• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

درمان موهای زائد

۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #4681

RE: درمان موهای زائد
من خاله ام خانگی داشت راضی بود میکفت خیلی از دوستاش داشت م راضی بودن ایران نیس برای این همیشه نمبینمش اخربن بار دیدم دستش نشون داد فقط یکم کرک داشت دگه گفت بقیه حاها در نمیاد یا خیلی کمه برای همین داده بود به خاله کوچم
مارک اوم فلیپبس بود

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط مانلی22 ، maraal ، parmin.ab ، پری سیما 89 ، K.L.S ، Parvaaneh ، golava
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #4682

دخترخاله ی منم داره.جلسات اول که استفاده می کرد راضی بود فقط میگفت خیلی درد داره.یه دفعه برای مامانم دستشو و صورتشو زده بود مامانم راضی نبود.میگفت خوب نبود،الانم یه کلینیک میره برای کل بدن.پوست مامانم روشنه ولی دخترخاله م تیره است.
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal ، parmin.ab ، پری سیما 89
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #4683
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ عصر)'maraal' نوشته است:  با شما دعوا ندارم
هرچیزی رو به خودت نگیر
به اونی گفتم که فکر میکنه از خنگیم پذیرش فول فاند از اینور گرفتم

------
قضیه قطعه دستگاه خوب جدی هست
حداقل اینجا هر چیزی بشه پول رو تمام و کمال پس میتونی بگیری
ایران مشکل خدمات پس از فروش هست اون موقع دستگاه ۱۸۰۰ این طورا بود
خوب الان ۶-۷ میلیون زور داره

سحر جان ایشون با من هستن تصویر: /images/smilies/new/wink.png
آفرین مارال تبریک میگم بهت، موفق باشی تصویر: images/smilies/shy.gif

ای کاش ادمین ارسالهارو پاک نمیکرد تا اونایی که میان اینجا از راهنمایی ها استفاده کنن، قضاوت کنن.
بقول یه دوستی شنونده باید عاقل باشهتصویر: images/smilies/heart.gif

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط maraal
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ صبح توسط marjantt.)
ارسال: #4684
(۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۷:۵۳ صبح)'Zed_m1368' نوشته است:  بچه ها میخوام برم لیزر کل بدن
میخواستم ببینم لینجا کسی هست لیزر بیمارستان رازی رو انجام داده باشه ؟چطوره ؟راضی هستید ؟قیمت و ایناشو کسی خبر داره ؟

عزیزم من هفته پیش سومین جلسه لیزرم بود تو کلینیک رازی

هزینه کل بدن برای بار اولم با 3 هزار شات شد 1 میلیون و 20 هزار تومن تا جاییکه یادمه
اما از بار دوم تخفیف داره، شد 896 هزار تومن 

بار اول خیلییی راضی بودم 30 درصد موهام دراومد خیلی نازک 
بعد از بار دوم درصد بیشتری از موهام دراومدن. 60 درصد شاید
که آخرین بار از دکترشون سوال کردم، گفتن طبیعیه، 
چون بار اول موها میرن تو فاز خواب، خیلی رشدشون کم میشه
ولی وقتی دوره درمانت کامل بشه نتیجه راضی کننده است

عروسی: 97.03.30 خدا رو شکرتصویر: images/smilies/heart.gif
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #4685
بچه ها کلینیک رازی کدوم دکتراش خوبن؟
اسمشونو میشه بگید
نقل قول
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ صبح
ارسال: #4686
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۳۱ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  بچه ها کلینیک رازی کدوم دکتراش خوبن؟
اسمشونو میشه بگید

ساناز جان اگر منظورت قسمت لیزره، که هرروز یه دکتر اولش یه ویزیت کوتاه همه رو میکنه
در همین حد که جوابدهی لیزر به پوستت رو کنترل میکنه
روزای مختلف هم پزشکشون فرق میکنه
ولی بهترین پزشک مرکز رازی من شنیدم دکتر کامران بلیغی هستن
حالا باید تلفنی تماس بگیری ببینی برای مسائل درمانی پوست چه روزایی هست و ویزیت میکنه

عروسی: 97.03.30 خدا رو شکرتصویر: images/smilies/heart.gif
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط sanazaseman ، parmin.ab
۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #4687
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ صبح)'marjantt' نوشته است:  
(۲۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۳۱ صبح)'sanazaseman' نوشته است:  بچه ها کلینیک رازی کدوم دکتراش خوبن؟
اسمشونو میشه بگید

ساناز جان اگر منظورت قسمت لیزره، که هرروز یه دکتر اولش یه ویزیت کوتاه همه رو میکنه
در همین حد که جوابدهی لیزر به پوستت رو کنترل میکنه
روزای مختلف هم پزشکشون فرق میکنه
ولی بهترین پزشک مرکز رازی من شنیدم دکتر کامران بلیغی هستن
حالا باید تلفنی تماس بگیری ببینی برای مسائل درمانی پوست چه روزایی هست و ویزیت میکنه

مرسی عزیزم

نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt
۳-تير-۱۳۹۸, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #4688
دوس جونا
مرکز لیزر خوب تو کرج سراغ دارید؟ جایی که رفته باشین و راضی باشین
یکی از همکارام مرکز مهسیما رو معرفی کرده به من. تو آزادگان جنب برج یادمان
تجربه ای دارید؟
(هزینه مساله ای نیست، فقط کارش خوب باشه)

تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

سَيَجْعَلُ اللَّهُ بَعْدَ عُسْرٍ يُسْرًا
نقل قول
۹-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #4689
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ عصر)'atefeatii' نوشته است:  بچه ها مراکز لیزر خیلی زیاد شدن ، رقابتی شده مثلا من تراکت میبینم کل بدن 190 تومن با دستگاه الکستصویر: images/smilies/huh.gif
یکی دو جا رفتم پرسیدم اصلا پزشک حضور نداشت فقط پروانه اش اونجا بود، پزشک عمومی هم بودن تازه ، که ممنوعه پزشک عمومی و آرایشگاه ها کار لیزر انجام بدن، میخواستم پزشکشون اول برام آزمایش هوررمونی بنویسه و بعدش دوره لیزر شروع کنم، گفت خودت برو آزمایشگاه و...،بعدا اگه نظرت قطعی شد بیاتصویر: images/smilies/confused.gif
در صورتی که همه جاهای معتبر و زیر نظر پزشک متخصص لااقل یه مشاوره رایگان قبلش میزارن و بعدا که نتیجه نگرفتی نمیندازن گردن هورمون هاتصویر: images/smilies/undecided.gif
https://www.farsnews.com/news/1397031900...8%B4%D8%AF
بنظر من یه کوچولو بیشتر هزینه کنیم و پیش متخصص بریم بهتره ، لااقل خیالمون راحته که دستگاهو پزشک تنظیم میکنه و نمیسوزیمتصویر: images/smilies/wink.gif

راستش فک نمیکنم کلی هزینه هم بکنی خود متخصص برات انجام بده.کار لیزر رو کس دیگه ای میتونه انجام بده ولی کار ویزیت رو فقط خود دکتر .تا حالا جایی نشنیدم خود متخصص لیزر کنه اینجوری که تمام وقتش میره بابت لیزر خوب اینهمه سال درس خونده واسه طبابت.

نقل قول
۹-تير-۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #4690
(۹-تير-۱۳۹۸ ۰۹:۳۲ عصر)'golava' نوشته است:  
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ عصر)'atefeatii' نوشته است:  بچه ها مراکز لیزر خیلی زیاد شدن ، رقابتی شده مثلا من تراکت میبینم کل بدن 190 تومن با دستگاه الکستصویر: images/smilies/huh.gif
یکی دو جا رفتم پرسیدم اصلا پزشک حضور نداشت فقط پروانه اش اونجا بود، پزشک عمومی هم بودن تازه ، که ممنوعه پزشک عمومی و آرایشگاه ها کار لیزر انجام بدن، میخواستم پزشکشون اول برام آزمایش هوررمونی بنویسه و بعدش دوره لیزر شروع کنم، گفت خودت برو آزمایشگاه و...،بعدا اگه نظرت قطعی شد بیاتصویر: images/smilies/confused.gif
در صورتی که همه جاهای معتبر و زیر نظر پزشک متخصص لااقل یه مشاوره رایگان قبلش میزارن و بعدا که نتیجه نگرفتی نمیندازن گردن هورمون هاتصویر: images/smilies/undecided.gif
https://www.farsnews.com/news/1397031900...8%B4%D8%AF
بنظر من یه کوچولو بیشتر هزینه کنیم و پیش متخصص بریم بهتره ، لااقل خیالمون راحته که دستگاهو پزشک تنظیم میکنه و نمیسوزیمتصویر: images/smilies/wink.gif

راستش فک نمیکنم کلی هزینه هم بکنی خود متخصص برات انجام بده.کار لیزر رو کس دیگه ای میتونه انجام بده ولی کار ویزیت رو فقط خود دکتر .تا حالا جایی نشنیدم خود متخصص لیزر کنه اینجوری که تمام وقتش میره بابت لیزر خوب اینهمه سال درس خونده واسه طبابت.

دوست عزیزم قبلا اینجا کلی در مورد این موضوع بحث شده
من منظورم این نبود که پزشک متخصص خودش لیزر کنه
گفتم عملیات لیزر زیر نظر متخصص انجام بشه، که البته من خودمم اینو نمیدونستم ، متن خبری که خونده بودم  اینجا گذاشتم که نوشته مطب پزشک های عمومی و آرایشگاه ها نباید کار لیزر انجام بشه
که البته خیلی جاها هستن دارن انجام میدن و مشکلی هم پیش نیومده برای کسی...
ولی پزشکی که من میرم پیشش، خودش دستگاهو تنظیم میکنه و اپراتور کار انجام میده و با توجه به نوع پوست و مشاوره قبلی که انجام میده درجه لیزر تنظیم میکنه
حالا ممکنه کار ایشون خیلیم ضرورتی نداشته باشه اما بنظر من همین اهمیت دادنه متمایزش کرده با مراکز لیزر معمولی و اونایی که پزشک حتی عمومی هم حضور نداره داخل مطب.

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام