• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس

۱۶-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ صبح
ارسال: #1241

RE: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
(۱۵-فروردين-۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ صبح)'مژده بانو' نوشته است:  سلام دوست جونام.میشه منو راهنمایی کنین
من مبلای خونم شیری رنگه با کوسن های گلدار عسلی قهوه ای.نمیدونم چه رنگ پرده ای باید براشون بگیرم؟
قالی هم هنوز نخریدم
کممممممک

سلام عزیزم...تو طیف گلبهی ملایم قشنگ میشه

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط saye goli ، sheyda_sh ، MINAI
۱۶-فروردين-۱۳۹۶, ۰۲:۱۴ عصر
ارسال: #1242
من رنگ راحتیام سبز پررنگ و خردلیه  چوباشم قهوه ایه . حالا نمیدونم پرده و فرشو چ رنگی بگیرم .پذیراییمم  یه دیوارش کلا پنجرس و تو چشمه. چه رنگیه بهتره ک هم دلگیر نشه هم بخوره به این ترکیب رنگی.

عروس بهار
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۶-فروردين-۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-فروردين-۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ عصر توسط *ناهید*.)
ارسال: #1243

(۱۶-فروردين-۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ عصر)'nazanini' نوشته است:  من رنگ راحتیام سبز پررنگ و خردلیه  چوباشم قهوه ایه . حالا نمیدونم پرده و فرشو چ رنگی بگیرم .پذیراییمم  یه دیوارش کلا پنجرس و تو چشمه. چه رنگیه بهتره ک هم دلگیر نشه هم بخوره به این ترکیب رنگی.

عزیزم فیروزه ای /آبی فیروزه ای فکر کنم جالب میشه مثلا:

[تصویر: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس]

ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط nazanini ، saye goli ، sheyda_sh ، MINAI
۱۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۵۳ صبح
ارسال: #1244
سلام دوستای خوبم. خیلی خوشحالم که این تاپیک رو زدین. شهریور عروسیم هست و واقعا نیاز به همفکری افرادی داشتم که شرایط خودم رو داشته باشنتصویر: /images/smilies/new/wink.png
ان شالله بتونیم بهمدیگه کمک کنیم.تصویر: images/smilies/heart.gif
خونه من 50 متره و هنوز وسایل اصلی مث مبل و ناهارخوری و سرویس خواب و پرده رو نخریدم. همسرم تا قبل از ماه رمضون میخواد خونه رو رنگ بزنه و کابیت هارو عوض کنه
دوس دارم ترکیب رنگ وسایلم سفید و شیری و طلایی باشه و اینکه اصلا دوس ندارم خونم شبیه سمساری بشه! طرفدار فضاهای خلوت و پرنور و روشن هستمتصویر: /images/smilies/new/smiling.png میشه بهم ایده بدین برای چیدمان و خرید وسایلم
راستی سبک کلاسیک رو دوس دارم و مجبورم با وجود فضای کم(18متر پذیرایی) مبل استیل بخرم
این نقشه خونم هست
http://nowaroosupload.ir/uploads/14914597971.png

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #1245
سلام من نیاز به کمکتون دارم من تازه نامزد شدم و عروسیم اخر مرداد یا اوایل شهریور هسش هنوز تالار خوب پیدا نکردیم تا رزرو کنیمو ب بقیه کارا برسیم من نمیدونم از کی شروع کنم به خرید یا هنوز زوده؟برای لباس عروسو ارایشگاه ..اینجور چیزا از کی اقدام کنم چیا بخرم؟و اینم بگم دوتا عروسی داریم یکی شهر خودمون یکی شهر همسرم تو ورامین اگه ورامینم اشنا دارین خیلی خیلی نیاز ب کمک دارم

میشه ی صلوات بفرسین برای خوشبختیمون.
عروسیمون بهترین و خاص ترین شکل ممکن برگزار شد خدایا شکرتLub دلم تنگ عروسیمونه
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #1246
(۱۷-فروردين-۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ عصر)'hediye96' نوشته است:  سلام من نیاز به کمکتون دارم من تازه نامزد شدم و عروسیم اخر مرداد یا اوایل شهریور هسش هنوز تالار خوب پیدا نکردیم تا رزرو کنیمو ب بقیه کارا برسیم من نمیدونم از کی شروع کنم به خرید یا هنوز زوده؟برای لباس عروسو ارایشگاه ..اینجور چیزا از کی اقدام کنم چیا بخرم؟و اینم بگم دوتا عروسی داریم یکی شهر خودمون یکی شهر همسرم تو ورامین اگه ورامینم اشنا دارین خیلی خیلی نیاز ب کمک دارم

از همین الان شروع کن عروس خانوم! خصوصا واسه تالار وآتلیه که جاهای خوب زود رزرو میشن. کار تالار و آتلیه و آرایشگاه که انجام شد بعد به خریدای خودت برس و آخرم به کارای خرده ریز دیگه. 

نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ صبح توسط *ناهید*.)
ارسال: #1247

(۱۷-فروردين-۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ صبح)'hanis' نوشته است:  سلام دوستای خوبم. خیلی خوشحالم که این تاپیک رو زدین. شهریور عروسیم هست و واقعا نیاز به همفکری افرادی داشتم که شرایط خودم رو داشته باشنتصویر: /images/smilies/new/wink.png
ان شالله بتونیم بهمدیگه کمک کنیم.تصویر: images/smilies/heart.gif
خونه من 50 متره و هنوز وسایل اصلی مث مبل و ناهارخوری و سرویس خواب و پرده رو نخریدم. همسرم تا قبل از ماه رمضون میخواد خونه رو رنگ بزنه و کابیت هارو عوض کنه
دوس دارم ترکیب رنگ وسایلم سفید و شیری و طلایی باشه و اینکه اصلا دوس ندارم خونم شبیه سمساری بشه! طرفدار فضاهای خلوت و پرنور و روشن هستمتصویر: /images/smilies/new/smiling.png میشه بهم ایده بدین برای چیدمان و خرید وسایلم
راستی سبک کلاسیک رو دوس دارم و مجبورم با وجود فضای کم(18متر پذیرایی) مبل استیل بخرم
این نقشه خونم هست
http://nowaroosupload.ir/uploads/14914597971.png

سلام عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gif

میتونین مبلمانتون رو به همچین ترتیبی بچینین قسمت پتجره تکی ها دو طرف و دو نفره وسز پایین سه نفره و میزبان
(۱۷-فروردين-۱۳۹۶ ۰۷:۱۹ عصر)'hediye96' نوشته است:  سلام من نیاز به کمکتون دارم من تازه نامزد شدم و عروسیم اخر مرداد یا اوایل شهریور هسش هنوز تالار خوب پیدا نکردیم تا رزرو کنیمو ب بقیه کارا برسیم من نمیدونم از کی شروع کنم به خرید یا هنوز زوده؟برای لباس عروسو ارایشگاه ..اینجور چیزا از کی اقدام کنم چیا بخرم؟و اینم بگم دوتا عروسی داریم یکی شهر خودمون یکی شهر همسرم تو ورامین اگه ورامینم اشنا دارین خیلی خیلی نیاز ب کمک دارم

سلام عزیزم انشاا... خوشبخت بشین.میشه یک ماهه هم کل جهاز رو تهیه کرد شما از اردیبهشت هم شروع کنین کلی زمان دارین اول لیست برداری کنین اینطوری کارتون منظم پیش میره این تاپیک خیلی خوبه اگه لیست ندارین اینجا برین کمکتون میکنه و میتونین ایده بگیرین :
لیست جهیزیه
..برای خرید جهاز از لوازم  خرد ریز و  آشپزخونه شروع کنین که خیلی وقت گیرن در آخر وسایلای بزرگ مثل سرویس چوب و تیکه های بزرگ اشپزخونه ..اگه قرار از جایی خاصی سفارش بدین حداقل یک ماه قبل برین مدل ها رو ببینین و سفارش بدین تا به موقع بدستتون برسونن مثل مبلمان و سرویس خواب ..برای نصب موکت یا پرده 1 ماه قبل هم اقدام کنین مناسبه ..اما برای آرایشگاه و اتلیه برعکس خصوصا اینکه تابستون فصل پرعروسی و ممکنه جاهای خوب زود رزرو شن برای همین تاریخ قطعی عروسی تون که مشخص شد زود رزور کنین از الانم تو اواقت فراقتتون برین جاهای خوب مدلهاشونو ببینین و زیر نظر داشته باشین تا زمان انتخاب راحتتر باشین وقت کمتری ازتون بگیره.اگه لباس هم میخاین بدوزین مزونهای خوب حداقل 3 ماه قبل سفارش قبول میکنن پس از الان اوکی هست برای اقدام اما اگه  آماده میخرین یا اجاره از تیر دنبال باشین چون همیشه مدلهای قشنگ هست...انشاا... همه چی خوب پیش برهتصویر: /images/smilies/new/wink.png

ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط 3lena ، ملکه93 ، saye goli ، sheyda_sh ، MINAI
۱۸-فروردين-۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ صبح توسط hanis.)
ارسال: #1248
ممنونم ناهید جون. به نظر شما برای پذیرایی و اتاق خواب فرش چند متری بگیرم؟
یه سوال دیگه! به نظر شما مبل 3نفره کاربردی تره یا تکی؟ آخه من تو هر مهمونی رفتم روی مبل 3نفره بیشتر از دو نفر نمیشینن!

در مورد این مبل ها میشه نظر بدین! با توجه به اینکه پذیراییم18متر بیشتر نیستصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngدرمورد رنگشون هم نظر بدین و اینکه یه هفت نفرش جا میشه تو خونه ما؟ و اینکه برای وقتی که مهمون نیس واسه جلو تلوزیون چیکار کنیم؟؟؟ نمیشه که رو مبل استیل بشینیم! جای کاناپه هم ندارمتصویر: /images/smilies/new/crying.png
http://nowaroosupload.ir/uploads/14915482381.jpg
http://nowaroosupload.ir/uploads/14915482383.jpg

http://nowaroosupload.ir/uploads/14915482382.jpg
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۸-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ صبح توسط *ناهید*.)
ارسال: #1249

(۱۸-فروردين-۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ صبح)'hanis' نوشته است:  ممنونم ناهید جون. به نظر شما برای پذیرایی و اتاق خواب فرش چند متری بگیرم؟
یه سوال دیگه! به نظر شما مبل 3نفره کاربردی تره یا تکی؟ آخه من تو هر مهمونی رفتم روی مبل 3نفره بیشتر از دو نفر نمیشینن!

در مورد این مبل ها میشه نظر بدین! با توجه به اینکه پذیراییم18متر بیشتر نیستصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngدرمورد رنگشون هم نظر بدین و اینکه یه هفت نفرش جا میشه تو خونه ما؟ و اینکه برای وقتی که مهمون نیس واسه جلو تلوزیون چیکار کنیم؟؟؟ نمیشه که رو مبل استیل بشینیم! جای کاناپه هم ندارمتصویر: /images/smilies/new/crying.png
.........

خواهش میکنم عزیزم...هیچ فرقی نمیکنه به نظرم سه نفره یا دو نفره...هردوش خوبن...تک نفره هم که باید باشه..
از بین مدلهاتون به نظرم این :

به روز ت رو قشنگتره البته سلیقه شما مهمتر که کدوم رو بپسنیدین..جاشدنش جا میشه ..برای رنگشون طیف شیری کرم که مد نظر خودتون بود به نظرم خوبه و مناسبهتصویر: /images/smilies/new/wink.png
برای فرش به نظرم یه 9 متری بگیرین برای مرکز یا یه 6 متری  برای قسمت پایین با یک حالت کناره مانند مستطیلی 3 متری برای بالا نردیک آشپرخونه خوبه کل پذیرایی تون رو فرش نکین بخصوص اتاق باریکه کوچیکتر و بسته تر خودشو نشون میده..
میشه همچین چیدمانی داشت:
که سمت راست مبلمانتون رو شکل مربع بچینین که از درازی پذیرایی کم کنه اون آبی هم جای کنسول یا اینه شمعدونتون هست و قسمت پایین یه راحتی خیلی ظریف در حد سه نفره و تک نفره یا ال شکل  خیلی جمع و جوری توش جا بشه ولی تقریبا به هم نزدیک میشه و جای حرکتیش کمتره..باز این مدلاها رو ببینین می تونین ازش ایده بگیرینتصویر: /images/smilies/new/smiling.png:

موفق باشینتصویر: /images/smilies/new/wink.png

ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط بانوی بهشت ، saye goli ، sheyda_sh ، MINAI
۱۹-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #1250

به نظر من هم از الان شروع کن. جاهای خوب زود پر میشن. برای لباس هم تا وقتی لباس مناسبتو پیدا کنی زمان میبره

خدایا به امیـــــد تو...

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام