• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

موسسه آئین مهر و وفا

(جزئیات)

سعادت آباد، میدان کتاب، خیابان آسمانها، آسمان ششم غربی، پلاک یک، واحد 3
تلفن: 02122148801
شروع پکیج: ۶۵۰,۰۰۰ تومان
موبایل: 09120146570

سفره عقدخنچه عقددیزاین سفره عقد

دفتر ازدواج آئین مهر و وفا

۸-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ عصر توسط pikard.)
ارسال: #11

RE: محضر عقد آئین مهر و وفا (دفتر عقد)
مراسم عقد خواهرم جمعه تو این موسسه بود.
به همین خوشگلی که تو عکس ها هست واقعا بود. اتاق پرو داشتن خیلی خوب بود این. طبقه سوم بودن (البته با احتساب طبقه همکف) بدون آسانسور.
عاقد هم خود خواهرم و همسرش غیر روحانی انتخاب کردن.
همه چی برنامه ریزی شده بود و این خیلی خوب بود.
پذیرایی هم چیزی که من از کاپ کیک انتظار داشتم حداقل در اندازه یه کیک یزدی بود ولی خیلی خیلی ریز بود ولی خوشمزه بود. البته همین ریزی خوردنش رو راحت کرده بود.
مهمون ها خیلی خوششون اومده بود از همه راضی تر هم خود عروس داماد بودن. فقط یه نکته یی که بود این بود که پذیرایی از مهمون ها بعهده خود صاحب مجلس بود کسی برای پذیرایی اونجا نبود.
برای عقد آریایی هم من فکر میکردم کسی هست به صورت زنده اجرا کنه منتها صدای پخش شده یی رو پلی کردن و از روی صدای پخش شده عروس داماد تکرار کردن ولی همون هم خوب بود.
در کل ما که راضی بودیم به همین شیکی و قشنگی که تو عکس ها هست واقعا بود. خیلی هم تمیز و مرتب و همه چی برنامه ریزی شده.

پیج فروش لوازم دکوری chicco.gallery
.................................................
ارایشگاه:لی لی سعادت اباد بینظیر
اتلیه:آویسا فوق العاده
گلفروشی:گل باختر سعادت اباد عالی
ارایشگاه داماد:نیوفیس سعادت اباد احمدپور عالی
نقل قول
 سپاس شده توسط موسسه عقد آيين مهر و وفا
۲۲-خرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۵۷ عصر
ارسال: #12
RE: محضر عقد آئین مهر و وفا (دفتر عقد)
سلااااممم به همه مراسم دختر خاله من قبل از ماه رمضان اینجا بود و همه چی واقعا عالی برگزار شد
هزینه ٦٥٠بودش که نسبت به بقیه جاها مناسب بود
ورودی فرش قرمز و شمع ارایی شده بود
عقد اریاییی فوالعاده خاص بود و عاقدشون هم جوون و خوش اخلاق بود
یه نکته ای که دوست داشتم این بود که از اول تا اخر مراسم رو یکی از کارکنان اونجا تو سالن بودن که همه مراسم رو مدیریت میکردن که زمان کم نیاد 
البته ما حدود ٦٠نفر بودیم و از بابت زمان اخرای مراسم حین کادو ها یکم عجله ای شد
راستی سر جمع ١٠-١٥تا پله داشت که خیلی اوکی بودش

من برگشتمممممممممممممممم
عروس پاییز
نقل قول
 سپاس شده توسط موسسه عقد آيين مهر و وفا
۱۶-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #13
RE: دفتر ازدواج آئین مهر و وفا
   تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif  تخفیف ویژه نوعروسی های عزیز   تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام به همه ی نوعروسای گلی که دوست دارن توی مجموعه آیین مهرووفا مراسم عقدشون رو برگزار کنن.
ما توی این انجمن خیلی فعال نیستیم ولیییییییییی برای عزیزانی که از طریق سایت نوعروس با ما همراه میشن و مراسم عقدشون رو توی دفتر ما برگزار میکنن تخفیفات استثنایی داریم.
از امروز 16دی ماه به مدت یک ماه.
باما تماس بگیرید تا ازین شرایط استثنایی استفاده کنینتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
.
02122148776
09372165163

موسسه عقد آيين مهر و وفا سالن عقدي بينظير براي شما
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۶-دي-۱۳۹۶, ۰۴:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-دي-۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ عصر توسط موسسه عقد آيين مهر و وفا.)
ارسال: #14
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifبرای دیدن عکس ها و فیلم های بیشتر :تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

عزیزان نوعروس گل اگر دوست دارین عکس ها و یا کلیپ های بیشتری از دفتر ازدواج آیین مهر و وفا رو ببنید به آدرس های زیر مراجعه بفرمایید.

سایت ما: www.daftaraghd.com

اینستاگرام : aeen_mehrovafa@

تلگرام :aeenmehrovafa@

عروس خانم های عزیز در مورد مهریه و شرایط ضمن عقد هر سوالی دارید به آدرس زیر برید تا به ساده ترین زبان ممکن جواب سوالاتتون رو پیدا کنید
http://daftaraghd.com/questions/index

نقل قول
۱۷-دي-۱۳۹۶, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #15
خانم برادرم ایران نیست و عروسیشون دو ماه اینده هست برلی سفره عقد طرح خاصی داره شما طرح هایی به غیر از طرخ های خودتون رو هم اجرا می کنید

نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-دي-۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ عصر توسط موسسه عقد آيين مهر و وفا.)
ارسال: #16

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifهمکاری ویژه آتلیه آرته و دفتر ازدواج آیین مهر و وفاتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

مفتخر هستیم تا برای مراسم عقد شما عزیزان با

عکاسان وگروه فیلمبرداری حرفه ای آرته

با قیمت های استثنایی و پکیج های متنوع همکاری کنیم... 

تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۱۷-دي-۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ صبح)'nahallii' نوشته است:  خانم برادرم ایران نیست و عروسیشون دو ماه اینده هست برلی سفره عقد طرح خاصی داره شما طرح هایی به غیر از طرخ های خودتون رو هم اجرا می کنید
 سلام
با شماره 09120146570 خانم فضلی در ارتباط باشید 
راهنماییتون میکنن[تصویر: دفتر ازدواج آئین مهر و وفا ][تصویر: دفتر ازدواج آئین مهر و وفا ][تصویر: دفتر ازدواج آئین مهر و وفا ][تصویر: دفتر ازدواج آئین مهر و وفا ]

نقل قول
۱۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #17
سلام دوستان من خرداد ماه عقد کردم اول با این دفتر قرار داد بستیم و کامل مبلغ بیعانه را پرداخت کردیم با اینکه ما مبلغ را دو ماه پیش پرداخت مرده بودیم و ساعت دقیق گرفته بودیم ولی این مرکز رفتار نامناسبی با ما داشتن چندین بار تماس گرفتن و به بهونه های مختف ساعت عقد ما را تغییر دادن که این باعث میشد کل برنامه روز ما از جمله آرایشگاه و ستوراان بعد از عقد بهم بخوره چندین بار اینکارو کردن و اخرش هم گفتن که مدت زمان عقد رو باید نیم ساعت کوتاه تر کنیم چون متقاضیان دیگری هم برای اون روز پیدا شده خلاصه اینکه من و همسرم از این فتارشون خیلی اذیت شدیم و نهایتا قراردادمون رو فسخ کرددیم و رفتیم محضر دیگری. با اینکه یک ماه قبل از عقد اونم به خاطر رفتار بد خودشون ما دل چکین شدیم و تصمیم گرفتیم اونحا نریم ولی مبلغ بیعانه ما رو تا حد زیادی پس ندادن و خلاصه خاطره بدی برای ما گذاشتن 
من به همه دوستان پیشنهاد میکنم از این دفاتر استفاده نکنن و به محضرها مراجعه کنن امحضرها مطمن تر و قابلاعتمادتر هستن 
موفق باشید 
نقل قول
 سپاس شده توسط مری قدیمی
۴-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #18
سلام دوستان
ما ان شاالله روز جمعه اونجا مراسم داریم. امیدوارم همونطور که قول دادن همه چی خوب پیش بره. شنبه میام و نتیجه و براتون میذارم

نقل قول
۵-تير-۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ عصر
ارسال: #19
کی اینجا رفته نتیجشو اعلام کنه لطفا
نقل قول
۱۹-شهريور-۱۳۹۷, ۰۱:۳۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ عصر توسط مری قدیمی.)
ارسال: #20
سلام
عقد من 28 مرداد 97 در مجضر مهر و وفا شعبه ملاصدرا بود
محضرش دو تا سالن داشت باتم سفره طلایی و نقره ایی که من طلایشو انتخاب کردم مبلغ یک تومن.برای  پذیرای هم فقط شربت گرفتم نفری 8 تومن. البته شام هم سرو میکنن از نفری 50تومن اما من ترجیح دادم رستوران بریم برای شام.
فضای داخل محضر شیک و تمیز بود.
عقد آریایی هم داشتیم که نورپردازی و آهنگ زمینه داشت.
راضی بودم از محضرم
تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
سپاس

(۱۶-اسفند-۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ عصر)'sepidehkia' نوشته است:  سلام دوستان من خرداد ماه عقد کردم اول با این دفتر قرار داد بستیم و کامل مبلغ بیعانه را پرداخت کردیم با اینکه ما مبلغ را دو ماه پیش پرداخت مرده بودیم و ساعت دقیق گرفته بودیم ولی این مرکز رفتار نامناسبی با ما داشتن چندین بار تماس گرفتن و به بهونه های مختف ساعت عقد ما را تغییر دادن که این باعث میشد کل برنامه روز ما از جمله آرایشگاه و ستوراان بعد از عقد بهم بخوره چندین بار اینکارو کردن و اخرش هم گفتن که مدت زمان عقد رو باید نیم ساعت کوتاه تر کنیم چون متقاضیان دیگری هم برای اون روز پیدا شده خلاصه اینکه من و همسرم از این فتارشون خیلی اذیت شدیم و نهایتا قراردادمون رو فسخ کرددیم و رفتیم محضر دیگری. با اینکه یک ماه قبل از عقد اونم به خاطر رفتار بد خودشون ما دل چکین شدیم و تصمیم گرفتیم اونحا نریم ولی مبلغ بیعانه ما رو تا حد زیادی پس ندادن و خلاصه خاطره بدی برای ما گذاشتن 
من به همه دوستان پیشنهاد میکنم از این دفاتر استفاده نکنن و به محضرها مراجعه کنن امحضرها مطمن تر و قابلاعتمادتر هستن 
موفق باشید 

متاسفانه اینجوری شده دیگه مشتری مداری وجود نداره . مشتری باید بسازشون برقصه
یه ذره پولکین در واقع

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام