• نسیم عقیلی
  • هیژا

دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟

۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ صبح توسط nalix85.)
ارسال: #1
دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟
سلام
به عنوان یک دوستدار نوعروس ، لطفا خوب فکر کنید و بگید دوست داشتید و توقع داشتید که توی سایت نوعروس چه چیزی باشه که الان نیست؟
غیر از چت روم !!! Big Grin

مرسی از اینکه با فکرهای قشنگتون به بهتر شدن محیط مجازیمون کمک می کنید.
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh ، سراب ، سراب ، مربي پيانو
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: دوست داشتید نوعروس چه خدماتی ارائه کنه ؟
سلام ...

عالیه از سایتاییه که کم و کسری نداره . خیلی جامعه .

متشکریم .
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #3
سایت عالیه واقعا ازتون ممنونم
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh ، مربي پيانو
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ صبح توسط new bride.)
ارسال: #4
عالیه... فقط کاش یه جوری میشد تشخیص داد بعضیا که به طور مشکوک میان از جایی تعریف می کنن واقعی هستش یا از طرف خود اونجا هست و تبلیغاتیه؟؟؟
یه چیز دیگم اینکه سایت تازگیها خیلی کند شده... ایشالا که زود بر طرف شه
من که معتادم به اینجا New2

بعد یه چیز دیگه.. گاهی وقتها موقع بازکردن بعضی قسمتها این پیغام میاد خواستم بپرسم مربوط به شبکه خود ماست یا از این سایته؟

Error 400 Bad Request

Bad Request
Guru Meditation:

XID: 1035161446

Varnish cache server
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-آذر-۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ عصر توسط nalix85.)
ارسال: #5
فکر کنم با توجه به اینکه راجع به cache صحبت شده توش باید سمت شما باشه. چون من تا حالا اینو ندیدم.
مشکل سرعت هم تقصیر ما نبوده. یکی توی سرور زیادی می کشیده ، قراره اخراجش کنن.

خواهشا فقط نگین خیلی عالیه. یعنی هیچی لازم ندارین؟
* برای مثال بگم که احتمال داره یه شبکه اجتماعی نوعروس (یه چیزی شبیه فیس بوک) کنار سایت راه بندازیم. نظرتون چیه ؟
* یه ایده دیگه هم وبلاگ هست. داریم یه وبلاگ درست می کنیم که نوعروسا بتونن خاطرات یا مطالب خودشون رو تو وبلاگ خودشون بنویسن.
نقل قول
 سپاس شده توسط new bride ، golchinshodeh ، ماهی قرمز ، nargessss
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #6

وبلاگ عالیه!

به نظر من یه آپلود سنتر هم به امکانات سایت اضافه کنین خوبه.. چون اعتمادی به بقیه آپلود سنتر نیس.. من توی یکی از وبلاگام به خاطر آپلود سنترم (که معتبر هم بود) بعد از 1 سال همه عکسام خراب شد... ولی اگه اینجا آپلود سنتر داشته باشه مطمئن تره..

و

شما شخصا هر چند وقت یک بار از سایت بک آپ بگیرین.. چون (بازم بر حسب تجربه) دیدم به خاطر سهل انگاری تو بک آپ گرفتن و هک شدن سایت توسط بدخواهان!!!!! همه مطالب پرید!
نقل قول
 سپاس شده توسط mojaz ، golchinshodeh ، bayanrk ، marziye1987
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ عصر
ارسال: #7
خیلی عالیه....مخصوصا دومیه...بعد ی سوال از این فیس بوکای ابرانی دیگه...ک احتیاج ب فیلتر شکن نداشته باشه؟

ولی پیشنهاد دوم عالیه

یادداشت مدیر: دوست عزیز لطفا امضای خود را ویرایش کنید، تبلیغ،خلافِ قوانین میباشد.
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #8

طرح فیسبوک عالیه.........اقای نالیکس سرعت سایت هنوز برای من کنده Sad

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ عصر
ارسال: #9
بله. منم فکر می کنم که وبلاگ خیلی خوب بشه. چند وقتی هست میخوام این کارو بکنم اما فرصتش پیش نمیاد. حالا که شما هم خوشتون اومده ، قضیه رو جدیتر پیگیری می کنم.
والا آپلود سنتر خیلی هزینه داره و ما از پسش بر نمیایم. شاید یه روزی تونستیم همچین کاری لااقل برای عکسهای روی سایت خودمون بکنیم. ایشالا

در مورد فیس بوک ، بله ، یه نرم افزار غیر از اون فیس بوک. اما می ترسم "ف ی ل ت ر" مون کنن.
کسی میدونه سایت گل بانو برای چی ف...لتر شده؟ می خوام که ما از قبل براش تدابیری بیندیشیم.
نقل قول
۲۱-آذر-۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ عصر
ارسال: #10
سلام همه چی خوبه و خسته نباشید .
طرح وبلاگ هم عالیه، فقط بعد از حل مشکل کندی 1-2 روزه سایت 8صفحه از پستهای بچه ها در تاپیک مزونها- دریس پریده!!! 8صفحه Sad
ممنون می شم پیگیری کنین.مرسییی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام