• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟

۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #11
RE: دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟
سایت که عالیه. ایده وبلاگ هم کامل ترش می کنه.
اما هنوز هم من با سایت مشکل دارم. یعنی باز شدن تاپیک ها، خیلی طول می کشه. هیستوری رو پاک کنم درست می شه؟
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #12
خوب تبلیغ بوده پاک شده

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ عصر
ارسال: #13

(۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ عصر)bita12 نوشته است:  وبلاگ عالیه!

به نظر من یه آپلود سنتر هم به امکانات سایت اضافه کنین خوبه.. چون اعتمادی به بقیه آپلود سنتر نیس.. من توی یکی از وبلاگام به خاطر آپلود سنترم (که معتبر هم بود) بعد از 1 سال همه عکسام خراب شد... ولی اگه اینجا آپلود سنتر داشته باشه مطمئن تره..

و

شما شخصا هر چند وقت یک بار از سایت بک آپ بگیرین.. چون (بازم بر حسب تجربه) دیدم به خاطر سهل انگاری تو بک آپ گرفتن و هک شدن سایت توسط بدخواهان!!!!! همه مطالب پرید!

هاست معمولا بک آپ های به روز می گیره برای همین نیاز نمی شه وب مسترها خودشون جداگونه بک آپ بگیرن. یعنی اگه سایت هم هک بشه با کمک هاست می شه اطلاعات رو برگردوند.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #14
(۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ عصر)nilaa نوشته است:  خوب تبلیغ بوده پاک شده

خیر ،تبلیغ نبوده،1از مدیران هم اونجا می اومدن و پست گذاشته بودن که اونها هم نیست.Huh بعد هم بحث 1-2-3 تا پست نیست ،یعنی 7 صفحه یکدفعه در 1 روز پاک شده!!! و این قطعا می تونه دلیل فنی داشته باشه ،چون از2 روز پیش که کمی سایت مشکل داشت پیش اومده.به مدیر اطلاع دادم که لطف کنن رسیدگی کنن.
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۶:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ عصر توسط bita12.)
ارسال: #15

(۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ عصر)nalix85 نوشته است:  بله. منم فکر می کنم که وبلاگ خیلی خوب بشه. چند وقتی هست میخوام این کارو بکنم اما فرصتش پیش نمیاد. حالا که شما هم خوشتون اومده ، قضیه رو جدیتر پیگیری می کنم.
والا آپلود سنتر خیلی هزینه داره و ما از پسش بر نمیایم. شاید یه روزی تونستیم همچین کاری لااقل برای عکسهای روی سایت خودمون بکنیم. ایشالا

در مورد فیس بوک ، بله ، یه نرم افزار غیر از اون فیس بوک. اما می ترسم "ف ی ل ت ر" مون کنن.
کسی میدونه سایت گل بانو برای چی ف...لتر شده؟ می خوام که ما از قبل براش تدابیری بیندیشیم.

من تو سایت بانو کاربر فعال بود میدونم دلیلش چیه..
متاسفانه یه سری پسر میان تو سایت و پیشنهاد دوستی به کاربرا میدن بعد هم یه سری تهدید و عکس ...!! خلاصه ناظر ها هم اونا رو banned می کنن.. چون پارتی داشتن و از روی عصبانیت سایت رو فیل تر می کنن...
چون بانو مشکلی نداشت از هیچ لحاظی حتی اگه میخواستیم عکس بذاریم مثلا مدل لباس ناظر ها می گفتن حتما قسمتهای گردن رو با فوتوشاپ سانسور کنین که یه روزی نیان سایت رو فیل تر کنن!!
از این جهات خیلی حساس بودن... اما.......
سایتی هم که کاربراش مسبب این کار بودن سایت اسمال آقا هستشووMad

(۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ عصر)Dante نوشته است:  
(۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ عصر)bita12 نوشته است:  وبلاگ عالیه!

به نظر من یه آپلود سنتر هم به امکانات سایت اضافه کنین خوبه.. چون اعتمادی به بقیه آپلود سنتر نیس.. من توی یکی از وبلاگام به خاطر آپلود سنترم (که معتبر هم بود) بعد از 1 سال همه عکسام خراب شد... ولی اگه اینجا آپلود سنتر داشته باشه مطمئن تره..

و

شما شخصا هر چند وقت یک بار از سایت بک آپ بگیرین.. چون (بازم بر حسب تجربه) دیدم به خاطر سهل انگاری تو بک آپ گرفتن و هک شدن سایت توسط بدخواهان!!!!! همه مطالب پرید!

هاست معمولا بک آپ های به روز می گیره برای همین نیاز نمی شه وب مسترها خودشون جداگونه بک آپ بگیرن. یعنی اگه سایت هم هک بشه با کمک هاست می شه اطلاعات رو برگردوند.

جدی؟ نمیدونم آخه من تو سایت آشپزآنلاین دیدم به خاطر هک شدن خیلی از تاپیک ها پریده بودن!
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #16
عکس و تهدید یعنی چی دقیقا ؟
سایت اسمال آقا چیه قضیه اش ؟
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #17

یعنی رو حساب پارتی بازی سایت رو بستن؟ همینجوری الکی؟
حالا نمیتونن بازش کنن؟
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #18
چت!!!!!
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۲۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ صبح توسط شادی.پ.)
ارسال: #19

این چند روزه که سایت مشکل داره سایت خانوم گل هم همین مشکل و داشت هم نوعروس هم خانوم گل ارور my bb میدادن الان خانوم گل درست شده اما نوعروس نه!نوعروس خدایی یه چیز دیگه ست

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ صبح
ارسال: #20
مال منم درست نشده هنوز. کل هیستوری مرورگرمو هم پاک کردم. دی ان اس سرورمو عوض کردم و... اما همچنان مشکل لوود شدن دارم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام