• چم
  • سالن زیبایی 27

در مورد شیرینی فروشی و سفارش کیک

۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-اسفند-۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ عصر توسط بهار000.)
ارسال: #21
RE: در مورد شیرینی فروشی و سفارش کیک
ساقدوش؟ به نظرت کدوم بهتره واسه کیک، ناتلی یا ساقدوش
نقل قول
۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #22
بی بی خیلی شیرینی هاش شهرت نداره. بگیر نگیر داره. من پیشنهاد نمی کنم
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار000 ، mojaz
۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #23
عزیزم ساصدوش دوتاس.اون که اصلیه اسمش سولدوشه.اول ساقدوش بوده بعد تغییر داده به سولدوش.سر تپه شمس اباده.و عالیه.اون یکی که اسمش ساقدوشه الان خیلی معمولیه.بین ناتالی و سولدوش ناتالی خیلی کیکاش زیباس.سولدوش قیافش خوبه اما به قشنگیه ناتالی نیس ولی طعمش عالیه.شیرینیاش هم عالیه.بهتر از ناتالیه.کلا سولدوش بهتره اما برخورد ناتالی بهتر ازسولدوشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار000 ، maral
  • خرید اقساطی
۱۳-اسفند-۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-اسفند-۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ عصر توسط بهار000.)
ارسال: #24
دوستان ما دیشب رفتیم کیک و شیرینی رو از قنادی ناتلی سهروردی سفارش دادیم. ما کلا 250 تا مهمون داریم ایشالله ( اگه همه بیان) !! 25 کیلو شیرینی سفارش دادیم و کیک هم 20 کیلویی شد. مدل کیک عروسی رو از آلبوم خودش انتخاب کردیم و خیلی ساده و تزئین گل طبیعی. قیمت کیک شد 350 تومان و شیرینی 150 تومان. کلا 500. شیرینی هم چند مدل. از همه بیشتر من ساق عروسش رو دوست داشتم. خیلی کم شیرین و خوشمزه بود. من خودم شیرینی پر کرم و خامه دوست ندارم! آهان اینم بگم که کیک 4 طبقه میشه که گفتم روی هم نمیخوام و طبقه های جدا با پایه های کوتاه و بلند باشه که فقط یکیش روی میز قرار میگیره. زیر همه ی طبقه ها علاوه بر روی کیک گل طبیعی واسه تزیین میگذاره. حالا نظر بدید چه رنگ گل بگم روی کیک کار کنه و نوع گل؟ Wink مرسی :*
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ صبح
ارسال: #25
عزیزم یه بی بی تو یوسف اباد.خیابون مدبر هستش. یکی هم شریعتی بعد از پل صدر خیابان میرزاپوره.
نقل قول
۹-فروردين-۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #26
RE: نظرات عروس خانومایی که مراسمشون برگزار شده در مورد شیرینی فروشی و سفارش کیک
(۲۹-بهمن-۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ عصر)مریم بانو نوشته است:  من کیک عروسیم رو از کوک اسکان گرفتم
خوب میتونم بگم خیلی خیلی زیبا بود،کاملا مثل ژورنال بود
من که نخوردم اما اونهایی که خوردن میگن مزه اش هم عالی بوده
عکسش رو بعدا میذارم حتما
3 طبقه بود دو طبقه اش یاسی،یک طبقه سفید که وسطی میشد،گل های خمیری بنفش هم داشت و مروارید های سفید
لا به لای کیک هم به جای موز و گردو من آناناس و بادوم انتخاب کردم

منم میخوام کوک سفارش بدم. میشه بگی چقدر شد هزینه اش؟
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #27
شیرینی فروشی سولدوش سمت هروی هم خیلی عالیه.
نقل قول
 سپاس شده توسط maral ، النا ، lleila664
۱۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #28
ما کیک نامزدیم رو از جم گرفتیم
خیلی خوشمزه بود کلی تعریف کردن همیشه کیکا و شیرینی ها رو از اونجا می گیریم خامه هاش خیلی خوشمزه است
برای ما سه طبقه بود با پایه های یک طرفه خوشگل بود خوبیش این بود که خامه اش رو کم زده بود برعکس همه جا که برای عروسی خامه زیاد می زنن
داخلشم موز و گردو داشت
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ عصر
ارسال: #29
(۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ عصر)ajam نوشته است:  شیرینی فروشی سولدوش سمت هروی هم خیلی عالیه.

دقیقا تو شمس اباده. تپه شمس اباد. برای اونایی که عروسیشون سمت شرق و شمال شرقه خوبه. خیلیییی کیک هاش عالی تازه و خوشمزه اند. ما برای نامزدیمون و همه مناسبت ها میریم اونجا Big Grin
نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #30
دوستان میشه واسه شیرینی هم نظر بدین کجا بهتره آخه بیشتر نظرات راجع به کیک بود شیرینی شیک مجلسی اگه راجع به نوعش هم نظر خاصی دارین بگین یه چیزی که شیک و خاص باشه

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط lleila664
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام