• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

درمان سوختگی ها

۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ صبح
ارسال: #11
RE: درمان سوختگی ها
سلام بههمه.من دستمو آفتاب سوزوتده و دورنگ شده کسی میدونه چیکار کنم درست میشه؟پمادی چیزی هرکی میتونه راهنماییم کنه لطفا
نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۴۱ صبح
ارسال: #12
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ صبح)N._.Melodi نوشته است:  سلام بههمه.من دستمو آفتاب سوزوتده و دورنگ شده کسی میدونه چیکار کنم درست میشه؟پمادی چیزی هرکی میتونه راهنماییم کنه لطفا

سلام عزیزم، تابستان برای دوست من این مشکل پیش اومد البته اون از آفتاب شدید تاول حتی زد در این حد، ببین من خیلی سرچ کردم اون موقع، و کاری که دکتر باریک بین گفته بود انجام داد پماد زینک اکساید و پماد آلفا روز میزد شب هم پماد کنتراتیوبکس البته برای ترمیم زخمش، شما فکر کنم همون زینک اکساید و آلفا بزنی مداوم خوب بشی، کلا آلفا عالیه گرون هم نیست فکر کنم ده تومن نهایت بشه، زینک هم همینطور دو یا سه تومنه نهایت

...تو را چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت...
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #13
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ صبح)آسمونی نوشته است:  
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ صبح)N._.Melodi نوشته است:  سلام بههمه.من دستمو آفتاب سوزوتده و دورنگ شده کسی میدونه چیکار کنم درست میشه؟پمادی چیزی هرکی میتونه راهنماییم کنه لطفا

سلام عزیزم، تابستان برای دوست من این مشکل پیش اومد البته اون از آفتاب شدید تاول حتی زد در این حد، ببین من خیلی سرچ کردم اون موقع، و کاری که دکتر باریک بین گفته بود انجام داد پماد زینک اکساید و پماد آلفا روز میزد شب هم پماد کنتراتیوبکس البته برای ترمیم زخمش، شما فکر کنم همون زینک اکساید و آلفا بزنی مداوم خوب بشی، کلا آلفا عالیه گرون هم نیست فکر کنم ده تومن نهایت بشه، زینک هم همینطور دو یا سه تومنه نهایت

ممنون عزیزم.ایشالا جواب بده واقعا کلافه شدم پوستم خیلی حساسه زمستون یکم خوبه تا تابستون میشه پوستم خشک میشه قرمز میشه بعدم سیاه.آره قبلا رو پام آب جوش ریخت سریع آلفا زدم حتی جاشم نمونده.ولی فکر نمیکردم برا آفتاب سوختگیم خوب باشه.هردوشو باهم تو روز استفاده کنم؟یبار فقط؟راستی برا از بین بردن جای تاول چی میشه استفاده کرد؟

نقل قول
 سپاس شده توسط آسمونی
  • گروه ژ
۱۹-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #14
سلام دوستان منم اشتباه کردم چند بار افتاب گرفتم وضعیت پوستم به هم ریخته پوست عزیزمو خراب کردم  تصویر: /images/smilies/new/crying.png
از همه بدتر جوشهای زیر پوستی زیاد زدم همراه لک چیکار کنم 
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #15
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ عصر)'N._.Melodi' نوشته است:  
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ صبح)'آسمونی' نوشته است:  
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ صبح)'N._.Melodi' نوشته است:  سلام بههمه.من دستمو آفتاب سوزوتده و دورنگ شده کسی میدونه چیکار کنم درست میشه؟پمادی چیزی هرکی میتونه راهنماییم کنه لطفا

ممنون عزیزم.ایشالا جواب بده واقعا کلافه شدم پوستم خیلی حساسه زمستون یکم خوبه تا تابستون میشه پوستم خشک میشه قرمز میشه بعدم سیاه.آره قبلا رو پام آب جوش ریخت سریع آلفا زدم حتی جاشم نمونده.ولی فکر نمیکردم برا آفتاب سوختگیم خوب باشه.هردوشو باهم تو روز استفاده کنم؟یبار فقط؟راستی برا از بین بردن جای تاول چی میشه استفاده کرد؟

ببین یه کرم دیگه هم خوب بود برای افتاب سوختگی افترسان باریج اسانس.. جای تاول رو همین کنتراتیوبکس و الفا یا سیکالفیت اون خوب میکنن.. مداومت میخاد.. 

...تو را چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت...
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #16

(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ عصر)'سامانتا74' نوشته است:  سلام دوستان منم اشتباه کردم چند بار افتاب گرفتم وضعیت پوستم به هم ریخته پوست عزیزمو خراب کردم  تصویر: /images/smilies/new/crying.png
از همه بدتر جوشهای زیر پوستی زیاد زدم همراه لک چیکار کنم 

عزیزم بعضی پوست ها این مشکل براشون پیش میاد 
اگه میتونی برو دکتر 
اگه نه من خودم افتاب میگیرم روی گردنم جوش میزنه یه مدت که میگذره خودش میره 
اگه تازه شده اینطوری یه کوچولو صبر کن خوب نشد برو دکتر تصویر: images/smilies/heart.gif

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۴۲ عصر
ارسال: #17
Heart RE: درمان سوختگی ها
(۲۲-آبان-۱۳۹۶ ۰۵:۲۳ عصر)آسمونی نوشته است:  
(۱۹-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ عصر)'N._.Melodi' نوشته است:  
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ صبح)'آسمونی' نوشته است:  
(۱۸-آبان-۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ صبح)'N._.Melodi' نوشته است:  سلام بههمه.من دستمو آفتاب سوزوتده و دورنگ شده کسی میدونه چیکار کنم درست میشه؟پمادی چیزی هرکی میتونه راهنماییم کنه لطفا

ببین یه کرم دیگه هم خوب بود برای افتاب سوختگی افترسان باریج اسانس.. جای تاول رو همین کنتراتیوبکس و الفا یا سیکالفیت اون خوب میکنن.. مداومت میخاد.. 

ممنون دوست خوبم

نقل قول
 سپاس شده توسط آسمونی
۲۴-آبان-۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ صبح
ارسال: #18

درمان سوختگی

درمان مورد نیاز به شدت سوختگی در افراد بستگی دارد، سوختگی‌های سطحی را می‌توان به وسیله مسکن درمان نمود، در حالی که سوختگی‌های شدیدتر نیازمند درمان مداوم در مراکز سوختگی ویژه می‌باشند و قرار دادن در محل سوختگی زیر شیر آب می‌تواند به تسکین درد کمک نموده و آسیب را کاهش بدهد و با این وجود تماس طولانی با آب ممکن است سبب سرمازدگی گردد که در سوختگی با ضخامت نسبی لازم است محل سوختگی را با آب و صابون شست‌وشو و سپس پانسمان نموده البته مشخص نیست که در مورد افرادی که دارا آبله هستند باید چه اقدامی انجام بدهیم ولی احتمالاً کار منطقی این است که به آن‌ها دست نزنیم تا خودبخود بهبود یابد.

سالم تغذيه كن ، سالم زندگى كن
عروس آینده ...
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #19
سوختگی سطحی و کم خمیر دندون هم تاثیر بهبودی داره
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام