• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

دفتر رسمی ازدواج 364 تهران

۷-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
دفتر رسمی ازدواج 364 تهران
تلفن : 44431047 - 44430051 - 44620561
موبایل : 09123969782
آدرس :پونک - بلوار میرزا بابایی - بین چهار راه عدل و سردار جنگل - روبروی بازار تره بار - پلاک 89 - طبقه اول
برای نمونه کارهای بیشتر در نیازمندی های نو عروس اینجا کلیک کنید

[تصویر: دفتر رسمی ازدواج 364 تهران ]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin8 ، nazanin khanoom ، insolence ، Narsis65 ، zahra.darabi ، h.t
۸-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۷:۳۹ عصر
ارسال: #2
RE: دفتر رسمی ازدواج 364 تهران
ما تصمیم داشتیم بیایم دفتر شما رو ببینیم و انتخاب کنیم ولی متاسفانه جای پارک پیدا نکردیم و چون اکثر مهمون هامون بزرگترای فامیل هستن حدس زدیم بخاطر جای پارک اذیت بشن اگر می شد فکری برای این موضوع بکنید عالی می شد . در اون منطقه هیچ پارکینگ عمومی نیست ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط iran.host
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #3
(۸-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۷:۳۹ عصر)نسترن علیرضا نوشته است:  ما تصمیم داشتیم بیایم دفتر شما رو ببینیم و انتخاب کنیم ولی متاسفانه جای پارک پیدا نکردیم و چون اکثر مهمون هامون بزرگترای فامیل هستن حدس زدیم بخاطر جای پارک اذیت بشن اگر می شد فکری برای این موضوع بکنید عالی می شد . در اون منطقه هیچ پارکینگ عمومی نیست ؟

سلام گلم خوبی؟عزیزم وقتی ما رفتیم اینجا محضر دقیقا روبروش یک پارکینگ عمومی خیلی بزرگ بود که واسه محضر جای پارک اختصاصی داشت فکر کنم الانم باشه برو از خودشونم بپرس

18بهمن شوهری به آرزوش رسید ومن مال اون شدم واین چنین بود که من هم متاهل شدمBig Grin
محضرم:364پونک(عالی وفراموش نشدنی آرایشگاه:آفتاب عالی
"آتلیه:باراد"بچه ها عالی بود کارتون
لباس عروس:خیاط خصوصی واقعاعالی)شام:رستوران ورسای(عالی فراموش نشدنی
نقل قول
 سپاس شده توسط نسترن علیرضا ، Narsis65
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #4
چه خوشگله
موقع خوندن خطبه این شمع هارو روشن میکنن؟
قیمتش چنده؟

دوباره اومدم نوعروس
با کلی انرژیLub
نقل قول
 سپاس شده توسط parich
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۳:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ عصر توسط insolence.)
ارسال: #5
من 28 اردیبهشت اینجا مراسم عقدم هست .راجع به پارکینگ باید بگم دقیقا روبروش میدان میوه و تره بار هست که پارکینگ داره میشه اونجا پارک کرد .عاقدش هم آقای خوش برخوردی هستن(آقای اماندار) . آقای چاوشی عقد آریایی میخونن .هزینه هم برای ما بدون هیچ آپشنی شد 450 تومن(ثبت عقد .سفره عقد. عقد آریایی و رقص نوربه صورت رایگان رو سفره بود .ظرفیت مهمون هم روی همین سفره که عکسش هست 45 نفر .)
نقل قول
 سپاس شده توسط parich ، Narsis65 ، رامونا بانو
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #6
خیلی قشنگه.AngelLub

برایت آرزو دارم خدا را
عشق را
و
آرزویی که...
تو خواهی و خدا داند.
زندگی مو از نو میسازم با یه آدم جدید به لطف خداتصویر: /images/smilies/new/smiling.png
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #7
سلام دوستان ما رفتیم این محضرو دیدیم. عاقد جوون هستن. دو تا سالن دارن . این عکسا برای سالن درجه 1 اشون هست. سالن درجه 2 هم دارن که ظرفیت اش 10 نفره اس. قیمتش 250 تومنه. این درجه یکه قیمت پایه ااش 450 تومنه. 4 ا آپشن داره. شمع آرایی و موسیقی زنده و سوگندنامه کامل اریایی و ی چیز دیگه هم بود که میتونه قیمتو تا 1800 افزایش بده. با ی آتلیه هم قرارداد دارن که بیاد فیلم و عکس بگیره اگه بخواین.250 تومن عکس 250 تومن هم فیلمشه. به نظرم خوب بود. ولی ما احتمالا خودمون اینجا نریم. من خودم دوس دارم محضر یکم هم فضای معنوی داشته باشه. این دیگه خیلی فضاش مادی بود Big Grin
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط Narsis65 ، parich ، maahboobeh ، ويس
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #8
سلام، این محضر شروط ضمن عقد رو هم ثبت می کنه؟
عاقد در محل هم حاضر میشن، مثلن اگر عقد در باغ باشه
نقل قول
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ عصر توسط insolence.)
ارسال: #9
عزیزم تا اونجایی که من می دونم این کارو انجام میدن. من که خیلی راضی بودم الان که فیلمارو میبینم دلم تنگ میشه برای اون روز .فضاشم خیلی انرژی مثبت داشت .حتی خانواده همسر من که مذهبی هستن راضی بودن .
نقل قول
 سپاس شده توسط آناهيتا آناهيتا
۹-خرداد-۱۳۹۴, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #10
(۹-خرداد-۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ عصر)insolence نوشته است:  عزیزم تا اونجایی که من می دونم این کارو انجام میدن. من که خیلی راضی بودم الان که فیلمارو میبینم دلم تنگ میشه برای اون روز .فضاشم خیلی انرژی مثبت داشت .حتی خانواده همسر من که مذهبی هستن راضی بودن .

با آرزوی خوشبختی برای شما عزیزم
ممنونم شما چقدر هزینه تون شد؟
نقل قول
 سپاس شده توسط insolence
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام