• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

دفتر ازدواج ماهور + 20 درصد تخفیف افتتاحیه +

۱۷-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #21

RE: دفتر ازدواج ماهور + 20 درصد تخفیف افتتاحیه +
 تصویر: ./uploads/201901/post_109769_1546866207_1f9903fc50de8e1eed636ff0f9b6d0a8.attach
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۱۷-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ عصر
ارسال: #22

RE: دفتر ازدواج ماهور + 20 درصد تخفیف افتتاحیه +
(۱۵-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ عصر)'marcopolo' نوشته است:  
(۵-دي-۱۳۹۷ ۰۸:۵۳ عصر)'ساحلی' نوشته است:  بچه ها سلام
جاری من اینجا عقدش رو برگزار کرد
حالا براتون تعریف کنم چی شد !
این بنده خداها چون نمی خواستن خیلی هزینه کنن فیلم بردار اینا رو قرار بود بردار عروس انجام بده چون میتونست یک سری وسیله از دوستاش قرض بگیره !
از قبل هم دفتر ماهور گفته بود که اگر عکاس خودی و فامیل باشه ورودی ازش نمیگیرن !!
آقا اون وسط بردار عروس اصلا نمیتونست خوب عکس بگیره و بلد نبود با دوربین خوب کار کنه ! کارمند های ماهور فکر کنم با آتلیه آرته هماهنگ کردن و یکی اومد کمکشون کرد و چندتا عکس هم ازشون گرفتن !! خدایی دمشون گرم !! این یک مورد بود

یک مورد دیگه اینکه من دقیقا نمی دونم کدوم پکیج رو برداشته بودن ولی جاری میگفت به عنوان هدیه چندتا چیز روش اضافه کرده بودن مثل شمع و اینا داستان ها !
اینا خودشون میوه و شیرینی برده بودن که ماهور براشون تزیین کرده بود و یک مهماندار خانم پذیرایی میکرد ( که من ازشون پرسیدم گفتن بابت مهماندار خانوم هزینه هم نمی گیرن )

ساحل جان فضای داخل دفتر مثل عکس هاش خوب بود >؟ منظورم اینکه فتوشاپ و اینا نیست تصویر: images/smilies/huh.gif همین قدر تمیز و مرتب ؟؟

نه بابا فتوشاپ نیست! خدایی هم اخلاقشون خیلی خوب بود هم مدیریتشون 
همه جور امکاناتی هم داشتن !! والا زمان ما این چیزا نبود! دیگه تهش سفره عقد تو محضر بود ! تازه اگه محضر خفن انتخاب میکریتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
حالا به نظرم محضر دیدن آسونه برید از نزدیک ببینید !
بلاخره سلیقه ها فرق داره 
ولی اگر عکس ها رو پسند کردید بدونید همین شکلی محضر 

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام