• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

در مورد شیرینی فروشی و سفارش کیک

۱۱-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #421
RE: در مورد شیرینی فروشی و سفارش کیک
بچه ها واقعا توصیه میکنم اصلا سمت کیک فروشی تارتین نرین. افتضاح بود واقعا آبروم رفت جشن نامزدیم تنها ایرادی که داشت کیک بود. کیک چهار طبقه کج شده بود و تو همه عکسها معلومه . کیک وانیل با آناس و کیک شکلاتی زده بودن با گردو . اصلا نمیبخشمشون. وقتی بلد نیستن بگن نمی تونیم . شکل کیک و که دیگه نگم .........
نقل قول
۲-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #422
RE: در مورد شیرینی فروشی و سفارش کیک
سلام مجدد به همه دوستان. یه سوالی پرسیدم چند وقت پیش که توی اصفهان یه جای خوب برای کیک عقد معرفی کنید. ازونجایی که بیشتر از اینکه بخوام از دوست و آشنا و به شیوه سنتی بگردم، تو نت جستجو کردم، با یه سایت خوب سفارش کیک آشنا شدم که گویا فعلا هم فقط توی اصفهان هستند. قیمتهاشون که اصلا نسبت به بقیه جاها بی نظیره که فک کنم به خاطر شروع به کار و جذب مشتری هست. به خاطر همین قیمت پایینشون هم میترسیدم که کیک خوبی درست نکنند. اما ریسک کردم و سفارش دادم. عالی بود. یه جوری که اصلا نمیفهمم وقتی با همچین قیمتایی میشه کیک فروخت چرا بقیه جاها دارند چند برابر این قیمت میگذارند (مخصوصا برای کیک عقد و عروسی). حیفم اومد که ازشون تعریف نکنم. اسم سایت کیکانه هست لینکشم میگذارم، مخصوصا اگه اصفهانی هستید از دستش ندید
سفارش کیک در اصفهان
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام