• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس

۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۰۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۸ صبح توسط Dokhtar aftab.)
ارسال: #1221
RE: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
ببین نظر شخصی من اینه رنگ چوب برای خونه عروس قشنگ نیست.نمیدونم اون چشمگیری و نداره..چرا اخه خونه رو کدر کنی،؟؟این مدلا رو ببین[attachment=446]

ای باباااااا هی میزنه حجم زیاده

[attachment=447]
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #1222
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ صبح)nazaninz نوشته است:  ببین نظر شخصی من اینه رنگ چوب برای خونه عروس قشنگ نیست.نمیدونم اون چشمگیری و نداره..چرا اخه خونه رو کدر کنی،؟؟این مدلا رو ببین

اره فدات شم حق با شماس.. ولی رنگ روشن .. کثیف نمیشه زودی؟ البته کابینتامو سفید سفارش دادم...
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #1223
[attachment=448]
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۱۲ صبح
ارسال: #1224

ممنونم نازنین جون.. میگم اون ادرس سایت واسه اصفهان.. میشه دوباره دقیقشو واسم بفرستی.. اخه میزنم نمیاد چیزی
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۱۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ صبح توسط Dokhtar aftab.)
ارسال: #1225
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ صبح)باران_66 نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ صبح)nazaninz نوشته است:  ببین نظر شخصی من اینه رنگ چوب برای خونه عروس قشنگ نیست.نمیدونم اون چشمگیری و نداره..چرا اخه خونه رو کدر کنی،؟؟این مدلا رو ببین

اره فدات شم حق با شماس.. ولی رنگ روشن .. کثیف نمیشه زودی؟ البته کابینتامو سفید سفارش دادم...

ببین اره از اون نظر چرا.اما اول رنگ پرده و مبلمانت و انتخاب کن.تو میتونی سفارش میز تی وی رو به رنگ مبلمان بدی.

[attachment=449]

وای باران این دیزاین ها رو نگاه کن[attachment=450][attachment=451][attachment=452]

(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ صبح)باران_66 نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ صبح)nazaninz نوشته است:  

ممنونم نازنین جون.. میگم اون ادرس سایت واسه اصفهان.. میشه دوباره دقیقشو واسم بفرستی.. اخه میزنم نمیاد چیزی

خواهش می کنم عزیزم.توی سرچ این و بزن
Mahangalery3

راستی این کانال هم برو واسه مبلمان.قیمتاش خیلی خیلی خوبه.اما من نمیتونم بگم با کیفیت باشه یا نه.ببین بعد برو از نزدیک کاراشون و ببین
Moblayilar17

سایت نیستنا..کانال تلگرامه
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ صبح
ارسال: #1226
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ صبح)nazaninz نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ صبح)باران_66 نوشته است:  

ببین اره از اون نظر چرا.اما اول رنگ پرده و مبلمانت و انتخاب کن.تو میتونی سفارش میز تی وی رو به رنگ مبلمان بدی.

وای باران این دیزاین ها رو نگاه کن

(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ صبح)باران_66 نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۹ صبح)nazaninz نوشته است:  

خواهش می کنم عزیزم.توی سرچ این و بزن
Mahangalery3

راستی این کانال هم برو واسه مبلمان.قیمتاش خیلی خیلی خوبه.اما من نمیتونم بگم با کیفیت باشه یا نه.ببین بعد برو از نزدیک کاراشون و ببین
Moblayilar17

سایت نیستنا..کانال تلگرامه

یه دنیا ممنونم ازت نازنین جون.. واسه عکسا هم تشکر.. کلی وقتتو گرفتم.. ماهان و ادد شدم .. اره تلگرام سرچ کردم.. ولی واسه مبلمان نه.. کانال عالی ایه..New1New1New1New1New1
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #1227

(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ عصر)باران_66 نوشته است:  ممنونم ناهید جون..دقیقا.. تو ذهنم هست یه اینه تو همین سبکی که شما فرستادین به همراه شمعدون بگیرم ولی اون چیزی که اینه روشه و نگیرم..حالا نمیدونم بهش کنسول میگن یا میزBig Grin... چون بخوام اونو هم بگیرم قیمتش زیادتر میشه.. عوضش میخوام بدم برادر شوهرم واسش میز بسازه.. حالا نمیدونم میزشو پایه بلند سفارش بدم یا کوتاه و اینکه رنگش چی باشه... اولی خیلی قشنگه.. یه چیزی تو همین سبک ولی میخوام بدم میز بسازن واسش.. ناهید جون قیمت داری که مدل اولی چند در میاد...ناهید جون طرح ملیله چیه؟HeartHeartHeartHeartNew1New1New1New1New1New1 یه دنیا ممنون

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم کهBlush.ایده های دوستان واقعا عالی و قشنگه اما در نهایت سلیقه شما مهمه البته این کار که میز رو خودتون بسازی خیلی خوبه راجب ازتعاش هم میگم چون میخاین اینتون رو به دیوار بزنین پایه بلند باشه بهتره تا فاصله زیادی با آینه نداشته باشه قشنگ تره رنگش هم میشه مایل به بقیه دکوراسیون تون باشه هم نه مثلا رنگ نقره ای فیلی کرم استخونی که تک باشه هم خوبه...عزیزم طرح ملیله هم تغریبا مشابه طرح سلیور و نقره هست یکمی پر کار تر..البته طرح های سلیور همونطور که دوستمون گفتن قیمت های مناسبی داره از 300 تا نهایتا 700-800 مدلهای قشنگ...

این هم پیج خوبی تو اینستا:
miladenoorluster

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط sheyda_sh ، saye goli
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ عصر توسط marall.)
ارسال: #1228
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ صبح)باران_66 نوشته است:  
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ عصر)marall نوشته است:  من اخیرا نمونه های مثل اولی و دومی رو پرسیدم جنس برنز حدود سیصد تومن درمیاد و میزش هم این تک پایه ها 200 و سه پایه 250 اینا. Shy

ممنونمممم... برنز جنسش بهتره؟ یا نقره؟ ببخشیدا زیاد اطلاعات ندارم.. کدوم سیاه نمیشه؟Heart

هیچ کدوم سیاه نمیشن.
برنز به براقی و سفیدی نقره نیست و همین طور نقره ظرافت بیشتری نسبت به برنز داره. و نقره همین مدلا نزدیک 6 میلیون یا شایدم بیشتر درمیاد.
منم خودم از همین مدلا خوشم میاد چون دوست دارم مدل اصیل بخرم این مدلا بیشتر شبیه آینه شمعدونای قدیم هستن. و بتونم تو سفره هفت سین استفاده کنم. زیاد درگیر مد روز نباش چون هر سال چیز جدید به بازار میاد سعی کن همونی رو بخری که به دلت میشینه و برات مقدوره.
این یه نمونه مدل نقره س
[تصویر: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس]
یه مدل برنز
یه مدل نقره ملیله

آشنایی:11بهمن94
خواستگاری:22فروردین95
عقد:2خرداد95
عروسی:5شهریور96 --> بهتر از این نمی شد
تالار:رویال--> عالی
آرایشگاه:برنا--> بسیار عالی
لباس عروس:مزون مروارید --> عالی
آتلیه:حس خوب --» بسیار عالی
زنجان
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۲۹-آبان-۱۳۹۵, ۱۲:۲۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ عصر توسط باران_66.)
ارسال: #1229
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ صبح)*ناهید* نوشته است:  
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ عصر)باران_66 نوشته است:  ممنونم ناهید جون..دقیقا.. تو ذهنم هست یه اینه تو همین سبکی که شما فرستادین به همراه شمعدون بگیرم ولی اون چیزی که اینه روشه و نگیرم..حالا نمیدونم بهش کنسول میگن یا میزBig Grin... چون بخوام اونو هم بگیرم قیمتش زیادتر میشه.. عوضش میخوام بدم برادر شوهرم واسش میز بسازه.. حالا نمیدونم میزشو پایه بلند سفارش بدم یا کوتاه و اینکه رنگش چی باشه... اولی خیلی قشنگه.. یه چیزی تو همین سبک ولی میخوام بدم میز بسازن واسش.. ناهید جون قیمت داری که مدل اولی چند در میاد...ناهید جون طرح ملیله چیه؟HeartHeartHeartHeartNew1New1New1New1New1New1 یه دنیا ممنون

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم کهBlush.ایده های دوستان واقعا عالی و قشنگه اما در نهایت سلیقه شما مهمه البته این کار که میز رو خودتون بسازی خیلی خوبه راجب ازتعاش هم میگم چون میخاین اینتون رو به دیوار بزنین پایه بلند باشه بهتره تا فاصله زیادی با آینه نداشته باشه قشنگ تره رنگش هم میشه مایل به بقیه دکوراسیون تون باشه هم نه مثلا رنگ نقره ای فیلی کرم استخونی که تک باشه هم خوبه...عزیزم طرح ملیله هم تغریبا مشابه طرح سلیور و نقره هست یکمی پر کار تر..البته طرح های سلیور همونطور که دوستمون گفتن قیمت های مناسبی داره از 300 تا نهایتا 700-800 مدلهای قشنگ...

این هم پیج خوبی تو اینستا:
miladenoorluster

ممنونم ناهید جونممممNew1New1

(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ عصر)marall نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ صبح)باران_66 نوشته است:  
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ عصر)marall نوشته است:  من اخیرا نمونه های مثل اولی و دومی رو پرسیدم جنس برنز حدود سیصد تومن درمیاد و میزش هم این تک پایه ها 200 و سه پایه 250 اینا. Shy

ممنونمممم... برنز جنسش بهتره؟ یا نقره؟ ببخشیدا زیاد اطلاعات ندارم.. کدوم سیاه نمیشه؟Heart

هیچ کدوم سیاه نمیشن.
برنز به براقی و سفیدی نقره نیست و همین طور نقره ظرافت بیشتری نسبت به برنز داره. و نقره همین مدلا نزدیک 6 میلیون یا شایدم بیشتر درمیاد.
منم خودم از همین مدلا خوشم میاد چون دوست دارم مدل اصیل بخرم این مدلا بیشتر شبیه آینه شمعدونای قدیم هستن. و بتونم تو سفره هفت سین استفاده کنم. زیاد درگیر مد روز نباش چون هر سال چیز جدید به بازار میاد سعی کن همونی رو بخری که به دلت میشینه و برات مقدوره.
این یه نمونه مدل نقره س
یه مدل برنز
یه مدل نقره ملیله

ممنونم مارال جون... بین نقره و ملیله کدوم بهتره؟ نظرتو میخوام بدونم.. یه چیزی تا نهایت 350 میخوام. چون میخوام کنارش یه کنسول هم بگیرم. چه کاری به نظرت میتونم بگیرممم؟New1
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۵, ۰۱:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ عصر توسط marall.)
ارسال: #1230
(۲۹-آبان-۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ عصر)باران_66 نوشته است:  ممنونم مارال جون... بین نقره و ملیله کدوم بهتره؟ نظرتو میخوام بدونم.. یه چیزی تا نهایت 350 میخوام. چون میخوام کنارش یه کنسول هم بگیرم. چه کاری به نظرت میتونم بگیرممم؟New1

عزیزم شما فقط میتونین برنز بخرین نقره بالای پنج میلیون در میاد. ملیله هم از نقره ساخته میشه. من فک میکنم نقره ریخته گری هست یعنی با قالب درست میشه ولی ملیله کاملا کار دست هست و دستمزد بالایی داره. ملیله اصفهان ارزونتر از ملیله زنجان هست. ملیله زنجان خیلی ظریفتر و زیباتر از اصفهان هست.
عشقم من خودم میخوام اینکار رو بکنم. شاید شما هم خوشتون بیاد.
من میخوام جاکفشیم رو این مدلی بدم برام درست بکنن. بعد روش اینه شمعدونم رو بزارم و ورودی منزل باشه نه دقیقا داخل پذیرایی.
چون خودم مستاجرخواهم بود و میخوام تا حدالامکان وسایل زیاد نبرم چون ممکنه خونه زیاد بزرگ نباشه
حالا شما هم میتونین یه کنسول با توجه به مدل و سبک مبلمانت بگیری و روش آینه شمعدون رو بزاری به نظر من ک خیلی قشنگ میشه.

آشنایی:11بهمن94
خواستگاری:22فروردین95
عقد:2خرداد95
عروسی:5شهریور96 --> بهتر از این نمی شد
تالار:رویال--> عالی
آرایشگاه:برنا--> بسیار عالی
لباس عروس:مزون مروارید --> عالی
آتلیه:حس خوب --» بسیار عالی
زنجان
نقل قول
 سپاس شده توسط hanah70 ، آرزو بانو ، بانوی بهشت
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام