• آتلیه ملکه زیبا
  • هیژا

درمان موهای زائد

۱۶-آذر-۱۳۹۷, ۰۷:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۷ ۰۷:۳۷ عصر توسط *ناهید*.)
ارسال: #4591

RE: درمان موهای زائد
(دیروز ۱۲:۲۹ عصر)'barbara*****' نوشته است:  سلام.چن تا سوال دارم
1-میشه موها رو با ایپیلیدی کامل از ته زد بعد رفت لیزر یعنی اندازه مو مهم نیس؟
2-چند بار باید رفت که دیگه کامل مو در نیاد؟

سلام عزیزم شما یکی دو ماه قبل از لیزر اپلیدی استفاده نکنین و فقط شیو کنین .موقعی هم می میخاید برید 24 ساعت قبل باید شیو کرده باشید.
اینکه چقدر موثر هست و چند جلسه لازمه برید بستگی به مقاومت موی شما ، نوع دستگاهی که انتخاب میکنین و اپراتوری که براتون انجام میده داره .

(۱۰-آذر-۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ صبح)'روزهای شیرین' نوشته است:  سلام دوستان .بهترین دستگاه لیزر در حال حاضر کدومه؟؟؟ و اینکه قبل از لیزر چه چیزایی رو باید ازشون بخایم؟ مثلا بخایم که حتما بی حس کننده بزنن یا سری جدا بدن بهمون و اینکه اصن اجازه میدن دستگاهشون رو ببینیم و مطمئن بشیم که دستگاه اصل هستش یا نه و یا اصن از کجا بفهمیم که دستگاهشون اصله؟ و ...

سلام عزیزم
برای انتخاب دستگاه لیزر رنگ پوست و جنس موی شما مهمه که بر اساس اون انتخاب کنین.
نمیشه گفت 100% الکساندرایت که خودش چند مارک داره مثل کندلا اپوچی الیت پلاس برای شما موثره یا شاید دایود برای همین حتما با متخصص و یا اپراتور مرکزی که میرید مشورت کنید و انتخاب کنین نه بر اساس تعریف و شنیده های دیگران.مثلا جایی که من رفتم از الکساندرایت میشه گفت راضی هستم اما دختر عمم با دایود خیلی راضی هست چون رنگ پوستش و نوع و ضخامت موهاش با من کاملا فرق داره.باز هم تو همه اینها طول موج لیزره که مهمه.
در مورد اینکه بی حسی استفاده کنین یا نه باز به خودتون بستگی داره چقدر مقاومتتون به درده من خودم ترجیح دادم برام استفاده نکنه چون دردش آنی هست واقعا.
ازشون بخاید تو جلسه اول راجب دستگاهشون توصیح بدن و نحوه عملکردش و بیشتر قضیه اینکه باید جای مطمئن بریدتصویر: images/smilies/wink.gif

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط *sama*
۱۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #4592
بچه ها هرجا میرین لیزر حتما بهداشتی بودنشون رو چک کنید. در صورت امکان سری دستگاه مخصوص به خودتون رو خریداری کنید. 
یه متخصص پوست معروف بهم گفت که یه مرکز لیزر اگه میگن زیرنظر پزشک هستن، حتما باید پزشک زمان لیزر تو مرکز حضور داشته باشه و درجه دستگاه رو پزشک تعیین کنه ...
من تا حالا هرجا رفتم گفتن زیرنظر پزشک هستن ولی پزشک هیچ نظارتی روی کار اپراتور نداشته و خود اپراتور درجه لیزر رو تعیین میکنه. 

نقل قول
 سپاس شده توسط RI RA
۱۷-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-آذر-۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ صبح توسط خرگوش خانمی.)
ارسال: #4593
بچه ها من امروز رفتم کلینیک رازی
کلا اولین بارم بود.پیشونی رو لیز کردم.اما گفت بغل گوش و اینام رو انجام ندم چون جواب نمیده هزینه نکن الکی.موهام ظریفه دراین قسمتا
پیشونی واقعااااا درد داشت.تصویر: /images/smilies/new/crying.pngولی آنی بود و فورا خوب شد.ساق پا و زیر بغلمم انجام دادم.کلا همش درد داشت.دیگه آخراش حالت تشنج و لرزش پیدا کرده بودم.خانمه بیچاره ترسید اخراش....واقعا درد داشت. فکر نمیکردم اینجوری باشه وگرنه خودم بی حسی موضعی استفاده میکردم.ولی فورا خوب شد.دستگاهشون کندلا هست و خنک کننده داره.اصلا سوختگی و اسیب ندارم.برخوردشون هم خوب بود.توی پرونده م هم نوشت که با چه درجه ای انجام بشه متناسب با ضخامت مو و رنگ پوستم.
سر دستگاه هم به خودت میدن.که هردفعه بری باخودت ببری.من از قبل اینو میدونستم و یکی از دلایلم برای رفتن به اونجا همین بود.نظافت سالن و اتاقا هر لحظه و بی وقفه انجام میشه.زیادم منتظر نموندم.5تا اپراتور دارن.
اینم بگم خانمی که پذیرش بود اول ساق پام و صورتمو بررسی کرد.بعدش منو فرستاد پیش دکتر.
پزشک آقا بود البتع.ی کوچولو شلوارمو زدم بالا.
اونم دید.مهر زد.بعدش اومدم بیرون.رفتم صندوق...هزینه ش هم برای این 3قسمت 375 تومن شد.گفتن 35 حق ویزیت فقط جلسه اول گرفته میشه.از جلسات بعد دیگه اینو نمیگیریم.5تومنم حق وسایل مصرفی...
در کل راضی بودم. درد امروز رو ی کم فراموش کنم، رون و بیکینی هم میرم...تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
امیدوارم تجربه م به دردتون بخورهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt
  • اساطیر
۱۸-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #4594
(دیروز ۱۰:۴۵ عصر)'خرگوش خانمی' نوشته است:  بچه ها من امروز رفتم کلینیک رازی
کلا اولین بارم بود.پیشونی رو لیز کردم.اما گفت بغل گوش و اینام رو انجام ندم چون جواب نمیده هزینه نکن الکی.موهام ظریفه دراین قسمتا
پیشونی واقعااااا درد داشت.تصویر: /images/smilies/new/crying.pngولی آنی بود و فورا خوب شد.ساق پا و زیر بغلمم انجام دادم.کلا همش درد داشت.دیگه آخراش حالت تشنج و لرزش پیدا کرده بودم.خانمه بیچاره ترسید اخراش....واقعا درد داشت. فکر نمیکردم اینجوری باشه وگرنه خودم بی حسی موضعی استفاده میکردم.ولی فورا خوب شد.دستگاهشون کندولا هست و خنک کننده داره.اصلا سوختگی و اسیب ندارم.برخوردشون هم خوب بود.توی پرونده م هم نوشت که با چه درجه ای انجام بشه متناسب با ضخامت مو و رنگ پوستم.
سر دستگاه هم به خودت میدن.که هردفعه بری باخودت ببری.من از قبل اینو میدونستم و یکی از دلایلم برای رفتن به اونجا همین بود.نظافت سالن و اتاقا هر لحظه و بی وقفه انجام میشه.زیادم منتظر نموندم.5تا اپراتور دارن.
اینم بگم خانمی که پذیرش بود اول ساق پام و صورتمو بررسی کرد.بعدش منو فرستاد پیش دکتر.
پزشک آقا بود البتع.ی کوچولو شلوارمو زدم بالا.
اونم دید.مهر زد.بعدش اومدم بیرون.رفتم صندوق...هزینه ش هم برای این 3قسمت 375 تومن شد.گفتن 35 حق ویزیت فقط جلسه اول گرفته میشه.از جلسات بعد دیگه اینو نمیگیریم.5تومنم حق وسایل مصرفی...
در کل راضی بودم. درد امروز رو ی کم فراموش کنم، رون و بیکینی هم میرم...تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
امیدوارم تجربه م به دردتون بخورهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

احتمالا از استرس فشارت افتاده بوده که به لرزش افتادی. منم همین مدلی هستم. سعی کن حین لیزر یه چیز شیرین مثل شکلات تو دهنت باشه... 

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، خرگوش خانمی ، **مینو**
۱۸-آذر-۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #4595

سلام خااانووومااا
من خیلیا رو میبینم که واقعا موثر بوده لیزر براشون
اما هر کار میکنم همسرم نمیذاره برم
با اینکه خیلی ی ی ی روی مو حساسه اما همش میگه لیزر بعد ها عوارض داره و پوستت لک میاره و اشعه داره و ...
خودمم چندسال اپیلاسیون میرفتم که الان چند ماهیه که باز شیو میکنم
شما کسی رو دیدی که اینجور عوارض یا کلا عوارض خاصی براش مشخص شه؟

مخاطب خاص من...
خاص بودن خاصیت توست...
تو تا ابد خاص خواهی ماند...
چون از آن منی.
نقل قول
 سپاس شده توسط *ناهید*
۱۸-آذر-۱۳۹۷, ۰۹:۲۲ صبح
ارسال: #4596

(امروز ۰۸:۵۲ صبح)'K.L.S' نوشته است:  سلام خااانووومااا
من خیلیا رو میبینم که واقعا موثر بوده لیزر براشون
اما هر کار میکنم همسرم نمیذاره برم
با اینکه خیلی ی ی ی روی مو حساسه اما همش میگه لیزر بعد ها عوارض داره و پوستت لک میاره و اشعه داره و ...
خودمم چندسال اپیلاسیون میرفتم که الان چند ماهیه که باز شیو میکنم
شما کسی رو دیدی که اینجور عوارض یا کلا عوارض خاصی براش مشخص شه؟

سلام عزیزم تقریبا بیشتر دوستام و تو فامیل رفتن لیزر انجام دادن الان دیگه بازار اپیلاسیون کارا میشه گفت کساد شده
ولی تا حالا ندیدم از لک و این طور چیزا بگن
در موردش با یه متخصص مشورت کنین بهتر می تونن راجبش توضیح بدن و مطمئن شین هم خودتون هم همسرتون

تصویر: http://avazak.ir/Java/smili/Avazak.ir-smili16.gif
ღ❤N & R❤ღ
نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۱۸-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #4597
بچه ها من الان ی جایی خوندم که یکی دو روز قبل از پریودی پوست خیلی حساس میشه و درد لیزر بیشتر از حالت نرماله....گفته بود تاجای ممکن این زمان لیزر نکنید...فکرکنم به همین خاطر برای من خیلی درد داشت.انگار غیر طبیعی بود دردش
نقل قول
۱۹-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #4598
(دیروز ۱۰:۰۳ عصر)'خرگوش خانمی' نوشته است:  بچه ها من الان ی جایی خوندم که یکی دو روز قبل از پریودی پوست خیلی حساس میشه و درد لیزر بیشتر از حالت نرماله....گفته بود تاجای ممکن این زمان لیزر نکنید...فکرکنم به همین خاطر برای من خیلی درد داشت.انگار غیر طبیعی بود دردش

منم یه بار روز قبل پریودم رفتم دردش خیلی زیاد بود بستگی به بدن داره من اون موقع ها کلا حساسم

نقل قول
 سپاس شده توسط خرگوش خانمی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام