای جلوگیری از گیس و گیس کشی بین صابخونه و مستاجر Big Grin پایه ایییی؟ Wink

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #25

برای آنها که از باکس های تکراری خسته شده اند! مدل ها در زیر ببینید. برای خرید هم به سایت دکووال بروید!

http://www.decowall.ir

[تصویر: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس]

خیلی جالبن. خصوصن ویترین زمینی! عکس دوم. برای اون هایی که از بوفه های تکراری خسته شدم و مثل من پول برای بوفه های 2 میلیون و 500 ندارن!! Big Grin

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط پریناز کیا ، zohi ، behi ، sahar_f ، ghazalpoush ، گایانا64
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #26

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای عاشفتم اتفاقا من از این باکسای چهارگوش سه تای گرفتم::::::Smile))))))

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-تير-۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ عصر توسط Bar@n.)
ارسال: #27

عالین پریناز. اما خوب خواستیم کمی تفاوت به خرج داده باشیم دیگههههه :دی

برای اون هایی که مثل من عاااشق چیزهای عجیب و غریبن Big Grin

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط پریناز کیا ، manoamin ، narcissus88 ، behi ، sahar71 ، sahar_f ، ghazalpoush
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #28

یاد بگیر خوشحال باشی. ادم های غمگین همیشه حرف مردم براشون زیادی مهمه. " اهمیت ندادن" به چیزای بیخود رو یاد بگیرتصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط فرنوش جون :)
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #29

پریناز خیلی کوچولهه! اگه می تونی بزرگ ترش رو بزار. چه سبز خوشگلیییی

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #30
به قشنگیه عکساشون هسن؟؟؟
کیفیتش چطور؟؟!؟!؟
منم بوفه و اینا نگرفتم خوشم نمیاد آخه :-(

همیشه عاشق مــــــــــــــــادرتان باشید
چون هــــــــــــــــــچــــــــــــــــگاه .. دیــــــگــــــــــــر مثل او
پیدا نخواهید کرد .. Crying
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام