• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس

۲۹-آبان-۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ عصر
ارسال: #1231
RE: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
(۲۹-آبان-۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ عصر)marall نوشته است:  
(۲۹-آبان-۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ عصر)باران_66 نوشته است:  ممنونم مارال جون... بین نقره و ملیله کدوم بهتره؟ نظرتو میخوام بدونم.. یه چیزی تا نهایت 350 میخوام. چون میخوام کنارش یه کنسول هم بگیرم. چه کاری به نظرت میتونم بگیرممم؟New1

عزیزم شما فقط میتونین برنز بخرین نقره بالای پنج میلیون در میاد. ملیله هم از نقره ساخته میشه. من فک میکنم نقره ریخته گری هست یعنی با قالب درست میشه ولی ملیله کاملا کار دست هست و دستمزد بالایی داره. ملیله اصفهان ارزونتر از ملیله زنجان هست. ملیله زنجان خیلی ظریفتر و زیباتر از اصفهان هست.
عشقم من خودم میخوام اینکار رو بکنم. شاید شما هم خوشتون بیاد.
من میخوام جاکفشیم رو این مدلی بدم برام درست بکنن. بعد روش اینه شمعدونم رو بزارم و ورودی منزل باشه نه دقیقا داخل پذیرایی.
چون خودم مستاجرخواهم بود و میخوام تا حدالامکان وسایل زیاد نبرم چون ممکنه خونه زیاد بزرگ نباشه
حالا شما هم میتونین یه کنسول با توجه به مدل و سبک مبلمانت بگیری و روش آینه شمعدون رو بزاری به نظر من ک خیلی قشنگ میشه.
[تصویر: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس]

قربونت برم مارال جون... ممنونم که با حوصله جوابمو میدی..
تاریخ عروسیمون با همه.Lub. ما هم احتمالا اگه شرایط اکی شه اردیبهشت عروسی بگیریم.
فدات عزیزمم. اتفاقا تو فکرم هست که جاکفشی ااین سبکی بدم ولی از طرفی چون دلم کنسول میخواد دیگه با این سبک جاکفشی کنسول نمیتونم بگیرم.. جدا از همه این مسائل در ورودی تو فضای نشیمن باز میشه.. این سبک جاکفشی که اینه شمعدونمو باهاش بذارم و ندارم... کلا درگیرم با خودم که چه کنم... : بازم ممنون عزیزمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط marall ، آرزو بانو ، بانوی بهشت
۱۴-آذر-۱۳۹۵, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #1232
خب دوست جونیا و اساتید گل دکوراسیون بیاین که یه سوال فنی دارم!!
ست مبلمان پذیرایی من به رنگ شیری هستش که گلهای آبی درباری توشه. دکوری پرده م هم آبی درباری گرفتم. حالا سوال اینجاست که از نظر دکوراتیوان حرفه ای آیا رنگ فرش هم باید با پرده و مبلمان ست باشد یا متفاوت باشد؟؟ Sleepy
از یه طراح داخلی شنیدم که میگفت رنگ فرش باید متفاوت از رنگ مبلمان و پرده باشه چون اگر مشابه باشه دیگه خیلی خونه ترکیب یک یا دو رنگه ثابت میشه و متفاوت بودنش هم جلوه فرش رو بیشتر میکنه
موندم فرشم رو رنگ آبی درباری بگیرم یا نه!! New2
نقل قول
 سپاس شده توسط بانوی بهشت
۱۰-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #1233
اینجا چرا سوت و کوره؟!
دوستان با سلیقه روی میز ناهارخوری شش نفره ام دی اف ساده و مدرن وسطش میشه ازین شمعدون های بلند سه تایی که قدشون کوتاه و کوتاهتر میشه گذاشت ؟ مثلا جنس بلور
یا گلدون گل بهتر میشه؟؟؟:
نقل قول
۱۰-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #1234
(۱۰-دي-۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ عصر)عروس ناز شهریور نوشته است:  اینجا چرا سوت و کوره؟!
دوستان با سلیقه روی میز ناهارخوری شش نفره ام دی اف ساده و مدرن وسطش میشه ازین شمعدون های بلند سه تایی که قدشون کوتاه و کوتاهتر میشه گذاشت ؟ مثلا جنس بلور
یا گلدون گل بهتر میشه؟؟؟:

به نظر من شمعدان بهتره. البته شمعدونای سفید هم قشنگ میشه.

آشنایی:11بهمن94
خواستگاری:22فروردین95
عقد:2خرداد95
عروسی:5شهریور96 --> بهتر از این نمی شد
تالار:رویال--> عالی
آرایشگاه:برنا--> بسیار عالی
لباس عروس:مزون مروارید --> عالی
آتلیه:حس خوب --» بسیار عالی
زنجان
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس ناز شهریور ، آرزو بانو ، بانوی بهشت
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #1235
سلام به همه
دوستان کمممممممکککککک
من میخوام وسایلمو بخرم اول نظرم این بود که قالی کرم و مبله سورمه ای با چوبه سفید بگیرم
ولی هرچی فکرشو میکنم میبینم مبل با رنگ روشن خیلی بیشتر دوس دارم.
من هنوز هیچی نخریدم
ممنون میشم اگه بهم کمک کنید و یه ترکیبه خوب واسه فرش و پرده و مبل بهم پیشنهاد بدین
میخوام نه خیلی بی روح باشه و نه خیلی تیره
ترجیح میدم خونم خیلیییییییی روشن باشه ولی نه سرد و بی روح
پیشاپیش از همه دوستای گلم تشکر میکنم بابت کمکشون

خواستگاری: 1394/05/10
نامزدی: 1394/07/10
عقد: 1395/01/05
عروسی:1395/12/28 شب تولد خانم فاطمه زهرا(س)
.
دوستای عزیزم میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #1236
(۱۸-دي-۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ صبح)mahbanoo1371 نوشته است:  سلام به همه
دوستان کمممممممکککککک
من میخوام وسایلمو بخرم اول نظرم این بود که قالی کرم و مبله سورمه ای با چوبه سفید بگیرم
ولی هرچی فکرشو میکنم میبینم مبل با رنگ روشن خیلی بیشتر دوس دارم.
من هنوز هیچی نخریدم
ممنون میشم اگه بهم کمک کنید و یه ترکیبه خوب واسه فرش و پرده و مبل بهم پیشنهاد بدین
میخوام نه خیلی بی روح باشه و نه خیلی تیره
ترجیح میدم خونم خیلیییییییی روشن باشه ولی نه سرد و بی روح
پیشاپیش از همه دوستای گلم تشکر میکنم بابت کمکشون

برای مبل ترکیب سفید و فیروزه ای، سفید و صورتی، سفید و بنفش روشن، صورتی و طوسی روشن. اینا قشنگه به نظر من.
بعدم شما الان به فرش و پرده زیاد فکر نکن. اول برو با حوصله مبلتو بخر. بعد فرشی انتخاب کن که یه کم از رنگ مبلت توش باشه.
یعنی مثلا اگه مبلت چوب سفید و پارچه صورتی داره، فرشی بگیر که رنگ قالبش کرم هست و حتما یه خطوط یا طرحای کم صورتی هم توش داره. که هارمونی ایجاد کنه. پرده ات همه همینطور با این تفاوت که صورتیش میتونه زیادتر باشه.
برای بی روح نشدن خونه میتونی یکی دوتا دکوری یا گلدان متضاد با رنگ اصلی خونه ات بگیری. مثلا واسه همون مبل سفید صورتی، یه گلدان سفید با گلهای زرررد جیغ روی میز میتونی بذاری. و یه تابلو مدرن با رنگای شاد و تند به دیوار بزنی.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahbanoo1371 ، بانوی بهشت
۱۵-فروردين-۱۳۹۶, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #1237
سلام دوست جونام.میشه منو راهنمایی کنین
من مبلای خونم شیری رنگه با کوسن های گلدار عسلی قهوه ای.نمیدونم چه رنگ پرده ای باید براشون بگیرم؟
قالی هم هنوز نخریدم
کممممممک
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ صبح توسط .pARIYA.)
ارسال: #1238
سلام دوست جونا من کنسول و اینه که جدیدا مد شده زیاد خوشم میادا ولیدوست ندارم تو پذیراییم داشته باشم بوفه هم نمیدوستم حالا به نظرتون بجای جاکفشیم یه چیزی که حالت کنسول داشته باشه و سایزش کوچیک باشه سفارش بدم و اینه شمعدونم رو بزارم روش؟
بعد به نظرتون خیلی ضایع نیست اینه شمعدونم کنار در ورودی و تو راهرو باشه ؟

(۱۵-فروردين-۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ صبح)'مژده بانو' نوشته است:  سلام دوست جونام.میشه منو راهنمایی کنین
من مبلای خونم شیری رنگه با کوسن های گلدار عسلی قهوه ای.نمیدونم چه رنگ پرده ای باید براشون بگیرم؟
قالی هم هنوز نخریدم
کممممممک
عزیزم پرده رو تا میتونی روشن بخر بزار نور تو خونت زیاد باشه من خودم پرده ی شیری روشن گرفتم که یه گل های گیپور مانند صورتی داره  

تالار :100%
لباس عروس:100%
کارت عروسی100%
لباس داماد 0%
جهیزیه :90 %
آرایشگاه:؟
15/12/94 بله برونم
24/12/94 نامزدی
95/02/02 عقد محضری
96/02/18عروسی
نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۲۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ صبح توسط الهام ی.)
ارسال: #1239
(۱۵-فروردين-۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ صبح)'مژده بانو' نوشته است:  سلام دوست جونام.میشه منو راهنمایی کنین
قالی هم هنوز نخریدم
کممممممک

دوست عزیز
به نظر من پرده رو هم کرم قهوه ای بگیر که همخونی داشته باشن...قهوه ای رو میتونی مخمل بگیری که نمای بیشتری داشته باشه...

(۱۵-فروردين-۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ صبح)'.pARIYA' نوشته است:  سلام دوست جونا من کنسول و اینه که جدیدا مد شده زیاد خوشم میادا ولیدوست ندارم تو پذیراییم داشته باشم بوفه هم نمیدوستم حالا به نظرتون بجای جاکفشیم یه چیزی که حالت کنسول داشته باشه و سایزش کوچیک باشه سفارش بدم و اینه شمعدونم رو بزارم روش؟
بعد به نظرتون خیلی ضایع نیست اینه شمعدونم کنار در ورودی و تو راهرو باشه ؟

نقل قول:  

به نظرم بستگی داره موقعیت در ورودیتون چجوری باشه و هم اینکه جاکفشی چه مدلی میخوای بگیری

خدایا به امیـــــد تو...

نقل قول
۱۵-فروردين-۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #1240
راهروی من تقریبا 6 متریه جاکفشی طرح کنسول

تالار :100%
لباس عروس:100%
کارت عروسی100%
لباس داماد 0%
جهیزیه :90 %
آرایشگاه:؟
15/12/94 بله برونم
24/12/94 نامزدی
95/02/02 عقد محضری
96/02/18عروسی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام