درمان ریزش مو سر

۲۰-بهمن-۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ صبح توسط mostafa71.)
ارسال: #1
درمان ریزش مو سر
درمان ریزش مو سر با محصولات DOORI  و ارایه مقالات  درمان ریزش مو  و رویش مجدد مو به طور طبیعی 
با ضمانت برگشت وجه 
درمان ریزش مو سر 
برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید 
درمان ریزش مو سر

نقل قول
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۱۳ صبح توسط Zhinaa.)
ارسال: #2

RE: درمان ریزش مو سر
بهترین روشی که میشه استفاده کرد و خیلی ها ازش جواب گرفتن کپسول ویتامین E

کپسول رو از وسط نصف کنید و روغنش رو به کف سرتون بمالید !
خیلی آروم این کارو انجام بدید ! بهتره که کف سرتون تمیز باشه !
میتونید روغن ویتامین E رو با روغن های دیگه هم مخلوط کنید

در ادامه مقاله ی انگلیسی اش رو میزارم

Today I am going to share an amazing remedy for fast hair growth.I have personally tried it and it really works, within a month I could notice the change in my hair growth.Best part of this remedy is that you don’t have to prepare any thing,just buy vitamin E capsules from pharmacy shop and apply it oil to your scalp

Vitamin E capsules are available in name of EVION 400 and EVION 800.You can buy any one. Now take 1 capsule and pinch it. Now squeeze it oil and apply this oil on your scalp, especially apply it on region from where you are having more hair fall.Massage it with mild pressure,do not apply too much pressure, it might lead to hair fall

Vitamin E is an antioxidant that helps to repair and build tissues. It is always better to apply vitamin e oil on clean scalp,as it penetrates easily on clean scalp

If you want you can mix vitamin E oil in other oils also to get its maximum benefit

Follow below steps

Pour a quarter-sized amount of grape seed, sesame or carrot oil into a small dish. Use grape seed oil for normal hair, sesame oil for oily hair and carrot oil for dry hair.

Pierce two vitamin E capsules with a pin, and squeeze the contents into the oil. The other oils help the vitamin E spread more easily.

Mix them well and your oil is ready

Application part
Wash your hair and scalp with a mild shampoo. Squeeze the excess water from your hair, and blot your hair with a towel until damp.

تصویر: ./uploads/201905/post_110348_1557643394_40fe11ee1c67f0cc944400574c71aa2c.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  711d0b6aa099c387ffcafb27e8f7d40a.jpg (اندازه: 65.47 KB / دانلودها: 0)

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط Sahraa71 ، hraha97
۲۱-خرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ صبح توسط حنا-دختری در مزرعه.)
ارسال: #3
نقل قول:سل'hraha97' pid='7628847' dateline='1560178997'
سلام. دوستان کسی این روش رو امتحان کرده تا تجربیاتش رو به اشتراک بزاره؟

سلام برای درمان ریزش موی سر چند نفر بهم شلتوک برنج رو پیشنهاد دادن رفتم عطاری هم همینو گفت و تهیه کردم. قبل ناهار و شام باید مثل دمنوش استفاده کنی. تو باشگاه هم دوستم گفت شلتوک رو بجوشونم و وقتی رنگ آب قهوه ای شد صافش کنم و بعد حمام باهاش موهامو بشورم و دیگه موهامو بعدش شامپو نکنم و بیام بیرون . شامپو هم سریتا گرفتم و با محلول رشد مجدد مو سریتا و شامپوهای دیگم رو گذاشتم کنار و صابون سفید طبیعی استفاده میکنم ، بعد چندسال باز دارم از صابون استفاده میکنم ، یادمه قبلا که فقط صابون واسه موهام استفاده میکردم نمیدونستم ریزش مو چی هست اصلا!!!! من عید موهامو هایلایت کردم موهام سوخت و دسته دسته کنده شد و کراتین هم رفتم انجام بدم گفت انجام بدی بدتر میشه و باید بوتاکس کنی. منم فعلا دارم با روش های طبیعی موهامو احیا میکنم و دیگه هم فعلا موهامو نه رنگ ریشه گذاشتم و نه عمرا برم سمت هایلایت اینا. نهایت مراسم باشه یه رنگ بزارم. بهم ترکیب سس مایونز و تخم مرغ و روغن سیاه دونه و... رو هم پیشنهاد دادن استفاده کردم بدتر موهام دسته دسته میریخت تو حمام ولی بعدش موهام نرم میشد. زرده تخم مرغ تنها هم استفاده کنی خوبه .همه روش هایی که بلد بودم رو گفتم ایشالا واستون مفید باشه. هوای موهای قشنگمونو داشته باشیمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

بر دلم بنشسته ایتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۰-مرداد-۱۳۹۸, ۰۷:۰۸ صبح
ارسال: #4
دوستانیکه از ماسک موهای طبیعی استفاده میکنید میشه راهنمایی کنید که چطور این مواد رو روی سرتون میزارید که نمیریزه و کاملا خوب به پوست سرتون یا ساقه موهاتون میشینه ؟؟ من تو عمرم 2-3 بار اومدم این ماسک موها رو امتحان کنم و هر بار دیدم نمیشینه روی موهام و میریزه از روی سرم و موقع شستن هم پدرم دراومد و از بس تو حموم موندم و کلنجار رفتم برای پاک کردنشون از روی سرم موهام بیشتر ریزش پیدا کرد. میشه دقیقا توضیح بدید چطوری این کار رو انجام میدید؟؟
چند روز پیش هم اومدم ارد نخود و بابونه و مورد و رزماری و سدر و گزنه و زرده تخم مرغ رو ترکیب کردم و خواستم بزارم روی سرم ولی با اینکه تقریبا کامل اردشون کرده بودم و میزان خمیر شدنش هم خوب بود ولی وقتی میزاشتم روی پوست سرم یا ریشه موهام نمیچسبید و میریخت میومد پائین و اجازه نمیداد روی بقیه قسمتها بزارم، روی ساقه موهام هم که خیلی خشکه خواستم بزارم بدتر بدتر و خلاصه با یه کثیف کاری ای این کارو تا حدودی انجام دادم بعد موقع شستنش دوباره پدرم دراومد از لابلای موهام بیرون نمیومدن و اینقدر شامپو زدم و موندم تو حموم و تلاش کردم اینا رو از روی موهام پاک کنم که کلی ام مو کنده شد... اخه شماها چطوری اینا رو میزارید روی سرتون به راحتی ؟؟اصلا نمیشه چرا ؟؟ تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

دلم را آرزوهایم را آینده ام را
به خدا میسپارم که
یوسف را از ته چاه به اوج پادشاهی رساند!
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۳۰ عصر
ارسال: #5
(۱۰-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۰۸ صبح)'اروس خانم' نوشته است:  دوستانیکه از ماسک موهای طبیعی استفاده میکنید میشه راهنمایی کنید که چطور این مواد رو روی سرتون میزارید که نمیریزه و کاملا خوب به پوست سرتون یا ساقه موهاتون میشینه ؟؟ من تو عمرم 2-3 بار اومدم این ماسک موها رو امتحان کنم و هر بار دیدم نمیشینه روی موهام و میریزه از روی سرم و موقع شستن هم پدرم دراومد و از بس تو حموم موندم و کلنجار رفتم برای پاک کردنشون از روی سرم موهام بیشتر ریزش پیدا کرد. میشه دقیقا توضیح بدید چطوری این کار رو انجام میدید؟؟
چند روز پیش هم اومدم ارد نخود و بابونه و مورد و رزماری و سدر و گزنه و زرده تخم مرغ رو ترکیب کردم و خواستم بزارم روی سرم ولی با اینکه تقریبا کامل اردشون کرده بودم و میزان خمیر شدنش هم خوب بود ولی وقتی میزاشتم روی پوست سرم یا ریشه موهام نمیچسبید و میریخت میومد پائین و اجازه نمیداد روی بقیه قسمتها بزارم، روی ساقه موهام هم که خیلی خشکه خواستم بزارم بدتر بدتر و خلاصه با یه کثیف کاری ای این کارو تا حدودی انجام دادم بعد موقع شستنش دوباره پدرم دراومد از لابلای موهام بیرون نمیومدن و اینقدر شامپو زدم و موندم تو حموم و تلاش کردم اینا رو از روی موهام پاک کنم که کلی ام مو کنده شد... اخه شماها چطوری اینا رو میزارید روی سرتون به راحتی ؟؟اصلا نمیشه چرا ؟؟ تصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/undecided.gifتصویر: images/smilies/lightbulb.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

منم همین مشکلو دارم. من خودم بعد از این که مواد رو زدم به موهام کلاه حمام پلاستیکی می کنم سرم یا اگه نبود کیسه فریزر میذارم و دورش رو با کش میبندم. هر چند دقیقه هم از روی کلاه موهامو ماساژ میدم که مواد به همه جاش برسه

Smile
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #6
کلاه پلاستیکی چون عرق میکنه باعث ریزش میشه
نقل قول
۱۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۵۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ صبح توسط اروس خانم.)
ارسال: #7
اخرش که مواد رو روی سرت گذاشتی که باید کلاه بزاری ولی مسئله من اینه که حین گذاشتن مواد روی سرم، مواد میریزه میاد پائین و مثل رنگ مو نمیشینه و کلا کار سختی هست برای من و کلی کثافت کاری میشهتصویر: /images/smilies/new/sad.png اره تو تابستون هم سر با کلاه عرق میکنه که برای پوست چربها خوب نیستتصویر: /images/smilies/new/sad.pngیکی بیاد بگه چطوری ماسک مو میزاره روی سرش که نتیجه بخش بودهتصویر: images/smilies/huh.gif

دلم را آرزوهایم را آینده ام را
به خدا میسپارم که
یوسف را از ته چاه به اوج پادشاهی رساند!
نقل قول
۲۲-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #8
(۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۵۴ صبح)'اروس خانم' نوشته است:  اخرش که مواد رو روی سرت گذاشتی که باید کلاه بزاری ولی مسئله من اینه که حین گذاشتن مواد روی سرم، مواد میریزه میاد پائین و مثل رنگ مو نمیشینه و کلا کار سختی هست برای من و کلی کثافت کاری میشهتصویر: /images/smilies/new/sad.png اره تو تابستون هم سر با کلاه عرق میکنه که برای پوست چربها خوب نیستتصویر: /images/smilies/new/sad.pngیکی بیاد بگه چطوری ماسک مو میزاره روی سرش که نتیجه بخش بودهتصویر: images/smilies/huh.gif

بنظرم که ماسک و بیشتر چیزایی که از بیرون روی مو و پوست سر میذارن جواب نمیده. بیشتر از درون بدن و سیستم هورمونی میشه ریزش و تقویت رو انجام داد. با یه سری داروهاس احتمالا چون هرکسی از آشناهام که این کارا رو کرده جواب نگرفته. یکی از دوستام که بنده خدا دیگه داره کچل میشه هر کاری هم بگین کرده اما متاسفانه فایده نداشتهتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۱:۲۶ عصر
ارسال: #9
(۲۲-مرداد-۱۳۹۸ ۰۵:۴۰ عصر)'f-sima' نوشته است:  
(۱۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۶:۵۴ صبح)'اروس خانم' نوشته است:  اخرش که مواد رو روی سرت گذاشتی که باید کلاه بزاری ولی مسئله من اینه که حین گذاشتن مواد روی سرم، مواد میریزه میاد پائین و مثل رنگ مو نمیشینه و کلا کار سختی هست برای من و کلی کثافت کاری میشهتصویر: /images/smilies/new/sad.png اره تو تابستون هم سر با کلاه عرق میکنه که برای پوست چربها خوب نیستتصویر: /images/smilies/new/sad.pngیکی بیاد بگه چطوری ماسک مو میزاره روی سرش که نتیجه بخش بودهتصویر: images/smilies/huh.gif

بنظرم که ماسک و بیشتر چیزایی که از بیرون روی مو و پوست سر میذارن جواب نمیده. بیشتر از درون بدن و سیستم هورمونی میشه ریزش و تقویت رو انجام داد. با یه سری داروهاس احتمالا چون هرکسی از آشناهام که این کارا رو کرده جواب نگرفته. یکی از دوستام که بنده خدا دیگه داره کچل میشه هر کاری هم بگین کرده اما متاسفانه فایده نداشتهتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

این کارا تاثیری نداره منم برای ریزش موهام انجام دادم نتیجه ای نگرفتم اخرش رفتم پیش دکتر بهم گفت برای تقویت موهات باید مولتی ویتامین بخوری ی مولتی ویتامین امریکایی مصرف کردم خدارو شکر نتیجش عالی بود خواستی بهت معرفیش میکنم

نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۸, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #10
بچه ها اگر ریز مو دارید و موهاتون هم خشکه خیلی موثره اگه نوک موهایتان را کوتاه کنید. کوتاه کردن نوک مرده‌ی مو، راه بسیار مؤثری برای بهبود خشکی آن است. این کار، ظاهر زیبای موهایتان را حفظ می کند. پس، نوک موهای خود را هر ۶ الی ۸ هفته یک بار کوتاه کنید. به ویژه، اگر به طور مکرر از دستگاه های حرارتی حالت دهنده ی مو استفاده می کنید 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام