• تقی زاده
  • لی لی رضایی

دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا

(جزئیات)

جنت آباد شمالی -نبش کوچه گل مکانی (23)-بالای آبمیوه امیر-پلاک 338-واحد2
تلفن: 44851689 , 44850692 , 44850165
آپارات: http://www.aparat.com/v/yCm4r
موبایل: 09128989819,09906161565

دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا

۲۱-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۶ ۰۶:۴۵ عصر توسط پیوند مهر افزا.)
ارسال: #161
RE: دفتر عقد و ازدواج پیوند مهرافزا
با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان همیشگی پیوند مهر افزا

پیوند مهر افزا به عنوان اولین مجموعه تخصصی عقد رسمی و ثبت شده در تهران با امکاناتی نظیر گل آرایی های رایگان در رنگ بندی و انواع مختلف و امکانات متنوع دیگر نظیر انواع اجرای موسیقی سنتی زنده و تیم های عکاسی و فیلمبرداری و سیستمهای حرفه ای نور و صوت و دود و پذیرایی کافی شاپی و 11 عاقد رسمی و رستورانهای لوکس طرف قرارداد و امکانات متنوع دیگر افتخار این را دارد که سالیان سال در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

خرسندیم که با توکل بر پروردگار مهر و دوستی و لطف و محبت شما عزیزان توانستیم پله های پیشرفت را یک به یک طی نماییم وامکانات جدیدی را برای رفاه حال شما فراهم سازیم.
به اطلاع میرساند که آتلیه و عمارت تخصصی پیوند مهر افزا در خیابان سیمون بولیوار راه اندازی گردید

همچنین
دفتر تشریفات عروسی و کترینگ پیوند مهر افزا در خیابان مرزداران افتتاح گردید
البته لازم به ذکر است که امکاناتی چون کترینگ و تشریفات کامل عروسی و بیش از 80 مورد باغ تالار در تهران و اطراف آن با قیمتها و کیفیت استثنایی تنها قابل استفاده برای عزیزانی است که خود و یا خانواده درجه یکشان در دفنر پیوند مهر افزا عقد نموده اند و به دلیل کثرت مراسمها از پذیرش دیگر عزیزان معذوریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 44850165-44850692-44851689-09128989819-09906161565 تماس حاصل فرمایید.

با آرزوی عشق
http://www.peyvandemehrafza.com

نقل قول
۵-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #162
سلام و درود
خبرهای خوبی در راه است
به زودی.................
با آرزوی عشق

http://peyvandemehrafza.com/
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #163
RE: موسسه پیوند مهرافزا
(۱-دي-۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ عصر)'پیوند مهر افزا' نوشته است:  
(۳۰-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ عصر)'admin2' نوشته است:  تنها یک هفته تا وقوع اتفاق جالب و هیجان انگیز برای عروس و دامادها باقیست .
موسسه پیوند مهر افزا دارای 2 سالن مجزا و فوق العاده شیک و مجهز جهت انجام مراسم عقد می باشد ، همراه با نور افشانی و موزیک و عقد آریایی و ...

برای اولین بار "حق انتخاب عاقد با شماست "
شروع رزو از دوشنبه 94/10/05 ساعت 8 صبح

برگزاری کلیه مراسم عقد تا پایان دیماه با 30% تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه انجام می گردد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ثابت : 44850692 و 44850165 و 44851689
و تلفن همراه 09128989819 تماس حاصل فرمایید .

"شکوفایی غنچه ها در این باغچه دیدنی ست "

با عرض سلام خدمت کلیه دوستان گرامی
بنده احمدی و رییس هیات مدیره و از اعضای این موسسه هستم و از طرف مدیریت این موسسه اقای چاوشی پاسخگوی شما دوستان در زمینه فعالیت موسسه می باشم.
چون حرکت ما در زمینه عقد و ازدواج یک حرکت نوینی هست قطعا سوالات زیادی در این زمینه پیش میاد
که تمام تلاشمونو میکنیم که در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم
با امید خدمت به شما دوستان و عزیزان

موسسه پیوند مهر افزا با همکاری موسسه حقوقی نواوران عدالت اریایی در نظر دارد تا کلیه امور تشریفات عقد و ازدواج و مسایل حقوقی مربوطه را با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما همشهریان گرامی ارایه دهد.
باشد که با همکاری شما عزیزان در این امر سربلند شویم.

((تلاشها در اینجا تقسیم ناشدنیست))

سلام،
من تماس گرفتم با موسسه و میخواستم چندتا سوال بپرسم. متاسفانه برخورد مناسبی با من نشد. چند مرتبه گفتم که من از خارج از کشور تماس میگیرم و امکان پرسیدن سوالاتم به صورت حضوری وجود نداره. ولی هر بار بدون معذرت خواهی حرف منو قطع میکردن و گوشی رو میدادن دست یک نفر دیگه. در اخر هم که یکی از خانمهای منشی گوشی رو گرفتن چند بار به من گفتن لطفا سریعتر صحبت کنید من اینجا مراجعه کننده دارم، که منم گفتم پس مزاحمتون نمیشم روز خوش!
کلا از نحوه برخورد دلسرد شدم. متاسم که برای مشتری احترام قائل نیستین.

نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۱-مرداد-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ عصر توسط پیوند مهر افزا.)
ارسال: #164
RE: موسسه پیوند مهرافزا
(۲-مرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۱۱ عصر)'mona94' نوشته است:  
(۱-دي-۱۳۹۴ ۰۳:۲۴ عصر)'پیوند مهر افزا' نوشته است:  
(۳۰-آذر-۱۳۹۴ ۱۲:۰۳ عصر)'admin2' نوشته است:  تنها یک هفته تا وقوع اتفاق جالب و هیجان انگیز برای عروس و دامادها باقیست .
موسسه پیوند مهر افزا دارای 2 سالن مجزا و فوق العاده شیک و مجهز جهت انجام مراسم عقد می باشد ، همراه با نور افشانی و موزیک و عقد آریایی و ...

برای اولین بار "حق انتخاب عاقد با شماست "
شروع رزو از دوشنبه 94/10/05 ساعت 8 صبح

برگزاری کلیه مراسم عقد تا پایان دیماه با 30% تخفیف ویژه به مناسبت افتتاحیه انجام می گردد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ثابت : 44850692 و 44850165 و 44851689
و تلفن همراه 09128989819 تماس حاصل فرمایید .

"شکوفایی غنچه ها در این باغچه دیدنی ست "

با عرض سلام خدمت کلیه دوستان گرامی
بنده احمدی و رییس هیات مدیره و از اعضای این موسسه هستم و از طرف مدیریت این موسسه اقای چاوشی پاسخگوی شما دوستان در زمینه فعالیت موسسه می باشم.
چون حرکت ما در زمینه عقد و ازدواج یک حرکت نوینی هست قطعا سوالات زیادی در این زمینه پیش میاد
که تمام تلاشمونو میکنیم که در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم
با امید خدمت به شما دوستان و عزیزان

موسسه پیوند مهر افزا با همکاری موسسه حقوقی نواوران عدالت اریایی در نظر دارد تا کلیه امور تشریفات عقد و ازدواج و مسایل حقوقی مربوطه را با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما همشهریان گرامی ارایه دهد.
باشد که با همکاری شما عزیزان در این امر سربلند شویم.

((تلاشها در اینجا تقسیم ناشدنیست))

سلام،
من تماس گرفتم با موسسه و میخواستم چندتا سوال بپرسم. متاسفانه برخورد مناسبی با من نشد. چند مرتبه گفتم که من از خارج از کشور تماس میگیرم و امکان پرسیدن سوالاتم به صورت حضوری وجود نداره. ولی هر بار بدون معذرت خواهی حرف منو قطع میکردن و گوشی رو میدادن دست یک نفر دیگه. در اخر هم که یکی از خانمهای منشی گوشی رو گرفتن چند بار به من گفتن لطفا سریعتر صحبت کنید من اینجا مراجعه کننده دارم، که منم گفتم پس مزاحمتون نمیشم روز خوش!
کلا از نحوه برخورد دلسرد شدم. متاسم که برای مشتری احترام قائل نیستین.

با سلام و درود
در ابتدا بابت سو تفاهم پیش آمده عذر خواهی می کنیم
اما لازم به ذکر است که به دلیل تراکم و فشردگی بیش از حد دفاتر و مراسمات هر روزه که البته به لطف شما عزیزان است باور بفرمایید امکان توضیحات طولانی تلفنی وجود ندارد 
اما برای شما و عزیزانی که هر سوالی دارند توصیه میشود که از طریق تلگرام یا واتساپ شماره 09128989819 سوال بفرمایید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود 
باز هم بابت شلوغی و سرعت بالاجبار و ناخواسته در مکالمه  پرسنل عذرخواهی می نماییمتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
با آرزوی عشق

با سلام و عرض ادب خدمت شما همراهان همیشگی پیوند مهر افزا

پیوند مهر افزا به عنوان اولین مجموعه تخصصی عقد رسمی و ثبت شده در تهران با امکاناتی نظیر گل آرایی های رایگان در رنگ بندی و انواع مختلف و امکانات متنوع دیگر نظیر انواع اجرای موسیقی سنتی زنده و تیم های عکاسی و فیلمبرداری و سیستمهای حرفه ای نور و صوت و دود و پذیرایی کافی شاپی و 11 عاقد رسمی و رستورانهای لوکس طرف قرارداد و امکانات متنوع دیگر افتخار این را دارد که سالیان سال در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

خرسندیم که با توکل بر پروردگار مهر و دوستی و لطف و محبت شما عزیزان توانستیم پله های پیشرفت را یک به یک طی نماییم وامکانات جدیدی را برای رفاه حال شما فراهم سازیم.

به اطلاع میرساند که آتلیه و عمارت تخصصی پیوند مهر افزا در خیابان سیمون بولیوار راه اندازی گردید

همچنین دفتر تشریفات عروسی و کترینگ پیوند مهر افزا در خیابان مرزداران افتتاح گردید

البته لازم به ذکر است که امکاناتی چون کترینگ و تشریفات کامل عروسی و بیش از 80 مورد باغ تالار در تهران و اطراف آن با قیمتها و کیفیت استثنایی تنها قابل استفاده برای عزیزانی است که خود و یا خانواده درجه یکشان در دفنر پیوند مهر افزا عقد نموده اند و به دلیل کثرت مراسمها از پذیرش دیگر عزیزان معذوریم.

دفتر استانبول جهت تهیه کلیپ و برگزاری مراسم نیز راه اندازی گردید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 44850165-44850692-44851689-09128989819-09906161565 تماس حاصل فرمایید و یا به سایت مجموعه مراجعه فرمایید.

http://www.peyvandemehrafza.com

با آرزوی عشق

نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #165
سلام به همهتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
عقد ما هم به خوبی و خوشی در شب نیمه شعبان در این محضر برگزار شد
تصویر: images/smilies/heart.gif
همه چیز عالییییییییییییییییی بودتصویر: images/smilies/heart.gif
ممنون از اقای چاوشی.

نامزدی: 15 مرداد 96
لباس: مزون الهام حدادی. عااااالی
آرایشگاه: لی لی. خوب
اتلیه: دیدنو. غیرحرفه ای . ژست ها قدیمی 
تالار: سناتور. عاااالی
.
عروسی؟؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام