• سمیرا مرتضوی
  • تقی زاده

دفتر رسمی ازدواج 364 تهران

۲۵-آبان-۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #51
RE: دفتر رسمی ازدواج 364 تهران
(۱-مهر-۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ صبح)sanaz.alavi نوشته است:  سلام روز خوش
امکانش هست بگید دفتر چند نفر ظرفیت داره ؟ مرسی

سلام گلم دفترخونه 364 اینجا هیچ کاربری نداره که به سوالات جواب بدن با شماره های دفترشون تماس بگیرینWink
ولی جهت راهنمایی زمان ما 40تا بود ولی اینکه الان چقدر شده یا چجوریه نمیدونم چون دایماً در حال تغیرات و بروز شدن بود اند

18بهمن شوهری به آرزوش رسید ومن مال اون شدم واین چنین بود که من هم متاهل شدمBig Grin
محضرم:364پونک(عالی وفراموش نشدنی آرایشگاه:آفتاب عالی
"آتلیه:باراد"بچه ها عالی بود کارتون
لباس عروس:خیاط خصوصی واقعاعالی)شام:رستوران ورسای(عالی فراموش نشدنی
نقل قول
۲-آذر-۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #52
(۲۵-آبان-۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ عصر)parich نوشته است:  
(۱-مهر-۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ صبح)sanaz.alavi نوشته است:  سلام روز خوش
امکانش هست بگید دفتر چند نفر ظرفیت داره ؟ مرسی

سلام گلم دفترخونه 364 اینجا هیچ کاربری نداره که به سوالات جواب بدن با شماره های دفترشون تماس بگیرینWink
ولی جهت راهنمایی زمان ما 40تا بود ولی اینکه الان چقدر شده یا چجوریه نمیدونم چون دایماً در حال تغیرات و بروز شدن بود اند

سلام عزیزم.دوستمون درست میگن ظرفیت مهموناش تا ٤٠ نفرم هست.عقد من همینجا بود عاقد خیلی جوون و خوش برخورده و روحانی نیستن.خیلی هم خوش اخلاق.اگه مسیرش بهت میخوره شک نکن که بهترین دفترخانه غربه.

انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات دانیال

تالار و باغ: تالار دانیال

نقل قول
۲۲-آذر-۱۳۹۵, ۰۴:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آذر-۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ صبح توسط ويس.)
ارسال: #53
سلام به نوعروسا
عقد دوستم اینجا بود همه چیز عالی بود به جز سفره كه به نظرم سليقه اي هست البته عروس داماد علاقه ای به عقد آریایی و موسیقی زنده نداشتن برا همین مراسم فقط شامل عقد و عکس و فیلم بود عاقد آقای اماندار عااالی بودن در عین ادب و حوصله مراسمو بدون حرف بی مزه و بیجا که متاسفانه خیلی عاقدا درگیرشن اجرا کردن.
هم سنگین هم امروزی بود.برا عروسی هم عقد سوری داشتن باز که از طرف محضرخونه آقای دیگه ای اومد
شروط ضمن عقد هم حق کار و تحصیل و طلاق و حضانت و مسکن اعلام شد و توی قباله نوشتن فقط و گفتن اگر می خواین دفتر خونه ی بالا تمبر باطل کنه و این حرفا که هزینش جداست
450 هم هزینه داده بودن

تو مرا ياد كني يا نكني
من به يادت هستم
آرزويم همه سرسبزي توست
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۱-بهمن-۱۳۹۵, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #54
سلاممم من عقدم اینجا بود اتلیه انسی دوست عالی بود کارش واقعا منک راضی بودم پیشنهاد میکنم مراجعه کنید
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۱:۱۰ عصر
ارسال: #55
[quote="'atragin' pid='7261304' dateline='"]
سلاممم من عقدم اینجا بود اتلیه انسی دوست عالی بود کارش واقعا منک راضی بودم پیشنهاد میکنم مراجعه کنید
سلام عروس خانوما من با تازگی رفتم برای رزرو مراسم خالم برای ۱۵ آذر، دیزاینشونو کلا عوض کردن.خیلییی شیکتر شده.به نظرم حتما برید ببینید.عالیه.ضمنا سرشون خیلی شلوغ بود اگه کسی میخواد بعد صفر عقد کنه زودتر رزرو کنه بهتره به نظرم.

انتخاب های من بستن

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات دانیال

تالار و باغ: تالار دانیال

نقل قول
۳۱-تير-۱۳۹۷, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #56
دوستان گلم من تلفنی تماس گرفتم گفتن که هزینه عقد و سفره عقد و مراسمشون تا عید غدیر ۵۰‎٪ تخفیف خورده و ۳۰۰تومنه ولی من راهم دوره نتونستم برم ببینم ظاهرا کلی هم وقتاشون پره کسی رفته تازگیا بگه چجوریه؟آخه قیمتشون چجوری یهو از همه جا ارزونتر شده..لدفا کسی اگه رفته بهم بگه
میسیتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام