• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

دغدغه های خواستگاری و تاخیر در ازدواج (3)

۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #4821

RE: دغدغه های خواستگاری و تاخیر در ازدواج (3)
ناز خاتون

تجربه نشون داده همیشه به حست اطمینان کن!

حس خوب شاید در اثر احساسات زیاد باشه و درست در نیاد؛ ولی حس منفی و دلشوره ای که داری؛ اکثر موارد درسته.

"مشكل دنيا اين است كه احمق هاي متعصب كاملاً به خود يقين دارند، در حالي كه دانايان سرشار از شك و ترديدند"

-برتراند راسل-
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، amanda-69 ، **ماهور** ، قرمزی ، *نازخاتون*
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #4822
ناز خاتون تو این رابطه رو شروع کردی واسه آشنایی وقتی باهاش حس خوبی نداری چرا باید کشش بدی؟؟؟؟؟ ممکنه اول ادم از یه نفر خوشش بیاد ولی بعد که رابطه شروع میشه اخلاق طرف شما رو جذب نمیکنه حالا به هر دلیلی خوب اشنایی یعنی همین دیگه
به نظر من وقتی یه نفر خیلی جذبت میکنه باید دنبال دلایل منطقی باشی که یه وقت صرفا احساساتی عمل نکنی اما وقتی ازیه طرف خوشت نیاد یا حست مثبت نباشه نباید دنبال دلیل منطقی بگردی البته این نظر منه احساس مثبت اولین شرط ادامه رابطه اس

هفته سی
انشالله فندقم آذر بدنیا میاد 
نقل قول
 سپاس شده توسط قرمزی ، *نازخاتون* ، 3lena
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #4823
نازخاتون توی روابط با جنس مخالف و روند اشنایی، حسی که به طرفت داری حرف اول رو میزنه و مهمترین فاکتوره. ببین ممکنه طرف خیلی هم اوکی باشه و از نظر منطقی هم کیس خوب محسوب بشه. ولی تا وقتی حست بهش خوب نیست تمام اینا کشکه. حس بد باعث میشه حتی خوبیاشم نبینی یا سیاه ببینی و این یعنی یه رابطه ی ناسالم معیوب. همین حس خوبه هستش که ادما رو عاشق هم میکته، وابستشون میکنه، اعتماد متقابل ایجاد میکنه، تعهد ایجاد میکنه، و حاضری براش خیلی کارا بکنی. اگه حست منفی باشه هیچ کدوم از اینا اتفاق نمیفته.
به نظر من به حست اعتماد کن. بخصوص که میگی مدتی گذشته و نه تنها حست مثبت نشده که منفی تر هم شده. این حس رو داره ضمیر ناخوداگاهت بهت گوشزد میکنه. بهش گوش بده.

....و عشق در راه است و عاشقی فضیلت انسان تصویر: images/smilies/heart.gif
آشنایی:آخرین روز اردیبهشت ۹۶
خواستگاری:اوایل تیر ۹۶
بله برون:اواسط تیر ۹۶
عقد:آخر تیر ۹۶
عروسی:اواسط شهریور ۹۷
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، قرمزی ، liyane ، سحری... ، (*ســارا*)
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۲۹ عصر
ارسال: #4824
نازخاتون جان احساسات ب عقیده من از سمت خداست مثل یه موهبت اگر روی احساساتت سوار باشی وتسلط داشته باشی یعنی تو مرحله. هیجان وجوگیری نباشی قشنگ بهت راهو نشون میده منتهی این یه چیزیه درونی بهش میرسی وخودت میفهمی وقابل توضیح نیس 
یه جریانی رو برات تعریف کنم
من یکی اومده بودخواستگاریم عکسشو برام فرستاده بود بعد من هرکار میکردم نمیتونستم ب چشای این ادم توعکس نگاه کنم یعنی حتی دستمو میزاشتم رو چشاش تا چهرشو ببینم به این حسم بی اعتنایی کردم رفتم تو فاز احساسات اخرش فهمیدم این اقا زن وبچه داره واندازه موهای سرش از هویت وشغل وخانواده ووهمه چی بهم دروغ گفته 
نقل قول
 سپاس شده توسط liyane ، سحری... ، (*ســارا*) ، amanda-69 ، **ماهور** ، ایدا ... ، *نازخاتون*
۱۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #4825
من همسرم دو سال خواستگارم بود از لحاظ مالی اجتماعی تاپ بودن حتی ب لحاظ ظاهری هم از خودم خیلی بهتر بود ....ولی همیشه ته ته دلم ی چیزی بود ک باعث میشد ب دلم نشینه من با اصرار خانواده ازدواج کردم الانم سه سال پله دادگاه میرم بالا میام پایین واقعا دوستمون خوب حرفی زده احساسات ی موهبت از سمت خداست من الان از عمق وجودم میفهمم اون حسی ک باعث میشده هیچ وقت حرفاشو عمیقا باور نکنم بیخودی نبوده ....

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، **ماهور** ، sherioshahab ، liyane ، nazgol22 ، *نازخاتون* ، قرمزی ، (*ســارا*) ، Tinaaa91 ، Miss.Santia
۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #4826
(۱۷-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ صبح)'*نازخاتون*' نوشته است:  سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه.

من مدتی هست با کسی در حال آشنایی هستم.
یه حس غریبی دارم که داره پنهون میکنه حرفای ضد و نقیضی میگه و هر موقع هم ازش توضیح خواستم توجیه کرده.
من نسبت بهش حس مثبتی ندارم. نمیدونم چقدر درسته این حسم اما میدونم این حتما یه دلیلی داره و من نمیتونم دلیلشو روشن و اضح پیدا کنم و بگم.
تفاوت داره روحیاتمون. ازش روزای اول خوشم میومد اما حالا با این ضد و نقیض گفتن و رفتار کردن دیگه اون حس خوب رفته و جاش بی اعتمادی اومده. نمیدونم چکار کنم مشورت هم کردم که به ضررم تموم شده. نظرتون راجع به حس منفی داشتن چیه بنظرتون میتونم بهش اتکا کنم یا نه.

اصلا و ابدا به حست بی اعتنا نباش و اشنایی رو تموم کن حتی اگ هزاران بار توجیح کنه چون شما قانع نشدی تو ذهنت میمونه رفتاراش و همیشه باعث ی شک و دودلی بدی تو دلته تمومش کن بنظرم 

نقل قول
 سپاس شده توسط *نازخاتون* ، قرمزی
۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ عصر توسط *نازخاتون*.)
ارسال: #4827
سلام مجدد به همگی دوستان.
ممنون از توصیه ها و نظرات خوبتون. من هم واقعا هر چی فکر میکنم نمیتونم با این آقا حتی تا دو سه جلسه دیگه و نامزدی بدون دردسر پیش برم چه برسه زندگی. مطمئنا اگر بخوام هم تصور کنم، طولی نمی کشه که دیوانه شدم از دستش.
توی صحبتاش در مورد موضوعی(فرقی نمیکنه چه موضوعی) ابراز نظر میکنه و چند وقت بعد حرفای قبلیشو نقض میکنه و میگه من منظورم چیز دیگری بوده . برای همین کاملا اعتمادم را از دست دادم. و حس بدی نسبت بهش پیدا کردم.
من حدود دوماهه در حال آشنایی هستم. بنظرم زمان کمی نیست برای آشنایی کلی.
من هر وقت با ایشون حرف زدم دو سه روز حال خوبی نداشتم. آدمی نیستم خیلی تحت تاثیر محیط باشم ولی بعضی افراد که خیلی انرژی منفی زیادی بهم منتقل میکنن باعث میشه چند روزی حالم بد باشه.
بنظر منم کسی قراره از الان برای مدتی طولانی کنار هم باشیم حداقل اول باید انرژی خوبی از هم بگیریم.
حرف جالبی زدین. اینکه آدم در رابطه با جنس مخالفش حس خوبی داشته باشه شاید هیجانی باشه یا معمولی و درست. اما حس بد و منفی نسبت بهش قابل چشم پوشی نیست حتما یه دلیلی داره. که منم فهمیدم دلیلش چیه.

من و خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، Soufi62 ، سحری... ، قرمزی ، (*ســارا*) ، **ماهور** ، ایدا ...
۱۸-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۴۴ عصر
ارسال: #4828

ببین دو ماه که وقت کمیه حداقل باید ۳ ماه رفت و آمد کنین طبق گفته روانشناسان.ولی با نظرات بچه ها به شدت موافقم که به ندای درونت گوش کن اشتباه نمیکنه.اگرم این همه حس منفی می گیری زودتر تمومش کن ادامه نده.این چیزی که راجع به این آقا گفتی تعادل نداره.زودتر تموم بشه بهتره.موفق باشی

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
 سپاس شده توسط *نازخاتون*
۲۹-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-مرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۰۹ عصر توسط *نازخاتون*.)
ارسال: #4829
سلام ممنون از همگی برای نظرات خوب و مفیدی که ارائه دادن.تصویر: images/smilies/heart.gifمن بالاخره بعد از فکر کردن زیاد و مشورت و البته کمی تحقیق به این نتیجه رسیدم ما مسیرامون از هم جداست و برای با هم بودن خیلی از هم دوریم. شاید این آقا در باطن خیلی خوب تر از ظاهرش باشه ولی متاسفانه ظاهر ضد و نقیضی که ارائه داد و حرف های مایوسانه اش و خیلی عوامل دیگه  منو به این نتیجه رسوند.تصویر: images/smilies/blush.gif
هرچند فکر کنم طبیعی هست من بعد هر جواب رد دادن حال ناراحتی دارم. نمیدونم عذاب وجدانه پشیمونیه چیه. البته تو هر مورد هم که ناراحت هستم هر چی فکر میکنم میبینم این طبیعی هست و بالاخره دست رد به سینه کسی بزنی ناراحتی داره و هر چقدرم فکر میکنم میفهمم نمیتونم واقعا با این شخص برم جلو. خلاصه الان حس خوبی دارم و فقط اوایلش به یاد اون بنده خدا میفتم ناراحت میشم که ناراحته تصویر: images/smilies/tongue.gifبس که من دل رحم هستم. اما ازدواج کردن واقعا جاهایی بی رحمی میخواد که بتونی درست تصمیم بگیری. تصویر: images/smilies/cool.gif

من و خدا
نقل قول
 سپاس شده توسط **ماهور** ، takdune ، 1397هاله ، yas.razeghi ، قرمزی
۱۶-مهر-۱۳۹۸, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #4830
مرسی از مطالب خوبتون
-----------------------------قانون جذب چیست؟ | روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی | استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | روانشناس کودکدرمان استرس و اضطراب | درمان وسواس | درمان افسردگی | افزایش فروش | افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت

[url=http://www.janblaghy.ir/category/sales-business-and-creativity-training/]آموزش فروش
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام