• مزون فابرا
  • گل سنتر

درمان موهای زائد

۱۵-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #4611
RE: درمان موهای زائد
خواهش میکنم فدات شمتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

فوق لیسانس روانشناسی؛اما خانه دار.
عاشق همسرم،خانوادم،آشپزی و شیرینی پزی،کتاب،عطر و موسیقی هستم...
اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط ترانه خانوم
۱۶-دي-۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #4612
(۱۵-دي-۱۳۹۷ ۰۷:۵۵ عصر)'Sahraa71' نوشته است:  عزیزم من الان ۵ جلسه ست که برای نیم تنه پایینم میرم لیزر و راضی هستم.باید ۴۵ روز یه بار برم.الان از حدود روز ۴۰ به بعد تک و توک درمیاد(اما خییییییلی کم و نازکن)،اما اگه بیشتر از ۴۵ روز بشه خب بیشتر درمیان.باید درست سر وقتش برم...
تصویر: images/smilies/heart.gifبچه ها منم یه سوالی دارم.کسی هست که برای موهای زائدش لیزر رفته باشه و بعدش باردار شده باشه و به خاطر به هم ریختن هورمون ها دوباره موهای زائدش برگشته باشه؟
من برای صورتم چون موی هورمونی داشت خیلی وقته لیزر میرم.اما برای نیم تنه پایینم تا الان ۵ جلسه ست لیزر رفتم و بهم گفتن باید حدود ۸ جلسه بشه(یعنی ۳ جلسه دیگه مونده).بعدشم هروقت احساس کردم ۳۰ درصد موهام دراومده برم تمدیدش کنم.حالا سوالم اینه؛من میخوام بعد از تموم شدن این ۸ جلسه(حتی شاید ۱۰-۱۲ جلسه برم که خیالم راحت باشه)برای بارداری اقدام کنم.میخوام ببینم کسی چنین تجربه ای داشته؟میترسم الان این همه وقت و هزینه صرف کنم و کل جلساتو برم؛بعد موقع بارداری و بعد از اون دوباره کل موها به حالت اول برگردنتصویر: images/smilies/undecided.gif

عزیزم مرسی از جوابتتصویر: images/smilies/heart.gif
پس از ماه بعد مرکز لیزرمو عوض میکنم حیف این همه وقت و هزینه ای ک صرفش کردم واقعاتصویر: /images/smilies/new/sad.png

خدایا راضیم به رضای تو....
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #4613
سلام دوستانتصویر: images/smilies/heart.gif
فردا اولین جلسه لیزر من هست (عصر ساعت 5 به بعد).
قسمت پایین تنه بدنم رو قراره لیزر کنم.
میشه درمورد مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر توضیح بدین؟
و اینکه من امروز شیو انجام بدم بهتره یا فردا؟
حمام سفت و سخت (تصویر: images/smilies/smile.gifیعنی داخل حمام اسکراب استفاده کنم) مشکلی ایجاد می‌کنه؟ مثلا امروز یا فردا؟
کلا قبل و بعد از لیزر در فاصله چند روزه باید حمام رفت؟تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #4614
(۲۲-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۲۵ صبح)'Baro0on' نوشته است:  سلام دوستانتصویر: images/smilies/heart.gif
فردا اولین جلسه لیزر من هست (عصر ساعت 5 به بعد).
قسمت پایین تنه بدنم رو قراره لیزر کنم.
میشه درمورد مراقبت‌های قبل و بعد از لیزر توضیح بدین؟
و اینکه من امروز شیو انجام بدم بهتره یا فردا؟
حمام سفت و سخت (تصویر: images/smilies/smile.gifیعنی داخل حمام اسکراب استفاده کنم) مشکلی ایجاد می‌کنه؟ مثلا امروز یا فردا؟
کلا قبل و بعد از لیزر در فاصله چند روزه باید حمام رفت؟تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام عزیزم.
خودشون حتما" اونجا راجع به مراقبت های بعدش برات توضیح میدن.
اما یه روز قبل از لیزر باید حموم بری و موهاتو شیو کنی.اما اسکراب و اینا استفاده نکن که پوستت حساس و نازک نشه.
بعد از لیزر هم من بلافاصله ژل بعد از سوختگی سی گل میزنم یا پماد زینک میزنم.آفتاب هم تا ۲-۳ روز به نقاطی که لیزر کردی نباید بخوره؛چون ممکنه لک بزنه و اگه قرار بود در معرض آفتاب باشی باید ضدآفتاب بیرنگ بزنی(که خب این قسمت برای شما که پایین تنه تونو میخوای لیزر کنی کاربرد نداره).تا ۲۴ ساعت بعد از لیزر هم نباید حموم بری.

اگه دوست دارین برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستینتصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط نسترن ۲۰۱۸ ، marjantt ، heven ، Baro0on
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #4615
دوستان لیزر تو دوره بارداری مشکلی نداره ؟

من سرشار از مهربانی می مانم، حتی اگر کسی قدر مهربانیم را نداند
میخواهم مثل خدا بی توقع مهربان باشمHeart
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۷, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #4616
(۲۲-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۵۱ عصر)'شاه پریا' نوشته است:  دوستان لیزر تو دوره بارداری مشکلی نداره ؟

عزیزم تا جایی که من میدونم نباید انجام بشه

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام