• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس

۲۷-آبان-۱۳۹۵, ۰۶:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۶:۱۲ عصر توسط باران_66.)
ارسال: #1211
RE: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ عصر)*ناهید* نوشته است:  
(۲۶-آبان-۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ عصر)باران_66 نوشته است:  سلام دوستای خوبم... من نمیخوام اینه شمعدونمو از این بزرگا بگیرم
عوضش میخوام کنسول بگیرم. احتمالا رنگ چوب و یه اینه شمعدون کوچیک و جمع و جور.. اینه رو به دیوار وصل کنم و شمعدوناشو روی یه میز بذارم.. حالا واسه مدل میز موندم.. پایه کوتاه باشه یا پایه بلند.. همچنین رنگش.... ممنون میشم راهنمایی کنیدHeartHeartHeartHeartHeart

سلام عزیزم..یعنی میخاین اینه شمعدونهاتون از کنسول جدا باشه درسته؟من پیشنهاد میکنم ایینه شمعدان از مدلهای طرح نقره یا ملیله بخرین چون کنسول جدا هم میخرین که چوبه متفاوت باشه از طرفی اگه آینه رو میخاین به دیوار بزنین خیلی بزرگ و پرکار و سنگین نباید باشه و میز نسبتا پایه بلند تا فضای خالی زیاد بین اینه و میز زیاد به چشم نیاد و شمع دونها هم در ارتفاع مناسبی باشن..
مثلا:
[تصویر: دیزاین! و چیدمان خانه به سبک نو عروس]

امیدوارم درست متوجه شده باشمWink

ممنونم ناهید جون..دقیقا.. تو ذهنم هست یه اینه تو همین سبکی که شما فرستادین به همراه شمعدون بگیرم ولی اون چیزی که اینه روشه و نگیرم..حالا نمیدونم بهش کنسول میگن یا میزBig Grin... چون بخوام اونو هم بگیرم قیمتش زیادتر میشه.. عوضش میخوام بدم برادر شوهرم واسش میز بسازه.. حالا نمیدونم میزشو پایه بلند سفارش بدم یا کوتاه و اینکه رنگش چی باشه... اولی خیلی قشنگه.. یه چیزی تو همین سبک ولی میخوام بدم میز بسازن واسش.. ناهید جون قیمت داری که مدل اولی چند در میاد...ناهید جون طرح ملیله چیه؟HeartHeartHeartHeartNew1New1New1New1New1New1 یه دنیا ممنون
نقل قول
۲۷-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #1212
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ عصر)باران_66 نوشته است:  ممنونم ناهید جون..دقیقا.. تو ذهنم هست یه اینه تو همین سبکی که شما فرستادین به همراه شمعدون بگیرم ولی اون چیزی که اینه روشه و نگیرم..حالا نمیدونم بهش کنسول میگن یا میزBig Grin... چون بخوام اونو هم بگیرم قیمتش زیادتر میشه.. عوضش میخوام بدم برادر شوهرم واسش میز بسازه.. حالا نمیدونم میزشو پایه بلند سفارش بدم یا کوتاه و اینکه رنگش چی باشه... اولی خیلی قشنگه.. یه چیزی تو همین سبک ولی میخوام بدم میز بسازن واسش.. ناهید جون قیمت داری که مدل اولی چند در میاد...ناهید جون طرح ملیله چیه؟HeartHeartHeartHeartNew1New1New1New1New1New1 یه دنیا ممنون

من اخیرا نمونه های مثل اولی و دومی رو پرسیدم جنس برنز حدود سیصد تومن درمیاد و میزش هم این تک پایه ها 200 و سه پایه 250 اینا. Shy

آشنایی:11بهمن94
خواستگاری:22فروردین95
عقد:2خرداد95
عروسی:5شهریور96 --> بهتر از این نمی شد
تالار:رویال--> عالی
آرایشگاه:برنا--> بسیار عالی
لباس عروس:مزون مروارید --> عالی
آتلیه:حس خوب --» بسیار عالی
زنجان
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ صبح توسط Dokhtar aftab.)
ارسال: #1213
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ عصر)باران_66 نوشته است:  
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ عصر)*ناهید* نوشته است:  
(۲۶-آبان-۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ عصر)باران_66 نوشته است:  سلام دوستای خوبم... من نمیخوام اینه شمعدونمو از این بزرگا بگیرم
عوضش میخوام کنسول بگیرم. احتمالا رنگ چوب و یه اینه شمعدون کوچیک و جمع و جور.. اینه رو به دیوار وصل کنم و شمعدوناشو روی یه میز بذارم.. حالا واسه مدل میز موندم.. پایه کوتاه باشه یا پایه بلند.. همچنین رنگش.... ممنون میشم راهنمایی کنیدHeartHeartHeartHeartHeart

سلام عزیزم..یعنی میخاین اینه شمعدونهاتون از کنسول جدا باشه درسته؟من پیشنهاد میکنم ایینه شمعدان از مدلهای طرح نقره یا ملیله بخرین چون کنسول جدا هم میخرین که چوبه متفاوت باشه از طرفی اگه آینه رو میخاین به دیوار بزنین خیلی بزرگ و پرکار و سنگین نباید باشه و میز نسبتا پایه بلند تا فضای خالی زیاد بین اینه و میز زیاد به چشم نیاد و شمع دونها هم در ارتفاع مناسبی باشن..
مثلا:

امیدوارم درست متوجه شده باشمWink

ممنونم ناهید جون..دقیقا.. تو ذهنم هست یه اینه تو همین سبکی که شما فرستادین به همراه شمعدون بگیرم ولی اون چیزی که اینه روشه و نگیرم..حالا نمیدونم بهش کنسول میگن یا میزBig Grin... چون بخوام اونو هم بگیرم قیمتش زیادتر میشه.. عوضش میخوام بدم برادر شوهرم واسش میز بسازه.. حالا نمیدونم میزشو پایه بلند سفارش بدم یا کوتاه و اینکه رنگش چی باشه... اولی خیلی قشنگه.. یه چیزی تو همین سبک ولی میخوام بدم میز بسازن واسش.. ناهید جون قیمت داری که مدل اولی چند در میاد...ناهید جون طرح ملیله چیه؟HeartHeartHeartHeartNew1New1New1New1New1New1 یه دنیا ممنون

سلام عزیزم.به نظرم به جای این جور سبک ها اینه و شمعدون شیک و مدرن بردار.الان تینه های دیواری فوق العاده ای تو بازاره با میز کنسول های خیلی تک..که خودت با هر شمعدونی می تونی ست کنی

[attachment=434]

مناسفانه نمیشه عکس ارسال کرد.همش میزنه حجم عکس بالاس

[attachment=435]

[attachment=436]

[attachment=437]

(۹-اسفند-۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ صبح)*fereshteh* نوشته است:  سلام بچه ها من میخام به جای بوفه و ایینه شمعدون یه کنسول بخرم چون مستاجریم ومیدونم با کمبود جا توی اشپزخونه مواجه میشم
ولی هیچ ایده ای واسه مدلش ندارم اخه میخام یه کنسولی بخرم که سرویس غذاخوری مهمونیم وکریستال های پذیراییم 4تکه بزرگش شیرینی و میوه و اجیل خوری و شکلات خوریم و پارچ و لیوان مهمونیم و سرویس قاشق و چنگالم توش جا شن تا اشپزخونه فقط وسایل دم دستیمو بچینم توش و جا داشته باشم که وسایل برقیام و قابلمه هامو بزارم تو کابینت میشه اگه ایده ای درباره کنسول دارین بهم بدین مدلی که همه اینایی که گفتم توش جا بشن ولی خیلی دراز نباشه جمع و جور با جای زیاد

سلام
وای من یه مدلایی دارم که نگو...فوق العادس.دختر خاله شوهرم عقد کرده و اون کلا برخلاف من که عاشق چیدمان کلاسیک و سلطنتیم اصلا از این چیزا خوشش نمیاد و من بهش پیشنهاد یه سری کنسول مدرن و کردم.عکساشو ببینی عاشقش میشی[attachment=438]

[attachment=439]

[attachment=440]

دیگه نمی تونم ارسال کنم .میزنه حجم عکس بالاس

(۲۳-اسفند-۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ عصر)فاطمه بانو.... نوشته است:  سلام بچه ها... من خونم 58 متره... ساخت خوبی هم آنچنان نداره... برای این متراژ خونه به نظرتون چه نوع چیدمانی خوبه؟؟؟نمیتونم عکس بزارم...

عزیزم برای خونه های کوچیک بهتره از شلف(قفسه بندی های دیواری)استفاده کنی..مثل این عکس تا وسایلی که اضافین رو زمین نمونه[attachment=441]
و هم چنین خونه های کوچیک و باید با رنگهای سرد تزیین کرد.نباید از رنگهای گرم مثل قرمز.قهوه ای و بنفش...استفاده کنی چون خونه رو کوچیکتر نشون میده..از رنگهای روشن استفاده کن
[attachment=442]

و همین طور رو دیوارای خونه اینه بزن .اینه خونه رو از اونی که هست بزرگتر نشون میده
نقل قول
 سپاس شده توسط 136383
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۵۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ صبح توسط باران_66.)
ارسال: #1214
از همه دوستای خوبم... فرشته جون .. مارال جون و نازنین جون.. خیلی ممنونممم
عکس ها هم عالی بودن... چه خوبه که این انجمن هست و میشه مشورت کرد
این عقیده منه.. از اینکه روی اینه شمعدون زیادی پول بدم دلم راضی نیس.. با شوهری تصمیم گرفتیم که اینه شمعدون در حد 200..300 البته اگه پیدا شه بگیریم.. در کنارش هم یه کنسول شیک بگیریم که از فضای داخلش واسه ظرفای پذیراییی استفاده کنم..
حالا نمیدونم اینه شمعدون تا 300 پیدا میشه یا نه... میزشم گفتیم بدیم داداش شوهری بسازه
ممنون از همه.. ببخشید سرتونو درد اوردمNew1New1New1New1
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #1215
[attachment=443][attachment=444]
[attachment=445]
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ صبح
ارسال: #1216
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ عصر)marall نوشته است:  
(۲۷-آبان-۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ عصر)باران_66 نوشته است:  ممنونم ناهید جون..دقیقا.. تو ذهنم هست یه اینه تو همین سبکی که شما فرستادین به همراه شمعدون بگیرم ولی اون چیزی که اینه روشه و نگیرم..حالا نمیدونم بهش کنسول میگن یا میزBig Grin... چون بخوام اونو هم بگیرم قیمتش زیادتر میشه.. عوضش میخوام بدم برادر شوهرم واسش میز بسازه.. حالا نمیدونم میزشو پایه بلند سفارش بدم یا کوتاه و اینکه رنگش چی باشه... اولی خیلی قشنگه.. یه چیزی تو همین سبک ولی میخوام بدم میز بسازن واسش.. ناهید جون قیمت داری که مدل اولی چند در میاد...ناهید جون طرح ملیله چیه؟HeartHeartHeartHeartNew1New1New1New1New1New1 یه دنیا ممنون

من اخیرا نمونه های مثل اولی و دومی رو پرسیدم جنس برنز حدود سیصد تومن درمیاد و میزش هم این تک پایه ها 200 و سه پایه 250 اینا. Shy

ممنونمممم... برنز جنسش بهتره؟ یا نقره؟ ببخشیدا زیاد اطلاعات ندارم.. کدوم سیاه نمیشه؟Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط marall
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ صبح
ارسال: #1217
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ صبح)باران_66 نوشته است:  از همه دوستای خوبم... فرشته جون .. مارال جون و نازنین جون.. خیلی ممنونممم
این عقیده منه.. از اینکه روی اینه شمعدون زیادی پول بدم دلم راضی نیس.. با شوهری تصمیم گرفتیم که اینه شمعدون در حد 200..300 البته اگه پیدا شه بگیریم.. در کنارش هم یه کنسول شیک بگیریم که از فضای داخلش واسه ظرفای پذیراییی استفاده کنم..
حالا نمیدونم اینه شمعدون تا 300 پیدا میشه یا نه... میزشم گفتیم بدیم داداش شوهری بسازه

ای جان ..خواهش می کنم عزیزم
بهترین کار و می کنی.اره اینه و شمعدون به این قیمت هست..فقط سعی کن کار متفاوت بگیری
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ صبح توسط باران_66.)
ارسال: #1218
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ صبح)nazaninz نوشته است:  
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ صبح)باران_66 نوشته است:  از همه دوستای خوبم... فرشته جون .. مارال جون و نازنین جون.. خیلی ممنونممم

بهترین کار و می کنی.اره اینه و شمعدون به این قیمت هست..فقط سعی کن کار متفاوت بگیری

فدات عزیزم ..نازنین جون.. احتمالا کنسول و میز تی وی و بوفه رنگ چوب باشه.. بعد اینه به همراه میزش.. تو همون سبکایی که شما فرستادی سفید باشه بد نمیشه؟
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ صبح توسط Dokhtar aftab.)
ارسال: #1219
این کانال فکر کنم مال اصفهانه.قیمتاش خیلی خوبه..یه نگاه بکن اینجا رو
telegram.me/mahangalery3

(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ صبح)باران_66 نوشته است:  

فدات عزیزم ..نازنین جون.. احتمالا کنسول و میز تی وی و بوفه رنگ چوب باشه.. بعد اینه به همراه میزش.. تو همون سبکایی که شما فرستادی سفید باشه بد نمیشه؟

هنوز نخریدی که؟
نقل قول
۲۸-آبان-۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #1220
(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ صبح)nazaninz نوشته است:  این کانال فکر کنم مال اصفهانه.قیمتاش خیلی خوبه..یه نگاه بکن اینجا رو
telegram/mahangalery3

(۲۸-آبان-۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ صبح)باران_66 نوشته است:  

هنوز نخریدی که؟

نه .. هنوز نه.. در مرحله تحقیقاتمEmbarrased
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام