• تخت جمشید
  • تشریفات آدم و حوا

درد و دل با امام حسین علیه السلام

۲۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #2651
RE: درد و دل با امام حسین علیه السلام
الهی
اهدنا الصراط المستقیم بحق امام حسین 
یا اباعبدالله بازم اومدم و بازم برام به یاری خداوند نصیر و چاره ساز باش 
در شان شما نیست من دست خالی برگردم
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #2652
فکر میکنم دیگه وقتش رسیده ! قرارمون این روزا نبود ولی خب چیزی که زمانش تعیین میکنه شرایطه .

دیگه جای هیچ گله ای نیست

خودت خواستی که اینجوری شه ... این شرایط خودت پیش آوردی وگرنه من هنوز هم منتظر بودم.

می دهم
خود
را نوید ِ
سال ِ
بهتر

سالهاست...
نقل قول
 سپاس شده توسط nafasjan
۲۶-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #2653
مولای من و سرورم ، نام مبارکت گویا اسم اعظم است. بر هر در بسته ای خواندم گشوده شد. و هر بیماری که به علم عزادارانت متوسل شد شفا یافت .
مولای من ای کاش در کربلا بودم. هزار بار جان ناقابلم را فدای یاران با وفایت میکردم.
مولای من ! سپاسگزارم که به من آموختی مردن با عزت بهتر از زندگی با ذلت است.
سرورم ، مولایم ، مرا سربلند و مفتخر ساختی به شیعه بودنم . و همیشه با افتخار میگم خونم ماگه رنگین تر از خون حسین است ، جونم مگه شیرین تر از جون حسین است.
دشمنانت از شنیدن نام علمدارت لرزه بر اندامشان می افتد.
سلام خدا بر شما و بر یاران با وفای شما باد تا زمانی که شب و روز باقی است.
مولای من، ماه عزایت میرسد. همه شهر سیاه پوش شده. مادرت زهرا(س) سرور تمام بانوان جهان در سوگ تو سیه پوشیده . ومن شرمنده از اینکه به نیازهای دنیوی ام بیاندیشم و حاجت بخواهم. اما مولا و سرورم ، در هر مجلس عزا ، به عزاداران در حد وسع و توانمندی صاحب عزا ، احسانی میدهند. صاحب عزای شما شخص خداوند است . رسول اکرم (ص) و امیرالمومنین و مادرت فاطمه زهرا (س) است.
صاحب عزای تو امامان معصوم و صاحب الزمان است . و تمام فرشتگان عالم صاحب عزای تو هستند و من عزا دار سرور و سالار بهشت هستم . مولای من و سرورم احسان و الطاف شما همیشه و در همه لحظات زندگی به من رسیده و بسیار سپاسگزارم .
شفاعت فرمایید خداوند رحمان تمامی گناهان و خطاهای مرا از روزی که به دنیا آمده ام تا روزی که از دنیا میروم عفو فرماید .
*- اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یَابْنَ رَسُولِ اللَّهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا خِیَرَةَ اللَّهِ و َابْنَ خِیَرَتِهِ اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یَابْنَ اَمیرِالْمُؤْمِنینَ و َابْنَ سَیِّدِ الْوَصِیّینَ

سلام بر تو اى ابا عبداللّه سلام بر تو اى فرزند رسول خدا سلام بر تو اى برگزیده خدا و فرزند برگزیده اش سلام بر تو اى فرزند امیر مؤ منان و فرزند آقاى اوصیاء

سپاس مخصوص خدای یکتاست Rolleyes
نقل قول
 سپاس شده توسط nafasjan
۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #2654
کمکم کن

نفسم می گیرد در هوایی که عطر نفس های تو نیست
نقل قول
۲۸-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #2655
امام حسیییییییییییییینCrying
میبینی التماس میکنم؟
میبینی گریه هامو؟
تو رو قسم به رقیه ت دستمونو بگیر بلندمون کنCryingCryingCrying
بخداااااااااااااا خسته ایم CryingCryingCrying
چی میخوایم مگه؟Crying
هرسال التماس میکنم سال بعد با مهربان بیایم هیئت ولی همش دست خالی ردم میکنیCrying

امسال ، سال ما دو تاااااااااااااس ^_^
نقل قول
 سپاس شده توسط fereshte.t
۲۸-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #2656
CryingCryingCryingCryingCrying

نفسم می گیرد در هوایی که عطر نفس های تو نیست
نقل قول
۳۱-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #2657
(۲۸-شهريور-۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ عصر)'mehrabaaan' نوشته است:  امام حسیییییییییییییینCrying
میبینی التماس میکنم؟
میبینی گریه هامو؟
تو رو قسم به رقیه ت دستمونو بگیر بلندمون کنCryingCryingCrying
بخداااااااااااااا خسته ایم CryingCryingCrying
چی میخوایم مگه؟Crying
هرسال التماس میکنم سال بعد با مهربان بیایم هیئت ولی همش دست خالی ردم میکنیCrying

تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.png

نقل قول
دیروز, ۱۰:۳۵ صبح
ارسال: #2658
السلام علی الحسین(ع)،یا حسین(ع)دست من و دامان تو.

دوستان لطفاواسه حل مشکل من ونجات پیداکردن ازدست۱سری ادم ازخدابی خبرواسم دعاکنید،مخصوصاتوی تاسوعاوعاشوراوسردیگ نذری وتوی روضه ها.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد