• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

دعوت به همکاری... و کاریابی!!

۲۸-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #591
RE: دعوت به همکاری... و کاریابی!!
سلام  دوستان عزیز اگر در زمینه مقاله نویسی و پایان نامه و ترجمه درخواستی داشتید در خدمتم. 
به من پیغام بدید

مقاله نویسی پایان نامه ترجمه فارسی و انگلیسی
در کلیه رشته ها و مقاطع 
✅ -رزومه 
✅-سی وی
✅- کاور لتر و ایمیل به اساتید
https://telegram.me/joinchat/BfCLfgCoD__tQNHOFgwkUA
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #592
مترجم ایران تایپیست هستم و 10 سال هستش که دارم کار ترجمه مقالات تخصصی و دانشگاهی رو انجام میدم. اگر کار ترجمه فارسی به انگلیسی و بلعکسش رو داشته باشین میتونم در اسرع وقت و با قیمت دانشجویی انجام بدم.
میتونین بم پیام خصوصی بدین.

اگه نیاز به ترجمه مقالات دانشگاهی داشتین من میتونم انجام بدم براتون.
تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس هم میکنم. 
اینم پیج اینستام هستش:
nina_ielts
خوشحال میشم فالو کنین و منو به دوستانتون معرفی کنید. شاید یه روز به دردتون خورد.
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۱۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۸:۵۶ عصر
ارسال: #593
کارای spss و تحلیل داده و نوشتن فصل چهارم پایان نامه رو میتونم براتون انجام بدم.

رشته های علوم انسانی.

خودمم ارشد رشته زبان انگلیسی رو دارم ولی کار با Spss و لیزرل که برای مدل سازی داده ها هستش رو به خوبی بلدم.

اگر خواستین بم پیام خصوصی بدین

اگه نیاز به ترجمه مقالات دانشگاهی داشتین من میتونم انجام بدم براتون.
تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آیلتس هم میکنم. 
اینم پیج اینستام هستش:
nina_ielts
خوشحال میشم فالو کنین و منو به دوستانتون معرفی کنید. شاید یه روز به دردتون خورد.
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۸-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #594
سلام بچه ها
سال نوتون مبارک
نو عروسی های عزیز ، زن داداشم مشاور اریفلیم شده، و کمپانی اوریفلیم برای مدت محدودی شروع به عضو گیری کرده.
من ادرس کانالشو میذارم ، اونجا اطلاعات بیشتری هست.
اگرم دوست داشتین میتونید از محصولات ارایشی بهداشتی سوئدی اوریفلیم هم خرید با خیال راحت داشته باشید.
hanil_beauty@
بچه هااااا فقط اسم اکانتم تو نوعروسو نگیدااااBig Grin

می دونه که چقدر دوستش دارمتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۵۱ عصر
ارسال: #595
سلام بچه ها وقت بخیرتصویر: images/smilies/blush.gif
کارشناس ارشد فیزیک هستم
کارهای مربوط به تایپ، ترجمه، انجام پروژه های علوم و فیزیک پایه و پیشرفته و تحقیقات مدرسه ای در هر سطحی رو انجام میدم
انجام پایان نامه فیزیک مربوط به موضوع نانو و ساخت مواد نانو وکار با برنامه های اکسپرت و میژرمنت و ... و انجام نوشتن مقاله و ساخت پاورپوینت و پوستر رو هم میتونید به من بسپاریدتصویر: /images/smilies/new/new1.gif یا اینکه مشاوره بگیریدتصویر: images/smilies/blush.gif

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند!
برای عاقبت بخیری هم دعا کنیم!
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحلی
۲۶-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #596
سلام دوستان 

من تو اینستاگرام درباره توسعه فردی، برنامه ریزی، هدفگذاری و مدیریت زمان تولید محتوا میکنم. اسم پیجم باشگاه آگاهی هست (bashgahagahi)

اما در بیزنس هم دستی دارم و با الگوریتم اینستاگرام و اصول بلاگینگ آشنا هستم

تصمیم گرفتم برای مدت محدودی پیج اینستاگرام کسانی که فعالیت حرفه ای در اینستا دارند به صورت رایگان آنالیز کنم و اطلاعاتم را در مورد بهترین نحوه کپشن نوشتن، هشتگ گذاری، زمان انتشار پست، تکنیک های استوری و آنالیز مخاطب در اختیارتون قرار بدم. در صورت تمایل به پیجم دایرکت بدین تا راهنماییتون کنم. 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام