• تشریفات ژمیس
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

درد و دل با خدا

امروز, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #8121
RE: درد و دل با خدا
خدایا توی این برهه اززندگیم بارها از خودم پرسیدم چرا ؟ب خیلی چیزا رسیدم اشتباه من از همون اول بسمه الله بود ک خیلی دودل بودم گفتم میسازم با کمک خدا ولی یادم رفت کوچکترین مشکلی کفه ی ترازوی زندگیم رو بالا و پایین میکنه خدایا من خیلی اشتباه داشتم وصلت من با همچین ادمایی دیدن روی وقیح و زبون تند و تیز خانواده ای ک مسبب زندگیم شدن و فریبی ک حتی تو هم ببخشی من نمیبخشم هنوزم سر حرفم هستم خودت خیلی خوب میدونی خدا جون من چی میگم... من خیلی زودتر ها باید ول میکردم این زندگی لعنتی را گذشت و فداکاری من برای این جهنم اشتباه محض بوده خودت دیدی و خودتم شاهدی چ اتفاقاتی افتاد قبلا ها میگفتم خدایا جوابشونو خیلی زود بده الان میگم میسپرم دست کرمت هررررر بلایی سرم اوردن سرشون بیار قدمی در یک راه دارم میزارم خودت پشت و پناهم باش هیچ عدالتی بالاتر از عدالت تو و هیچ کسی قاضی ای مثل تو نیس دوست دارم پشت و پناهم باشی خودت گفتی من از رگ گردن ب شما نزدیک ترم دوست دارم حضورتو حس کنم و نزدیکت شم این روزها ایمان ضعیفم ضعیف تر از قبل شده نمیخوام از دستت بدم خدایا کمکم کن و پناهم باش

دوستان خواهش می کنم برای حل مشکلات زندگیم برام صلوات بفرستید
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد