• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

موسسه آئین مهر و وفا

(جزئیات)

سعادت آباد، میدان کتاب، خیابان آسمانها، آسمان ششم غربی، پلاک یک، واحد 3
تلفن: 02122148801
شروع پکیج: ۶۵۰,۰۰۰ تومان
موبایل: 09120146570

سفره عقدخنچه عقددیزاین سفره عقد

دفتر ازدواج آئین مهر و وفا

۱۲-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #21
RE: دفتر ازدواج آئین مهر و وفا
من توی تاریخ 8 شهریور 97 توی شعبه ملاصدرا عقد داشتم و واقعا پس از دریافت پول آقای اسداللهی دیگه کاری به هیچ چیزی نداشت و بدترین خدمات و بیکیفیت ترین عکاسی رو تجربه کردم و خود مدیریت بسیار رفتار غیر حرفه ای و زننده ای دارند. 
اصلا جای خوبی برای مراسم نیست.
نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ عصر توسط عطارد.)
ارسال: #22
(۱۲-آذر-۱۳۹۷ ۱۰:۳۸ صبح)'ipazooki' نوشته است:  من توی تاریخ 8 شهریور 97 توی شعبه ملاصدرا عقد داشتم و واقعا پس از دریافت پول آقای اسداللهی دیگه کاری به هیچ چیزی نداشت و بدترین خدمات و بیکیفیت ترین عکاسی رو تجربه کردم و خود مدیریت بسیار رفتار غیر حرفه ای و زننده ای دارند. 
اصلا جای خوبی برای مراسم نیست.

سلام،  چه بدتصویر: /images/smilies/new/sad.png من اینجا رو در نظر داشتم چون شام و ناهار سرو میکنن سالنشم به نظرم قشنگه یعنی غذاشم  کیفیت نداره؟

ولسوف یعطیک ربک فترضی
اولین دیدار:97.10.24
بله برون:98.1.29
 عقد:1 ارديبهشت ماه 98
محضر: آیین مهر و وفا سعادت آباد. عالی ترین 
لباس:صفحه پوشاک اسلامی, بی نظیر 
گل:بازار گل. خوب و قیمت خیلی مناسب
کیک: لادن سعادت آباد, عالی بود 
خدایا شکرت 
نقل قول
۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۲۱ صبح
ارسال: #23
سلام مراسم عقد ما یکشنبه یک اردیبهشت نود و هشت مقارن با نیمه شعبان، در دفتر آیین مهر و وفا سعادت آباد که البته آدرسشون تغییر کرده و اینی نیست که میبینید و در خیابان سرو شرقی، علامه شمالی، کوچه اقبال ملی واقع شده، برگزار شد. من از انتخابم بی نهایت راضیم، ما پذیرایی شام و میوه و شیرینی و چای هم داشتیم، بی نهایت از کیفیت همه جزیبات مراسم از نظم از زیبایی سالن راضی بودم و واقعا اینجا رو توصیه میکنم.

ولسوف یعطیک ربک فترضی
اولین دیدار:97.10.24
بله برون:98.1.29
 عقد:1 ارديبهشت ماه 98
محضر: آیین مهر و وفا سعادت آباد. عالی ترین 
لباس:صفحه پوشاک اسلامی, بی نظیر 
گل:بازار گل. خوب و قیمت خیلی مناسب
کیک: لادن سعادت آباد, عالی بود 
خدایا شکرت 
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام