• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

دف زن

۸-خرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ عصر توسط هیلدانازافرین.)
ارسال: #91
RE: دف زن
سلام دوستای عزیزم..من یک  گروه میشناسم که اجراشون واقعاعالیه لباس های فرم واقعا زیبا..هم اینکه دف زن هابامداح هماهنگن براتون شمارشونومیذارم   چون خودم دوبارکارشونودیدم   فکرکنم قبل مراسم هم نمونه کارشون نشون بدن                                                                                                                                                                                                            تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png09223613586

نقل قول
 سپاس شده توسط asma.sabahi
۲۰-تير-۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-تير-۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ صبح توسط asma.sabahi.)
ارسال: #92
(۸-خرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ عصر)'هیلدانازافرین' نوشته است:  سلام دوستای عزیزم..من یک  گروه میشناسم که اجراشون واقعاعالیه لباس های فرم واقعا زیبا..هم اینکه دف زن هابامداح هماهنگن براتون شمارشونومیذارم   چون خودم دوبارکارشونودیدم   فکرکنم قبل مراسم هم نمونه کارشون نشون بدن                                                                                                                                                                                                            تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/lub.png09223613586

سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییت من از طریق معرفی شما با این گروه آشنا شدم برای عروسیم دعوتشون کردم واقعا مجلس رو گرم کردن و همه خوششون اومد لباس های شاد و شیک و مرتب داشتن خانم مداحشون هم بسیار خوش صدا شیک پوش و جوون و زیبا بود، و واقعا دعات کردم خیلی وقت بود داشتم میگشتم یه گروه دف نوازی برای عروسیم پیدا کنم
خانواده ما مومن بودن و موزیک نداشتیم اگر این گروه نبود واقعا مجلسمون بی روح و سرد میشد و اینکه یکی از دوستام هم که ماه بعد عروسیشه کارتشونو گرفت با اینکه اونا مراسمشون موزیک دارن قرار شد باهاشون هماهنگ کنه یک ساعت از مراسمشون رو به دف زنی اختصاص بدن چون خیلی خوشش اومد .بهر حال ممنون از راهنماییتون

نقل قول
۲-آذر-۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-آذر-۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ عصر توسط مرسده نا.)
ارسال: #93
سلام خانوما 
ی دف زن خوب و مدرن تقریبا میخوام واسه عروسیم لطفا شمارشو بدید.
مشهد هستم
 عروسیم اسفنده ینی 4 ماه دیگه
نقل قول
  • گروه ژ
۱۹-بهمن-۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ عصر
ارسال: #94
دوستان برای تهران مولودی خان که خانم باشن به همراه دف زن میخوام با قیمت مناسب
اگر کسی میشناسه میشه راهنماییم کنید

نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ صبح
ارسال: #95
سلام من یک گروه میشناسم برای دف نوازی و اجرای مولودی
هم مراسم مولودی اجرا میکنن هم مراسم عروسی
خانوم مودت هستن با سه تا دف زن و لباسای ست و صدای فوق العاده من که راضی بودم ازشون
09154488114 خانوم مودت
نقل قول
۸-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #96
سلام بچه ها من برای عروسیم خیلی دنبال گروه دف گشتم سراغ مداحای معروفم رفتم اما قیمتاشون نجومی بود یکی از دوستام گروه وصال رو بهم معرفی کرد  کارشون خوبه 
لباس فرم هماهنگ دارن تیپ گروه جوونه و خواننده شادو خوش صدایی دارن امیدوارم بدردتون بخوره شمارشونو براتون میذارم خانم گرجی09104553913
عروسی منو گرم کردن و همه میرقصیدن قیمتشونم معقول بود واسم اهنگ ورود خوندن پرتاب دسته گل رو اجرا کردن تقدیمی و خلاصه خیلی عالی بودتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #97
دف توقسمت خانمها خیلی خوبه
منم چند نفر حرفه ای میشناسم
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #98
سلام قیمت هاتون از چقدر شروع میشه؟؟
نقل قول
۵-آذر-۱۳۹۷, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #99
سلام بچه ها خانم گرجی خیلی مداح خوش صدایی هستن گروه دفنوازیشونم فوق العادن واسه مولودیا خیلیپر انرژی و شاد اجرا میکننتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
کار عروسی هم انجام میدن ما واسه مجالسمون همیشه خانم گرجیو میبریم اینم شمارشون اگه دوس داشتین واسه مجالستون تماس بگیرید ۰۹۱۰۴۵۵۳۹۱۳
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #100
سلام. بچه ها دف زدن واسه موقع عقد جالبه؟ یا ازین گروه ها که میان آکاردئن میزنن خوبه؟ پیشنهادی چیزی دارین؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام