خیلی تنهام

۱۷-مهر-۱۳۹۷, ۱۱:۴۷ صبح
ارسال: #2201
RE: خیلی تنهام
شری عزیز
آره حتمااا، قبلا یکم تو کار قانون جذب و اینا بودم ولی با همین اتفاق جالب دیگه تصمیم گرفتم بدجوری بزنم تو خطش.

اتفاقا خودمم بدم نمیاد سگ داشته باشم ولی اگه بیارم تو خونه مامان حتما میکشه منو Smile)
ولی کاملاااا موافق حرفت هستم.
مرسی که وقت گذاشتی.
همیشه موفق باشی عزیزمتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab ، yalda r ، پری سیما 89
۱۷-مهر-۱۳۹۷, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #2202

از بیرون نگاه میکنی فکر میکنی همه چقدر شلوع هستند
ولی چقدر همه از دورن تنها هستیم !

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط yalda r ، *niloo* ، پری سیما 89 ، RI RA ، K.L.S
۱۸-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-مهر-۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ عصر توسط yalda r.)
ارسال: #2203
(۱۵-مهر-۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ عصر)'*نازخاتون*' نوشته است:  نه میشه گفت بیکارم نه میشه گفت شلوغ. نه شاغلنیستم به اونصورت پاره وقت کارآموزی میشه گفت هستم گاهی دانشگاه پیش استادام برا درس. ولی خب اتفاقا سرم شلوغ هم باشه حس تنهاییم بیشتر نشون میده خیلی کم پیش میاد ولی حالت انفجاری داره. روزا بیرون باشم اینطوری نیستم ولی شبا خونه باشم اینطوری میشم. منم دقیقا همینی گفتی از خودم بدم میاد. خسته و کلافه میشم.شده شبا کارام میمونه منم کلا از قبلش کلافه هستم.

الان بری دکتر فقط سه چهارنوع قرص میده. سرتو گرم کنی اتفاقا کمتر فکر مساله رو میکنی. به ورزش کردن بخصوص ورزشای گروهی که چند نفر با هم تو کلاس باشید. خیلی ورزشگاهها دارن. اگه موقعیتش فراهمه تور یه روزه دو روزه. فیلم. کتاب. کلاس یوگا بخصوص اگه می تونی.اینا مشکل تنهایی رو حل نمیکنه اصلا. ولی اون گوشی چک کردن و کمتر میکنه . رفیق و یار مناسب منااااااسب خیلی خوبه ولا اشتباه تو اون مورد جریان رو بهتر نمیکنه که خودش یه دردسر و تنهایی بدتر رو ایجاد می کنه. این بود نظر من.

نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69
  • گروه ژ
  • کتی دیلمی
۲۳-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۵۷ عصر
ارسال: #2204
این تاپیک چه اسم عجیبی داره...
تنهااایییی...
منم باز هم تنها شدم هرچند درست که فکر می کنم قبل تر از اینم تنها بودم...
بودن با کسی که یکی از هزاران حرف تو رو نفهمه خود خود تنها بودنه...
الانم یه خلا بزرگ هست که خیلییی زیاد حس میشه...
نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، bh56 ، پری سیما 89 ، maraal ، yalda r ، K.L.S
۲۴-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #2205

(۲۳-مهر-۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ عصر)'poon3h' نوشته است:  این تاپیک چه اسم عجیبی داره...
تنهااایییی...
منم باز هم تنها شدم هرچند درست که فکر می کنم قبل تر از اینم تنها بودم...
بودن با کسی که یکی از هزاران حرف تو رو نفهمه خود خود تنها بودنه...
الانم یه خلا بزرگ هست که خیلییی زیاد حس میشه...

پونه الان که فکرت درگیره بهترین راه اینه بری سرکار خودتو خسته کنی مشغول شی یه جا ! خستگی و شلوغ بودن دور و برت باعث میشه کمتر حس بد داشته باشی

از کوزه همان برون ترواد که دراوست !
نقل قول
 سپاس شده توسط Rosee ، yalda r ، پری سیما 89 ، K.L.S
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام