• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

دیابت بارداری

۲۶-فروردين-۱۳۹۶, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #11
RE: دیابت بارداری
 سلام. امیدوارم همتون سالم و سلامت باشید و نی نی های سالم به دنیا بیارید
چقد من از خوندن این تاپیک ترسیدم
من قبل از عید رفتم سونو گفت آب دور بچه زیاده ممکنه از افزایش قند باشه. 26 بود یعنی یکی بیشتر
بعد از عید رفتم پیش دکتر مجددا سونوی ob و آنومالی نوشت. منم رفتم پیش همون کسی سونو رو انجام دادم که خود دکتر معرفی کرده بود. این یکی دکتره فقط سونوی ob رو انجام داد و گفت آب دور بچه خوبه زیاد نیست و رشدش هم خوب بوده. اما سونوی آنومالی رو الان ک تو هفته 29 هستی دیگه انجام نمیدیم و انجام هم نداد. حالا جواب آزمایش قند من 29فروردین امادا میشه ولی من خیلی استرس دارم
ی جایی خوندم دیابت بارداری علاوه براینکه باعث درشت شدن بچه میشه ممکنه باعث نابینایی و اشکالات دستگاه گوارش هم بشه
سعی میکنم زیاد شیرینی نخورم هرپند که خیییییلی دلم میخواد ولی بعضی وقتا دیگه نمیتونم جلوی خودمو بگیرم. اینم بگم ک قبل از بارداری هیییییییچ میلی به چیزای شیرین نداشتم
پیاده روی رو هم سعی کردم شروع کنم
دیابت بارداری هیچ نشونه خاصی نداره؟ فقط با آزمایش میشه فهمید؟
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #12
خانم های باردار چاق می توانند ریسک دیابت بارداری را با انجام ورزش منظم (سه بار در هفته) کاهش دهند هم چنین به این ترتیب فشار خون آن ها نیز کاهش می یابد.
دکتر Trine Moholdt از دانشگاه نروژ عنوان کرد کاهش ریسک عوارض ناشی از چاقی در دوران بارداری ضروری است زیرا این عوارض می تواند تاثیرات بلند مدتی را برای مادر و فرزندش در پی داشته باشد.
او افزود ما به همه خانم ها مادامی که دلیل پزشکی برای عدم ورزش کردن وجود ندارد، توصیه می کنیم در دوران بارداری ورزش کنند.
خانم های چاق در خطر عوارض بیشتری مانند ابتلا به دیابت بارداری و فشار خون بالا قرار دارند. آن ها ممکن است در طول بارداری اضافه وزن بیشتری در مقایسه با خانم های لاغر تر پیدا کنند. احتمال انجام سزارین  هم چنین به دنیا آوردن نوزادانی بزرگتر در خانم های باردار چاق بیشتر است.
در تحقیقی جدید، 91 درصد خانم های باردار به صورت تصادفی در یکی از دو گروه قرار گرفتند: یک گروه سه بار در هفته و تحت نظر سر پرست ورزش می کردند (پیاده روی با سرعت متوسط روی تردمیل به مدت 35 دقیقه و شرکت در تمرین های قدرتی به مدت 25 دقیقه). گروه دیگر مراقبت پریناتال استاندارد را دریافت می کرد.
در گروه اول 2 خانم به دیابت دوران بارداری مبتلا شدند و در گروه دوم که درمان استاندارد را دریافت می کردند 9 خانم به دیابت دوران بارداری مبتلا شدند. علاوه بر آن خانم هایی که ورزش می کردند تا مدت کوتاهی قبل از زایمان فشارخون کمتری داشتند.
محققین متذکر شدند همه خانم ها در گروه اول در تمام جلسات ورزشی شرکت نکردند و مقدار ورزشی که انجام می دادند چندان شدید نبود.

نقل قول
 سپاس شده توسط sweet.Home
۲۰-تير-۱۳۹۶, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #13
سلام دوستان
من هفته 14 بارداری هستم و با ازمایش های که دادم متوجه شدند ، قندم لب مرز هست و گفت با افزایش سن بارداری ، قندت بالا میره و رعایت کن.
بهم گفت دکتر تغذیه بری بهتره و همین نان و برنج کم کن و چیزهای که قند دارند را کمتز بخور.
به نظرتون لازمه دکتز تغذیه برم و یا خودم رعایت کنم کافیه؟
من همش گرسنه ام میشه ، نمیدونم چی بخورم تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
  • گروه ژ
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #14

ویتامین دی برای کمک به بیماران دیابتی نوع۱ و ۲مفید است و باعث تنظیم تولید انسولین می شود

می توان به شکل مکمل یا از طریق فراورده های غذایی مانند شیر سویا،شیر گاو،ماهی،تخم مرغ آن را بدست آورد

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۲۵-آذر-۱۳۹۶, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #15
 تصویر: ./uploads/201712/post_107005_1513430381_3e203df1788789e01ae283524107b31a.attach

عروسی : به اميد خدا همه چي خوب پيش ميره 
اتليه: آرته
آرایشگاه: ؟
تشریفات : آدم و حوا
لباس عروس : از ترکیه برام اوردن 
جهیزیه :70 درصد
خونه : در حال نقاشی 
نقل قول
۲۴-بهمن-۱۳۹۶, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #16

بامیه دشمن طبیعیه دیابت

به گفته محققین مصرف بامیه موجب بهبود آسیب‌های بافتی پانکراس و کبد در افراد دیابتی میشود و با تعادل در حساسیت انسولینی، بهترین مکمل طبیعی برای بیماران دیابتی است
.

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه ابریشم
۲۴-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ صبح
ارسال: #17
سلام دوستان.من نمیدونم این پستی که میذارم بدرد دیابت دوران بارداری هم میخوره یا نه.اما چون پیج مخصوصی برای دیابت پیدا نکردم اینجا میذارم به امید اینکه کسی که نیاز داره بخونه و استفاده کنه
بالای دوساله که پدر من زخم پای دیابتی گرفتن.کلینیک نسخه و .... هم رفتن اما تاثیری نداشت.تا اینکه بطور اتفاقی تو تلگرام دکتر عارف قنبر زاده رو بهشون معرفی کردن.پدر رفتن پیششون.پاشون رو جراحی کردن اما شکر خدا قطع عضو و اینا نشد. یه دوره ۱۵ روزه سم زدایی از بدن هم دادن که تو اون غذاهای پخته بطور کلی ممنوع بود.بعدش بمرور غذاهای پخته تحت کنترل هم به رژیم اضافه شد
بعد از حدود یک هفته بطور معجزه آسایی زخم شروع به بهبود پیدا کرد
الان خدا رو شکر اثری از زخم رو پاشون نیست
مطبشون تو پاسدارانه.بوستان ششم.بین اسلامی و پایدارفرد پ۷۵

اما اگر احیانا اطرافیانتون گرفتار دیابت هستن و بمرحله زخم و ... نرسیدن، بنظرم نیازی نیست پیش دکتر برید.داروخانه ش یک کوچه پایین تره تقریبا.از داخلش سایتش دستورها رو بردارید و از داروخانه تهیه کنید نوش جان انشاءالله که موثر باشه

خدای من...با ارزش ترین داشته من تو بودی...نذار از دستت بدم ...
نقل قول
 سپاس شده توسط پروانه ابریشم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام