• آتلیه اساطیر
  • چم

دغدغه انتخاب شغل مناسب!

۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #11
RE: کار درآمدزا
منم مثل ماهرخ جون هستم
یعنی خیلی دوست دارم برم سر کار ولی خودم نمی دونم چی می خوام
نرم افزار خوندم ولی برنامه نویسیم 0 ولی شوشو برنامه نویسه هر چی بهش می گم بهم یاد نمی ده :-(((( می گه خودت باید یاد بگیری هرجا مشکل داشتی من هستم:-(((منم نمی تونم بشینم بخونم ...کلا علاقه ای بهش ندارم ...ولی نمی دونم چی کار کنم
به منم بگید چی کار کنم
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #12
فا عزیز باید نترسی باید دل بزنی به دریا برید وارد بشین تو اجتماع اصلا ببینید واقعا کار کردن دوست دارین
ببین چیا بلدی و راحت تری حتما نباید مرتبت با رشتت باشه

لیست جدید اگهی های استخدامیCool
انجمن هاي نوعروس / کلوپ / بحث آزاد / دعوت به همکاری... و کاریابی!!
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #13

(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ صبح)ماهرخ نوشته است:  به نظرت ملت نمیگن این خل بوده حقوقو ول کرده اومده آرایشگر بشه؟اصلا مردمو ول کن خودم بعدا حسرت نمیخورم؟؟؟؟؟نمیدونم چرا من هرکاری میکنم تهش پشیمونی داره

دوست من دقیقن همینجور شد
و الان داره دنبال کار مرتبط با رشته اش میگردهHuh
نقل قول
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ صبح توسط scarlet ironi.)
ارسال: #14
بچه ها برا من خیلی اگهی استخدامی میاد سعی می کنم براتون بزارم اما شماها خودتون هم می تونید عضو این سایت بشید براتون روزانه می فرسته حالا هر چی که مناسبتون بود برید و انتخاب کنید از همه چی و همه شهر های ایران هست
http://www.estekhtam.com

زندگی و خودتونه چرا به حرف مردم توجه می کنید اونا همیشه حرف برا گفتن دارن ادم که نمی تونه همش به سلیقه بقیه زندگی کنه.

نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، fatima.s
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #15

بچه ها از دنبال کار گشتن نترسید
من 4 ماه گشتم تا کار پیدا کردم
اول حقوقم از همه کمتر بود
بعد رییسم دید کارم خوبه الان از نظر حقوقی خودش من رو بالا برد
کلی هم حرفم برو داره

ولی اگر روز اول میگفتم که حقوقش کمه و بیخیال الان هنوز باید دنبال کار می گشتم

اینم بگم که سابقه نداشتم

الان بعد 8 ماه حسابی جا افتادم توی شرکت

ناامید نــــــــــــــــــــــــــــــباشید
نقل قول
 سپاس شده توسط scarlet ironi ، s.b ، عسل بانو. ، مژی ، sombol ، fatima.s ، Taraneh19 ، ساری گلین
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ صبح
ارسال: #16
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ صبح)scarlet ironi نوشته است:  فا عزیز باید نترسی باید دل بزنی به دریا برید وارد بشین تو اجتماع اصلا ببینید واقعا کار کردن دوست دارین
ببین چیا بلدی و راحت تری حتما نباید مرتبت با رشتت باشه

اسکارلت جون من دوست دارم هم سرگرم باشم و هم واسه خودم درامد داشته باشم یعنی بیشتر دوست دارم دستم تو جیب خودم باشهAngel ولی تا الان که نشدهSad

بهم نخندینااااااHuh من عاشق آشپزی و شیرینی و دسر ....درست کردنمNew2 نخندین دیگهSad
نقل قول
 سپاس شده توسط s.b ، scarlet ironi ، sanaz i ، سارا-جون
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #17
این که خیلی خوبه بابا هنر واقها اگه دوست داری خیلی می تونی خلاقیت داشته باشی مگه چه اشکالی داری می دونی چه پیشرفتی خواهی کرد یه شیرینی فروشی بزرگگگگگگگگگگگ می زنی و از دست پخت خودت می زاری تو فروشگاهت چیزهایی که خودت خلق کردی
من همیشه دیدم این شیرینی پزی ها اقا هستند در صورتی که می تونی کار خیلی نو انجام بدی
خنده نداره که عزیزم می تونی روش فکر کنی و از یه بیزینس کوچک خانگی شروع کنی

نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ عصر
ارسال: #18
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ عصر)scarlet ironi نوشته است:  این که خیلی خوبه بابا هنر واقها اگه دوست داری خیلی می تونی خلاقیت داشته باشی مگه چه اشکالی داری می دونی چه پیشرفتی خواهی کرد یه شیرینی فروشی بزرگگگگگگگگگگگ می زنی و از دست پخت خودت می زاری تو فروشگاهت چیزهایی که خودت خلق کردی
من همیشه دیدم این شیرینی پزی ها اقا هستند در صورتی که می تونی کار خیلی نو انجام بدی
خنده نداره که عزیزم می تونی روش فکر کنی و از یه بیزینس کوچک خانگی شروع کنی

اسکارلت جون ممنون که تشویق می کنیمNew1
ی بار به شوشو گفتم من برنامه نویسی دوست ندارم گفت بگو چی علاقه داری وقتی گفتم 2 ساعت می خندید بهمNew3
آخرشم گفت باشه تو هرروز واسه من درست کن من بهت حقوق میدمNew3
ولی چند ساله واسه عید چند نمونه شیرینی خانگی درست میکنم و اکثر عصر ها هم کیک ودسر واسه شوشوToungeولی منم مثل ماهرخ نظرم با خانواده شوشو چی کار کنم Angel اونم مادر شوشو که ....
نقل قول
 سپاس شده توسط scarlet ironi ، fatima.s
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ عصر توسط scarlet ironi.)
ارسال: #19
عزیزم این که خوبه شوهرت حمایتت کنه
اولش سخت هیت اگه جدی باشی و مصمم می تونی برا خانواده شوهرت هم اولش سخت میشه ولی بعدا کنار می ن نیازی نیست جار بزنی یواش یواش کار کن وقتی ببینن هنرتو می فهمند که اشتباه فکر می کردن باید از یه جا شروع کنی چه در امدی هم داره ... خیلی شیک و تازه هست کار من که فکر میکنم باید یه برنامه ریزی منسجم بریزی و شورع کنی مشکلات هم زیاد داری باید پشنکرت خوب باش می تونی با دوستات باشی که تنهایی بهت سخت نگذره یادمه قبلا بعضی از این پارک ها و بوستان ها نمی دونم شما تهران هستی یا نه یه جمعه بازار ی یا نمایشگاه صنایع دستی چیزی برگزار می کردن تو هم م یتونی قرفه بگیری اونجا و محصولات خودتو بفروشی بعد یواش یواش کارت پخش کن و بشناسن بعدا که کارت بگیزه می تونی یه جا اجا ره کنی و رسمی ترش کنی بابا کلی کار میشه کردNew2

حال کردی تز بیزینسی رو WinkCoolخیر سرم رشتم همینه3 (12)New1Angel

نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ عصر توسط scarlet ironi.)
ارسال: #20
Angel
(۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ عصر)scarlet ironi نوشته است:  عزیزم این که خوبه شوهرت حمایتت کنه
اولش سخت هیت اگه جدی باشی و مصمم می تونی برا خانواده شوهرت هم اولش سخت میشه ولی بعدا کنار می ن نیازی نیست جار بزنی یواش یواش کار کن وقتی ببینن هنرتو می فهمند که اشتباه فکر می کردن باید از یه جا شروع کنی چه در امدی هم داره ... خیلی شیک و تازه هست کار من که فکر میکنم باید یه برنامه ریزی منسجم بریزی و شورع کنی مشکلات هم زیاد داری باید پشنکرت خوب باش می تونی با دوستات باشی که تنهایی بهت سخت نگذره یادمه قبلا بعضی از این پارک ها و بوستان ها نمی دونم شما تهران هستی یا نه یه جمعه بازار ی یا نمایشگاه صنایع دستی چیزی برگزار می کردن تو هم م یتونی قرفه بگیری اونجا و محصولات خودتو بفروشی بعد یواش یواش کارت پخش کن و بشناسن بعدا که کارت بگیزه می تونی یه جا اجا ره کنی و رسمی ترش کنی بابا کلی کار میشه کردNew2

حال کردی تز بیزینسی رو WinkCoolخیر سرم رشتم همینه3 (12)New1Angel

واقعا حال کردم با پیشنهادتNew1New1
حتما بهش فکر می کنم و الان هم می رم با شوشو مشورتNew1New1
مممنونممممم خانومیAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط scarlet ironi
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام