• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

دردسرهای مادر شدن در سن بالا

۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-بهمن-۱۳۹۷ ۰۳:۳۵ عصر توسط دختر اسفند..)
ارسال: #231
RE: دردسرهای مادر شدن در سن بالا
(۱-بهمن-۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ عصر)'nasrijooon' نوشته است:  
(۱-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ عصر)'دختر اسفند.' نوشته است:  
(۳۰-دي-۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ عصر)'گلپری' نوشته است:  بچه ها استرس نداشته باشیدتصویر: /images/smilies/new/wink.png...اینقدرم بهش فکر نکنید...چه مجردا چه متاهلایی که سنشون بالای ۳۰، ۳۲ هست...
اصلا الان هم سن ازدواج رفته بالا هم سن بچه دار شدن...و پیشرفت چنننند برابر علم و طب هم داریم نسبت به سالهای گذشته...
حالا خارجی ها رو فاکتور بگیریم تو همین ایران و دور و بر خودمون مگه کم داریم 

اقاااا خدا از دهنت بشنوه 
من هنوز تو خودم نمی‌بینم ک آماده باشم امسال آخر اسفند هم ۲۹ساله میشم ب للطف خدا
اما آنقدری ک دکتر و مادرمادرشوهرو فامیلا و دوستان به آدم استرس میدن آدم هرهرچقد هم بخواد بی خیال باشه نمیشه!!!من کار خودمو میکنم اما از حق نگذریم استرسه آدم بهش فکر می‌کنه و معنی داره این حرفا اخه؟!Sad

عزیزم چرا استرس داری و چرا میخوای این استرس رو چند سال همراه خودت داشته باشی؟ این سوال رو حتما از خودت بپرس 
شما الان 29 سالته و این یعنی شما به زودی وارد دهه چهارم زندگیت میشی 
نمیگم زود اقدام کن و بچه دار شو ولی اگه فعلا قصد بچه دار شدن نداری برای اینکه الکی چند سال با استرس زندگی نکنی و بعدا با وجود اینهمه استرس از این تاخیر توی بارداری پشیمون نشی، بهترین کار اینه که به متخصص زنان مراجعه کن

عزیزم دوسال پیش ازمایشارو انجام دادم مشکلی نداشتم!از طرفی دکتر گفتش خوب نمیخوای آزمایش چ پس میخوای؟؟؟؟؟!!!!من گفتم سونو و آزمایش پرولاکتین رو بنویسه!
فعلا هم قصد بارداری ندارم فقط از استرس هاو انرژی منفی ک دوستان و آشنایان میدن شاکیم .همین

دکتر و حرف مردم اینه:بیار چون نازایی زیاده
بیار چون از کجا می‌دونی سریع بشه
بیار سنت می‌ره بالا
بیار رحمت خشک میشه(من نمی‌فهمم یعنی و)
بیار آل بیار بل
من میگم آخه من الان وقتی بهش فکر میکنم میبینم نمی‌خوام چرا باید حرفای منفی انرژی های منفی یمن بدید
شاید اگه بار منفی منتقل نشه جذبم نشه
خداهم هروقت بخوام بده
فقط منفی منفی منفی
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، لیزا ، گلپری ، nasrijooon ، maahboobeh ، آیسان96
۱-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۴۳ عصر
ارسال: #232

هروقت مالی اوکی بودید
دلی راضی بودی بیار
بچه چیزی نیست که بشه تحمیلش کرد
باید عشقش هم باشه
بیاریش ولی همش حس کنی این بچه
باعث شده تو به خواسته هات نرسی
این بده
بعدها به مشکل میخوری
هروقت فکر میکنی امادگی داری از یه نوزاد مراقبت کنی
بهش برسی
مادرش باشی
اموزشش بدی و ازوجودش عشق کنی بیار♥

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفند. ، sanazaseman ، لیزا ، گلپری ، Sarakora ، maraal ، رهگذر@ ، nasrijooon ، پروانه ابریشم ، b_zakeri84 ، maahboobeh ، pegah22 ، آیسان96 ، بارون* ، marjantt
۱-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ عصر
ارسال: #233

پروانه ابریشم
من داشتم چند روز پیش فکر میکردم ادم بالاخره تو زندگیش همیشه یه سری مسایل هست ! خیلی سخته صبر و انتظار و...... یعنی هر مقطعی یه سری مسایل هست که ادمو حرص بده !!!!

به نظرم سعی کن یه مدت فقط نیمه پر لیوان رو تو زندگیت ببینی ! برنامه سفر بذار ! تفریح کن ! از این دکتر و.... هم بیخیال شو ! اصلا مطب دکتر و بیمارستان انرژی مثبت نداره !
دلیلی نداره باردار نشی ! فقط موقعش نیست ! بازم خدا رو شکر کن ! سعی کن زندگیتو پر از انرژی مثبت کنی ! روزای جوونیتون رو به غصه و حسرت بچه نگذرون ! حیفه بخدا ! من میدونم تو یهو باردار میشی !!!!
بعد باردار پیشی پشیمون میشی که چرا انقدر غصه خوردی!تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

باور کن یهو باردار میشی ! تصویر: images/smilies/biggrin.gif

از کوزه همان برون ترواد که دراوست !
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrijooon ، سراب ، پروانه ابریشم ، لیزا ، ma2nafar ، maahboobeh ، آیسان96 ، نفس1371 ، marjantt ، رهگذر@
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ صبح
ارسال: #234

ایشاله مارال جووون
خودمم رهاش کردم و سپردم به خدا
دکترم گفت بیا IUI کن که هی نخوای بری و بیای گناه داری ولی گفتم صبر میکنم هرچی خدا بخواد
میدونم که خدا بهترینا واسم میخواد

آرامش یعنی حس کنی دستات تو دستایه خداست.خدایا واسه همه دوستام بهترینا ازت میخوام.
واسه منم با دلایه پاکتون دعا کنید
نقل قول
 سپاس شده توسط لیزا ، b_zakeri84 ، maraal ، maahboobeh ، آیسان96 ، نفس1371
۲-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #235
ایشالله بزودی مژده بارداری رو بهمون بدی عزیزمممممتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

منم تحت نظر دکتر این ماه اقدام کردم امروز و فردا و پس فردا  آمپول HMG رو میزنم و شنبه هم میرم دکتر ببینم چی میشه 

توکل به خدا تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

راستش همش از خودم میپرسم آیا مادر خوبی میشم؟؟؟ از عهده مسئولیتش بر میام ؟؟ کاش یه خورده از آینده خبر داشتمتصویر: images/smilies/biggrin.gif

تشریفات: رنسانس عالیه
آتلیه:آرته بی نظیره
آرایشگاه:موزا شروین جون یدونه س
مزون : گندم فوق العاده س
موزیک: shaker music محشره

9 اسفند مثل یه رویای قشنگ گذشت و بهترین روز دنیا شد برامHeart
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: عروس سرای موزا-شروین

آتلیه: آتليه آرته

خدمات مجالس و تشریفات: تشریفات رنسانس (یاوری)

لباس عروسی و نامزدی: مزون عروس گندم

نقل قول
 سپاس شده توسط لیزا ، پروانه ابریشم ، maraal ، آیسان96
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #236
(۳۰-دي-۱۳۹۷ ۰۵:۱۸ عصر)'M@r.m@r' نوشته است:  من 30 سالمه و 5 ماهه عروسی کردم. مامان همسرم و مامان خودم بیچارم کردن انقدر که گفتن بچه بیار. شوهرمم دوست داره. ولی من به هیچ عنوان آمادگیشو ندارم وبا خودم عهد بستم تا وقتی آمادگیشو پیدا نکردم بهش فکر هم نکنم. حتی دکتر زنان هم که رفتم بهم اصرار کرد زودتر اقدام کنم و کلی بهم استرس داد.ولی من واقعا امادگی ندارم. هرچند یه وقتا واقعا بخاطر بالا رفتن سنم یکم استرس میگیرم.

عزیزم من مجردم الانم 29 سالمه دوماه بعد میرم تو سی . هنوزم ملوم نیس کی ازدواج کنم . دورمم تا دلت بخواد حاملگی سن بالا داشتیم از خاله کوچیکم تو 42 تا مادرم تو 32 و باقی خالهام و مادربزرگ همه یدونه بین 30 تا 35 زاییدن .  مسعله اینه الان دکترا انگار بهشون از بالا گفتن هر کی میاد بالای سی بش بگید بیار نازا میشی چون چنتا از دوستامم بالای سی هستن میرن دکتر چکاپ دکتر استرس داده زود بیار نازا میشی ! من نمیدونم این چ فازیه فقط تو ایران هست خارجیا والا تازه سر چل ازدواج میکنن بعد میزان 

نقل قول
 سپاس شده توسط لیزا ، hadis sh
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام