• هیژا
  • مهناز

دفتر رسمی ازدواج 297

(جزئیات)

تهران - اقدسیه -روبروی مسجد امام صادق (ع) -پلاک 34 طبق سوم
تلفن: 02122800237
موبایل: 09127191842

دفتر رسمی ازدواج 297

۲۵-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #21
RE: دفتر رسمی ازدواج 297
یادش بخیر شروع یک پیوند خوب با عدد 297 همیشه یادم میمونه
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۵, ۱۲:۰۵ عصر
ارسال: #22
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ عصر)'گلی گلابتون' نوشته است:  
(۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۲:۲۷ صبح)'گلی گلابتون' نوشته است:  
(۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۱:۱۳ عصر)'Nina nami' نوشته است:  
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ عصر)'گلی گلابتون' نوشته است:  ما تو خانواده رسم نداریم دختر بره محضر برای عقد داماد باید عاقد رو بیاره البته من شخصا به این مراسم ها اعتقادی ندارم. به هر حال ما با دفتر ازدواج 297 قرار گذاشتیم. عاقد زود اومد و عجله داشت که بره به مراسم دیگه ای برسه البته ما چون شب تولد پیامبر عقد کردیم تاریخ خیلی شلوغی بود. ولی عاقدی که برامون فرستادن بسیار آقای محترم و با شخصیتی بودن همه چیز رو قبلش ازمون پرسیدن که عقد آریایی بخونم یا نه شعر بخونم یا نه بعد از عقد هم ما رو نصیحت کردن که عاشقانه زندگی کنیم. کلا من و همسرم خیلی راضی بودیم.

سلام
ما هم دقیقا رسم داریم عاقد بیاد منزل،میشه بیشتر توضیح بدید؟هزینه شون ، این که دف زن هم اوردن یا نه؟؟؟؟

نینا جان ما موزیک خودمون داشتیم برای همین غیر از عاقد چیزی نخواسته بودیم. همسرم حساب کرد دقیق یادم نیست ولی فکر کنم شد 400 تومان. دقیقش رو میپرسم میگم بهتون. کلا خیلی فلکسیبل هستند. هر جوری بخواین براتون اجرا میکنن. عاقد هم روحانی نبود. ما چون شرایط ضمن عقدمون رو نمیخواستیم کسی متوجه بشه باهاشون قرار کرده بودیم که صفحاتش رو خالی بذارن بعد رفتیم محضر امضا کردیم.

نینا جان پرسیدم ظاهرا شده 600 تومان. اگر سریال پشت بام تهران رو دنبال میکردین عاقد ما همون عاقدی بود که تو سریال پشت بام تهران بود.

600 تومننننننننتصویر: images/smilies/blush.gif کلا عاقد این محضر خیلی پولکی هستن به من گفتن مجوز ازدواج باید باید از دادگاه بگیری چون پدر مادرم از هم جدا شده بودن بعد گفتن 2 میلیون بده خودم برات درست میکنم آخرم به 1500 راضی شدن منم گفتم خودم میرم دادگاه گفتن اونجا هم برا 700 800 آب میخوره و کلی دوندگی در صورتی که مجوزمو 3 ماه نشده گرفتم اونم با مبلغ 90 تومن فقطتصویر: /images/smilies/new/new3.gif اگر رسم دارید عاقد بیاد منزلتون با دفتر 218 تماس بگیرید که همینجا هم تاپیک دارن هم فوق العااااده شوخ و مهربون و با حوصله هستن هم 190 تومن هزینه عقدشونه ما خودمون برای 4 فروردین باهاشون اوکی کردیمتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۱۴-دي-۱۳۹۶, ۰۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-دي-۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ عصر توسط عروس زیبای تهران a.r.t.)
ارسال: #23
حتما اینستاگرام دفتر ازدواج 297 تهران را ببینید
آدرس اینستگرام daftarezdevaj297
عکس سفره عقد و هنرپیشه های معروفی که اونجا عقد کرده اند نیز هست.

سفره جدید دفتر ازدواج 297 تهران
در اینستاگرام دفتر ازدواج 297 ببینید

آدرس اینستگرام daftarezdevaj297
نقل قول
  • اساطیر
  • پیانو
۲۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۱:۵۶ عصر
ارسال: #24
چند نفر ظرفیت داره؟ میشه مراسمی داشت منظورم اهنگ و رقض ؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام