• مهناز
  • هیژا

دردسرهای مادر شدن در سن بالا

امروز, ۰۲:۴۰ عصر
ارسال: #221
RE: دردسرهای مادر شدن در سن بالا
من مجردم هنوز ولی صد در صد جزو مادرهای با سن بالا هستم .اما الان تو مملکت خودمونم خیلیا هستن تو سن بالا مادر شدن و مشکلی از نظر جسمی بهشون وارد نشد. من خودمم مامانم سنش بالا بود من به دنیا اومدم چون دختر میخواسته و همه پسر شدن فک نکنم الان با این همه پیشرفت علم مشکلی باشه بازم شماها که متاهلین بیشتر میدونین ..پس این خارجیا که همه سن بالا بچه میارن و باهوشم میشن چی میگن؟بعضی از مادرا سنشونم کم باشه حوصله ندارن .این به ذات هر کسی بستگی داره. ایشالا هر کسی تو هر سنی هر چی بدست میاره با شادی باشه

نشود فاش کسی انچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220 ، سراب ، نفس1371 ، b_zakeri84 ، لیزا ، Parvin2017 ، گلپری ، پری سیما 89
امروز, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #222

سحر یه چیزی بگم
یادم اومد
وای چقدر امروز اینجا حرف نوشتم بن نشم خوبه خخ
یه خانمی بود پسرش 13-12 سالش بود
خانمه خودش پنجاه و خورده ای سالش بود
تقریبا نگاش میکردی پیر به نظر می اومد( نسبت به بقیه مادرها)
ببین این بچش نابغه بود
واقعا تیزهوش بودااا
طوری بود همه میگفتن این مادر حمیدی چی خورده
بچه انقدر نابغست
ازاینا بود که میبردنش کشورهای دیگه
رتبه می اورد و ...
بچه ادم خنگ نمیشه که خخخ

تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سحر خانوم... ، b_zakeri84 ، گلپری ، پری سیما 89
امروز, ۰۲:۵۳ عصر
ارسال: #223
چرا مگه نازگل راجع به سندروم توضیح نداد که رفت سقط کرد در هر حال ما ها دست خودمون نیست چون هنوز ازدواج نکردیم خیلیا هم مثل من هستن چیکار کنیم خوبتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتازه من همیشه تو ذهنم بود یه 4 سالی با شوهرم خوش بگذرونم بعد بچه بیارم که نقشه بر اب شدتصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نشود فاش کسی انچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط آرینا 1220 ، سراب ، گلپری ، پری سیما 89 ، ماهتــــــــاب
  • پیانو
  • اساطیر
امروز, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #224
من 30 سالمه و 5 ماهه عروسی کردم. مامان همسرم و مامان خودم دهنمو مورد عنایت قرار دادن که بچه بیار. شوهرمم دوست داره. ولی من به هیچ عنوان آمادگیشو ندارم وبا خودم عهد بستم تا وقتی آمادگیشو پیدا نکردم بهش فکر هم نکنم. حتی دکتر زنان هم که رفتم بهم اصرار کرد زودتر اقدام کنم و کلی بهم استرس داد.ولی من واقعا امادگی ندارم. هرچند یه وقتا واقعا بخاطر بالا رفتن سنم یکم استرس میگیرم.

مثل یک بوسه ی گرم
مثل یک غنچه ی سرخ
دل افروخته ام را به تو میبخشم من
نقل قول
 سپاس شده توسط لیزا ، پری سیما 89
امروز, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #225
بچه ها استرس نداشته باشیدتصویر: /images/smilies/new/wink.png...اینقدرم بهش فکر نکنید...چه مجردا چه متاهلایی که سنشون بالای ۳۰، ۳۲ هست...
اصلا الان هم سن ازدواج رفته بالا هم سن بچه دار شدن...و پیشرفت چنننند برابر علم و طب هم داریم نسبت به سالهای گذشته...
حالا خارجی ها رو فاکتور بگیریم تو همین ایران و دور و بر خودمون مگه کم داریم خانومایی که بالای ۳۳، ۳۵ مادر شدن؟تصویر: images/smilies/sleepy.gif
بازیگرا و خواننده های خودمونو ببینید! الان بچه هاشون مشکل دارن؟تصویر: images/smilies/dodgy.gif
خدا نکنه بچه ایی بخواد مشکل دار بشه که تو سن پایینم میشه...تصویر: /images/smilies/new/sad.png
من نمیگم این حتمیه و کاملا درسته، ولی ما تو اقوام و دوستانمون، آشناهای دور( چه از طرف خودم چه از طرف همسرم) چند تا بچه ایی که مشکل دارن( اتیسم، عقب موندگی ذهنی و جسمی، و یه سندرم دان و لب شکری)تصویر: images/smilies/sad.gifتصویر: /images/smilies/new/sad.pngسن مادراشون بین ۲۳ تا ۲۸ و سن پدراشون بین ۲۷ تا ۳۲ هست...بازم میگم که منظورم این نیست سن بالا هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ولی سن پایینم تضمینی نیست برای مشکل نداشتن...تصویر: /images/smilies/new/smiling.png

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط لیزا ، حلما :) ، پری سیما 89 ، سحر خانوم... ، nazgol22 ، ماهتــــــــاب ، مانلی22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام