دل درد(کولیک) در نوزادان

۳۰-بهمن-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #1

دل درد(کولیک) در نوزادان
الیس جان نمیدونم ایلیا تو هم چنین مشکلی داره
فاطمه من خیلی دل درد داره و هر چی دارو مصرف کردم فایده نداره
چند روزه دیگه خیلی نا ارومی میکنه تحملم تمام شده
از اینکه انقدر بچه ام درد میکشه دلم واسش میسوزه خودمم کم اوردم
نقل قول
 سپاس شده توسط رها92
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #2
RE: دل درد(کولیک) در نوزادان
نسترن جون دل درد نوزادان ممکن چندماه طول بکشه،خیلی سخت و ناراحت کنندست اما رفع می شه،موقع شیردادن حتما مواظب باش هوا داخل دهن و معدش نشه،شکم دخترت خوب کار می کنه؟

خداجون ممنونم بابت همه خوبی هات...
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #3

آره ایلیا هم داشت ولی خدا رو شکر خوب شد معمولا" تا 3 ماه برطرف میشه اوایل خیلی سخته به مرور کم میشه دکتر میگه داروها فقط برای دلخوشی پدر مادرهاست وگرنه این بیماری سیر طبیعی خودشو باید بگذرونه چون دستگاه گوارش بچه ها کامل نیست یان اتفاق میفته ولی بعضی چیزا تشدیدش می کنه مثلا" غذاهای نفاخ پیاز کاهو نخود لوبیا کلا" هرچی نفاخه حتی خود شیر سعی کن حواست به غذا خوردنت باشه چیزای سرد هم مثل بادمجون بچه رو اذیت میکنه وقتی شیر می خوره حتما" آروغشو بگیر وقتی هم دل درد داره و زور میزنه رو شکم بخوابونش البته خودت چهازانو بشین اونو روی دستت و پات بگیر جوری که زیر شکمش خالی باشه و با دست کمرشو ماساز بده خیلی آروم میشه بغلش کن و تند تند راه برو این کارا باعث میشه شکمش بهتر غذا رو هضم کنه ولی همون 3 ماه طول میکشه فقط اینجوری یکم آرومتر میشه سعی کن آرامشتو حفظ کنی من بعضی شبا اینقدر راه می رفتم دیوونه میشدم ولی میگذره عزیزم فقط باید صبر داشته باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012 ، ❤...M...❤ ، ثریا
  • خرید اقساطی
  • خرید اقساطی
۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ صبح
ارسال: #4
اکه بعد از شیر خوردن بچه اروم شکمشو از بالا به پایین و دایره وار ماساژ بدى خیلى دل دردش کم میشه قطره عرق نعناى مخصوص کودکم تو داروخونه ها هست که ضد نفخ بعد هر وعده غذایی دو قطره داخل دهنش بچکون اونم خیلى خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012 ، ثریا ، رها92
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #5
من وقتی پسرم کوچیک بود خیلی دل درد داشت همه ی داروها رو امتحان کردیم عرق نعنا و خیلی چیزای دیگه ولی فایده نداشت.تا یه روز یه بنده خدایی قطره ی کولیکز(colic Ez) رو بهم معرفی کرد. عالی بود فقط بگردید اصلشو پیدا کنید. معجزه می‌کنه
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012 ، ثریا ، yarauf
۲۷-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ عصر توسط ghazaleh_ali.)
ارسال: #6
مامانای مهربون.من هنوز مامان نشدم.ولی بچه های بستگانمون بچههاشون از دمممم اینجوری هستن. یکی از دلیلهای دل درد و گریه زیاد بچه ب خود مادر برمیگرده. موقع بارداری و شیر دادن ب بچه اصصصصلا نباید ناراحت و استرس داشته باشین.خیلی تاثیر منفی داره.هروقت استرس داشتین و عصبی بودین تا اروم نشدین شیرتونو ب بچتون ندین. بعدم تغذیه ها امروزه بد شده. خیلی مراقب غذاخوردنتون باشین...

یکی از اشناهامون بچه اش شب و روز گریه میکرد.دکتر بهش گفت شیرت زیادی چربه. دستگاه گوارش نوزاد هم ضعیفه.باعث دل درد میشه. واسه همین متاسفااااانه مجبور شده بهش شیر خشک بده. دیگه بچه اش گریه نمیکنه. شیرشو میدوشه و میگه 3-4 ماه بگذره باز شیرمو بهش میدم.اگه دل درد نکنه ادامه میدم دیگه. چون شیر مادر ی چیز دیگس

خدااااروشکر مامان شدم... خدایا مواظب نی نیم باش^_^
نقل قول
 سپاس شده توسط asal2012 ، ثریا ، رها92
۲۸-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ صبح
ارسال: #7

دخترک من دمار از روزگارم دراوورد توی اون دوران
شبو نصف شب بود که ما از ترس گریه های وحشتناک مریم خانووووووووووووووووووم راهی این بیمارستان و اون اورژانس میشدیم
خدارو شکر که گذشت بدترین دوران بوووووووووووود به خدا

خوشحال میشم ازپیج من در اینستاگرام دیدن کنید...
salvia_sweet
دارای مدرک کیک سازی از گروه بین المللی ویما ایتالیاتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ثریا ، رها92
۱۵-آبان-۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ صبح
ارسال: #8
دختر منم دل درداش فقط با قطره نعنا کم میشد خیلی بد و آزار دهندست هم برای طفل معصوم هم برای مادر و پدر

دوستان اصفهانی لطفا یه پزشک اطفال عالی بهم معرفی کنید New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ❤...M...❤ ، ثریا ، رها92
۲-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ عصر توسط fereshteh8.)
ارسال: #9
هیچی عزیزم فقط صبر..من خودم کولیکید میدم..عرق نعناع هم خودم میخورم به بچمم میدم گاهی...نافش که فتق هستش...ببرش دکتر..

من یقین دارم که هم اکنون آرزوهایم محقق شده اند و زندگیم درخشان شادمان و ایمن استHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط samanehjoon
۶-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #10
بهترین دارو برای کولیک نوزادن یه قطره ای هست به اسم کولیکز حتما دکتر ببرش خودش بهت دارو می د باد گلوش رو بگیر حتی اگر نیم ساعت هم شده رو دست بود داشتی به پشتش می زدی بعد از شیر خوردن باید بچه باد گلو بزنه

تقویم امسال رو می خوای ببینیHeart طراحی تقویم عشقولانه

http://journalkodak.blogfa.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط ❤...M...❤ ، samanehjoon
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام