• مرضیه محمدی
  • نسیم عقیلی

دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟

۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #21
RE: دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟
واقعا من تمام تلاشم رو در این چند روز کردم و الان هم شرکت رو قانع کردم که سرورمون رو عوض کنن. احتمالا این کارو بکنیم و احتمالا بابت این قضیه ، سایت چند ساعت الی یک روز قطع بشه که پیشاپیش از همه عذر خواهی می کنم. اما چاره ای نیست.
هر کاری از دستمون بر بیاد می کنیم که نوعروس همیشه عالی باشه. مطمئن باشید.
حالا زمان دقیق قطعی و انجام عملیات عمرانی رو بالای سایت اعلام می کنم.

همچنان منتظر یه نظر خفن هستم. خوب فکر کنید.
مثلا فروشگاه؟ اونوقت فروشگاه چی؟
چت روم رو که فرمودید ، بهترینش یاهوئه که ما در کارش وارد نمیشیم.
توی سایتهای دیگه شاید چیزی دیده باشید که نظرتون رو جلب کرده و نوعروس اونو نداره.
مرسی از همتون
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ عصر توسط faezeh.)
ارسال: #22
آقای مدیر محترم سرعت من امروز بالاخره خوب شده. حالا نمی دونم ادامه داره یا الان بازدیدکننده کمه.
- یه وبلاگی که توش ماجراهای عروسی عروس خانما رو بنویسیم. این قسمت وبلاگی احتمالا خیلی پربازدید بشه و بشه براش تبلیغات گرفت.
- با مزون ها، گل فروشی ها، شیرینی فروشی ها، تالارها و... که اینجا درباره شون حرف می زنن مذاکره کنید و یه بخش جانبی تبلیغاتی براشون راه بندازید تا هم نیان تو تاپیک ها نظر بدن، هم بتونن تو اون بخش با عکس و تلفن و توضیح خودشونو معرفی کنن و اگر دلشون خواست براشون امکان فروش و رزرو اینترنتی فراهم کنید.
من یه دوره تجارت الکترونیک دیدم، ولی فعلا همینا به ذهنم رسید!! اگه بازم چیزی به فکرم رسید حتما می نویسم
---------------------------
الان باز سرعت پایین اومد Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط nalix85
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #23

سلام با تشکر از شما اقایه نایلکس
من تو این چند روز به غیر از روز یکشنبه مشکلی تو سرعت نداشتم و راحت وارد سایت میشدم!!!!!!!!!!

من یک پیشنهاد دارم
از اونجایی که بچه هایه اینجا تازه ازدواج کردن و حتما با مسائلی رو به رو هستن و نیاز به راهنمایی دارن اگه تاپیکی باشه به نام پاسخ به سوالاته مشاوره و از یک مشاوره خوب استفاده کنید تا بچه ها سوالاتشون رو واسه مشاور بفرستن و بعد از چند روز جواب بگیرن خیلی عالی میشه

البته اگه واسه شما امکانش هست.و بچه هایه دیگه هم نظرشون مثبته.

باز ممنونم از سایت بسیار خوبتون
نقل قول
 سپاس شده توسط nalix85
  • کتی دیلمی
  • گروه ژ
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #24
مرسی از نظرهای خوبتون
سرعت امروز عالیه. ایشالا که به عوض کردن سرور احتیاج پیدا نمی کنیم.
در مورد وبلاگ ، هر کس برای خودش رو مینویسه. شما میگید یعنی مال همه رو یه جا بنویسیم؟
مشاور رو من سراغ ندارم. اگر از خود بچه ها کسی هست ، میتونه بگه تا یه تمهیداتی براش بیندیشیم.
فقط ID من نایلکس نیستا !!! Big Grin
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۰ ۰۲:۳۲ عصر توسط nastaran.)
ارسال: #25

من خودم مشاوره خوندم دیدم بچه هایی رو اینجا که روانشناسی خونده باشن اما فکر میکنم به یه ادم با تجربه و کار کرده احتیاج هست نه ما ها که تازه واردیم.

نالیکس ببخشید
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #26
نمی دونم ها، ولی اگر هرکس یه وبلاگ برای خودش داشته باشه شما می تونین ساپورت کنین؟ هم به لحاظ تکنیکی، هم مالی، کار حجیم می شه. فکر نکنم عملی و به صرفه باشه. مگر اینکه یه تاپیکی، قسمتی بذارین که بچه ها لینک وبلاگاشونو که رو هاست های دیگه، مثلا بلاگفا یا پرشین بلاگ هستن اونجا بذارن.

با نظریه مشاور هم موافقم. البته اگر عملی و مقدور باشه برای شما.

بازم ممنون آقای مدیر
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #27

خوب مزیت سایت نوعروس تو وبلاگ دهی نسبت به پرشین بلاگ و بلاگفا چیه که کاربرا اونجا وبلاگ نزنن بیان اینجا وبلاگ درست کنن؟ البته دارم سوال می کنما نه می گم فکر خوبیه نه می گم فکر بدیه! درواقع هیچ ایده در این مورد ندارم Big Grin

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۲۳-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #28
از نظر من کسی مجبور نیست از سرویسی استفاده کنه. اما برای من و شمایی که توی نوعروس عضو هستیم ، یه وبلاگ تو سایت خودمون خیلی باحالتره. به علاوه ، موضوع اصلی سایت مشخصه و موضوع بلاگها هم احتمالا حول همین موضوع خواهد بود. عملا همه چیز در مورد عروسی اینجا مجتمع هست.
اما اگه ما از لحاظ فنی از سایتهای دیگه عقب باشیم ، خوب معلومه که هرکی باشه یه سایت بهتر رو انتخاب می کنه. برای همین هم من از آخرین تکنولوژی های موجود استفاده خواهم کرد. همین الان خود انجمن نوعروس هم چیزی تکنولوژیک کم و کسر نداره.
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #29

در مورد سایت بانو... اگه وارد سایت بشین همه چی رو ادمین توضیح داده...
آره یه سری پسر میان پیام خصوصی میدن به کاربرا.. یه سری عکس خفن هم مثه اینکه می فرستن... بعد که ناظرا باهاشون برخورد می کنن ...اونا هم برای تلافی با پارتی بازی سایت رو فیلتر می کنن .. ادمین خیلی پیگیری کرده ... اصلا مدرکی ندارن که بخوان فیلتر شه... قراره سایت باز شه دوباره

یه اتفاق بد هم که افتاده

اینه که من اونجا کلی از حقوق سایت دفاع کردم ... اونا هم هکم کردن
منم تو پیام خصوصی به یکی از بچه ها شمارشمو داده بودم ... حالا ببینین چی شده واویلااااااا
مزاحمم شدن منم گفتم اگه ادامه پیدا کنه میرم شیکایت می کنم
نقل قول
۲۶-آذر-۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #30

ممنون اقایه نالیکس سرعت عالی شده

از شما هم ممنون سیندرلا جان که همراهشون بودید
نقل قول
 سپاس شده توسط cinderella
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام