• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

درس خوندن دسته جمعی

۲۶-شهريور-۱۳۹۹, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #4631

RE: درس خوندن دسته جمعی
دخترا کجایین؟؟
چه میکنین با درسها؟
من دیگه شنبه به امید خدا آزمون جامع دارم
همه درسهامو خوندم و دوره کردم،دوره یکیش مونده اونم تا فردا شب تموم میشه
التماس دعا
به انرژی مثبتاتون احتیاج دارم
گفتن آزمونمون از ۸ تا ۱۲ کتبی و از ۱۲ تا ۲ شفاهیه

روزی که فهمیدم یه فرشته تو دلم دارم♡ 99/7/1♡

نقل قول
 سپاس شده توسط بانویی ، yaassii ، خانم فسقلی ، رضوانه
۲۶-شهريور-۱۳۹۹, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #4632
سلام دوستان،کسی اینجاهست که ارشد مشاوره خانواده یامشاوره شغلی داشته باشه یا برای کنکورسال۱۴۰۰بخواهد در یکی از این دورشته شرکت کنه؟

گر تو نمیپسندی تغییرده قضا راتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۹, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #4633

من امروز آزمون جامع دادم دوستان
قسمت کتبیش خوب بود ولی توی قسمت شفاهی قلبم تیر کشیدSad چه سوالای سختی! اصلا نمیدونستم چی جواب بدم! یه چیزایی گفتم ان شاالله که قبول بشم
هفته آینده نتیجه مشخص میشه

روزی که فهمیدم یه فرشته تو دلم دارم♡ 99/7/1♡

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، آبگينه ، yaassii ، heven ، رضوانه
۹-مهر-۱۳۹۹, ۱۲:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۹ ۱۲:۲۴ صبح توسط Hani eh.)
ارسال: #4634
 یک زن ۸۱ ساله موفق به آغاز تحصیل در کلاس‌های آنلاین دانشگاه "هاروارد" شد.به گزارش ایسنا به نقل از تی‌وی‌اچ‌، "باربارا اینگرام"(Barbara Ingram) هرگز تصور نمی‌کرد که در سن ۸۱ سالگی مجددا به ادامه تحصیل بپردازد."باربارا اینگرام" اهل دالاس آمریکا به دلیل شیوع "کووید-۱۹"، چند ماه اخیر را در خانه سپری کرد

او تصمیم گرفت که در این دوران مثمر ثمر باشد، به همین دلیل به فکر بازگشت به دانشگاه افتاد.او برای تحصیل در دانشگاه هاروارد درخواست داد و موفق به پذیرش در این دانشگاه شد.اینگرام اظهار کرد، من در هفته، سه سخنرانی دو ساعته دارم و سپس دو امتحان می‌دهم. او که هم‌اکنون در دانشگاه هاروارد به صورت آنلاین تحصیل می‌کند، گفت که تحصیل در دانشگاهی مانند هاروارد، چیزی بوده که او همواره به آن فکر کرده و آن را دست‌نیافتنی دانسته است.اینگرام گفت که می‌خواهد به یادگیری ادامه دهد و امیدوار است که داستان او، الهام بخش دیگران باشد.او که هشت نوه و سه نتیجه دارد خطاب به دیگران گفت: اگر من می‌توانم، بقیه هم می‌توانند این کار را انجام دهند.اینگرام تا چند ماه دیگر ۸۲ ساله می‌شود و اگر این کلاس به خوبی پیش رود، قصد دارد در ترم آینده در دو دوره دیگر ثبت نام کند.

امیدوارم ماهم انگیزه هامون مضاعف شه

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست بلکه دوست داشتن داشتنی ها ست . Idea
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام