• مهناز
  • نسیم عقیلی

دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟

۲۴-شهريور-۱۳۹۳, ۰۱:۵۸ عصر
ارسال: #71
RE: دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟
به نظر من تعمیر وسایل خونه جاهایی که خیلی خوب درست میکنه. معرفی کنن خیلی خوبه اگه وسیله مون خراب شد اونا رو ببریم به این خدمات ها

Heart
نقل قول
۱۷-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #72
خدمات نمی خواد ارائه کنه همینایی که هست رو درست کنه . خیلی از کسایی که اینجا عضو میشن به خاطر تاپیکای عکس خونه و خرید جهیزیه هست ولی هیچ وقت عکس هاش مشخص نیست.

کسی هم که حق نداره از سایت های دیگه ی آپلود استفاده کنه .
نقل قول
 سپاس شده توسط fatemeh1990
۱۷-آبان-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #73
به نظر من بیاد تو هر شهر یا استان یا حداقل تو مراکز استان ها نیاز های نو عروس ها رو مشخص و جاهایی که میتونن کمک کنن رو معرفی کنه. مثل گل فروشی ها، مزون ها، خدمات مجالس، تالار ها و نیاز های دیگه ای که مربوط به یک نو عروس هست. منظورم اینه که هر شهری یک دسته بندی از این مراکزو داشته باشه.نو عروس میتونه یک بانک اطلاعاتی دسته بندی شده از این اطلاعات داشته باشه که هر وقت کسی نیاز داشت به راحتی بتونه نیازشو برطرف کنه..... اگه نیاز هست توضیح بیشتری بدم.

خوشحالم از بودنت و هست بودنت از خوشحالیم
نقل قول
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۳۰-دي-۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #74
سلام بچه ها کسی هست که کارت عضویت داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تصمیم خودمو گرفتم دیگه هیچ راهی نداره
دستمو ول کنید
بذارید راحت کنم خودمو
.
.
.
.
.
می خوام برم لاغر کنم3 (12)
لباس هام برام کوچولو شده
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #75
سلام
من خیلی وقت نیس که اینجا عضوم اما فرومهای علمی زیاد بودم
نکته اول اینکه با توجه به معروف شدن سایت نوعروس امکانات اطلاع رسانی به کاربر ضعیفه..مثلا من نمیفهمم کی ازم نقل قول گرفته کی سپاس زده..کی به عنوان دوست ادم کرده!
فقط پیام خصوصی اگه باشه بهم ناتیفیکیشن میاد
بهتره این امکانات هم به سایت اضافه بشه
نکته ی بعدی اینه که اینجا محدودیت بای اعضایی که عضو نیستن کمه..ینی به عنوان مهمان میشه اومد تو پروفایل دوستان مدت زمان انلاین بودنشون و ارسالهاشونو چک کرد و این اصلا خوب نیست و شخص مهمان نیازی نمیبینه عضو بشه
اینها که گفتم شاید نقد باشه اما یه جورایی درخواست فراهم اومدن امکانت هم هست..بخاطر همین اینجا گفتم
راستی یه چیز دیگه!
تو هر تاپیک موقع ارسال پست حتما باید تیک بزنیم برای اشتراک در موضوع که در پاسخ سریع نمیشه این تیک رو زد..بهتره یه امکانی فراهم بشه که هر کس حتی یه ارسال تو تاپیکی فرستاد به طور اتومات تو اون تاپیک مشترک بشه
با تشکرSmile

94/7/19Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط azinia25
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام