• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

درد و دل با خدا (2)

۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #321
RE: درد و دل با خدا (2)
خدایا شکرت برای هدیه ای که بهمون دادی ممنون وشاکرم میدونم که چقدر راهگشایی و همیشه بهترین ها رو جلو پامون میذاری ای خدای لایتناهی همه چی رو به خودت سپردم میدونم خودت بقیه کارا و راههای مسیر رو برامون سهل و آسان میکنی و هرروزمون بهتر از دیروزمون میشه خدایا سپاسگذارم ازت 

نقل قول
 سپاس شده توسط ندا33
۱۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #322
خدایا دلم ازت گرفته خیلیییییممممم گرفته. دیگه از تو و از همه بریدم هیچچچ امیدی به درست شدن اوضاع ندارم .خواستم بگم خوب برام خدایی کردی ممنون ی جوری خدایی کردی که تا اخرش یادم نمیره

نقل قول
 سپاس شده توسط ندا33
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مرداد-۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ صبح توسط ندا33.)
ارسال: #323
خیلی ازت ناراحتم ...دلم ازت گرفته هرچی صدات کردم جوابمو ندادی
خودت گفتی از رگ گردن بهم نزدیک تری ...پس کجایی؟؟؟؟؟؟
خیلی وقته منتظرم بیام اینجا بگم شکرت که هستی ولی انگار حواست به من نیست نکنه بین بنده هات فرق میذاری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خسته ام دلمو شاد کن

برای رسیدن به آرزوهات بجنگ،تسلیم شدن قبل از جنگیدن...یعنی مرگ خاموش تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • گروه ژ
۲۶-مرداد-۱۳۹۸, ۰۸:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-شهريور-۱۳۹۸ ۰۹:۵۳ صبح توسط mina.pirozi.)
ارسال: #324

خدایا شکرت میدونم بهم نعمت سلامت و زندگی خوب و سایه پدر مادر خیلی خوب دادی ممنونم ازت ولی خدا جون یه گلایه دارم ازت.من چند ماهه منتظر یه نی نی هستم ولی نمیدی.میدونم هر کاریت حکمتی داره اینو به عینه دیدم ولی خدا جون حکمت این کارت چیه؟یه نظر بهم کن و یه نی نی سالم بهم بده خودت میدونی من مثل خیلی ها صبر و دل بزرگی ندارم که به سال طول میکشه خودت میدونی هر ماه که نمیشه چقدر دلم میشکنه و روحیه ام داغون میشه خدا جون بیشتر از این منتظرم نذار میدونم خطا کردم به بزرگی خودت ببخش به اشتباهم پی بردم و نعمتت رو رد کردم خدا دیگه این کار نمی کنم.خدا جون به دل شکسته ام نگاه کن میدونی اگر این بار هم اقدام کنم و نشه کلا نامید میشم و داغون داغون خدا جون تنها کور سوی نور امیدم رو خاموش نکن
خواهش می کنم هر کس این پست من رو میخونه از ته دل برام دعا کنه انشالله همه به خواسته هاتون برسید

برام دعا کنید در انتظار یه نی نی سالم هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری... ، MaHrOoOo ، Elmira-Ml94
۲۴-شهريور-۱۳۹۸, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #325

خدایا دلم خیلی گرفته فکر و خیال ولم نمیکنه استرس و فشار باعث شده از روی چهرم هرکی بفهمه مشکل دارم خدایا تو که نمیخواستی کارمون درست بشه پس چرا اصلا کاری کردی که نور امید تو دلمون زنده بشه چرا اصلا شروعش کردی؟چرا یهو پشتمونو خالی کردی؟چرا همه چی بهم ریخت ؟خدایا خودت به حق امام حسین هرچی صلاحمونه برامون رقم بزنه ولی برامون خیر و برکت بخواه رسیدن به حاجاتمون بخواه .خدایا زندگیمونو از این کرختی و سکونی که گیرش افتادیم نجات بده خدایا چرا نیستی چرا هرچی میزنیم به دره بسته میخوریم خسته شدم خدااااا
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری...
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام